BelieveInMiracles parašė:
Sutinku. Maciau ir as per rv kai rode ta laida ..apie tai kalba buvo. Tik nepamenu kokia tai laida buvo. Esme pokalbio atsimenu. Gali cia mane nulinciuot. As tik sa…
Niekas jusu nelinciuos uz tokia nuomone. Linciuojamos tik tos, kurios maitina ne taip, ne tiek ir ne ten, kaip patinka aplinkiniams. Kai moteris pasirenka nuo gimimo nemaitinti, visos ja palaiko, gi jos teise i savo kuna, teise auginti vaika taip, kaip jai atrodo geriausiai. Bet kai moteris pasirenka maitinti pati iki jos vaikas pats atsijunkys, tuomet susilaukia tokiu repliku, kad man, tiesa sakant, net ausys linksta kartais. Visos jos teises i ta pati kuna ir i ta pati pasirinkima vaika auginti pagal save kazkaip virsta aplinkiniu reikalu.











