Syruna parašė:
Aš su vyru idealiai jūsų metu🙂tai pat planavom bet sustojau ėmė visi kalbėti kad pagalvok tokiu metu apie ligas apsigimimus koks nėštumas bus kaip pagimdysi ir daba…
Pastojau 40m. Pradžioje tik dažnai pykino, bet tik tiek. Su kitais nėštumais to nebuvo. Buvo sunku emociškai, nes vyras žuvo. O pats nėštumas buvo kaip ir visi. Lankiausi pas genetikę, dariausi Nipt, teko dienos stacionare pabūti dėl vaisiaus sėdimos padėties, bet pats persisuko ir pagimdžiau pilnai išnešiotą, sveiką ir didelį vaiką. Kažkokios įpatingos reakcijos dėl metų nei karto nesulaukiau.










