Lina81 parašė:
Šiandien buvau pas genetikę, per echoskopiją parodė kad nustojo vystytis 9 savaičių. Dabar pagal mm 11+3
Jetuuuus.... laikykites
Ar jautete kazka kad negerai?
Lina81 parašė:
Šiandien buvau pas genetikę, per echoskopiją parodė kad nustojo vystytis 9 savaičių. Dabar pagal mm 11+3
Jetuuuus.... laikykites
Ar jautete kazka kad negerai?
Lina81 parašė:
Šiandien buvau pas genetikę, per echoskopiją parodė kad nustojo vystytis 9 savaičių. Dabar pagal mm 11+3
Mano sesei taip buvo sake kad nistojo vystutis jau dvi savaites.bet ji pakeite specialista pradejo gerti folio ruksti ir dabar turi sveikiausia mergaite kuri jau 10 metu.saki kaip dziaugiuosi kad nepaklausiau ir neissivaliau
Lilly40 parašė:
Mano sesei taip buvo sake kad nistojo vystutis jau dvi savaites.bet ji pakeite specialista pradejo gerti folio ruksti ir dabar turi sveikiausia mergaite kuri jau 10…
Vėjus rašot. Nebent sesė lankėsi pas kokį šundaktarį.
Linamante parašė:
Vėjus rašot. Nebent sesė lankėsi pas kokį šundaktarį.
Pritariu, keistas postas 🤔
Lilly40 parašė:
Mano sesei taip buvo sake kad nistojo vystutis jau dvi savaites.bet ji pakeite specialista pradejo gerti folio ruksti ir dabar turi sveikiausia mergaite kuri jau 10…
Kai nustoja vystytis nesiuncia greitu budu valytis, visada duodamoa 2/3 savaites savaiminiui persileidimui, tik poto daro isvalyma jei pats nesisalina, o pries salinima viskas dar karta apziurima operuojancio daktaro
Fauna-TVTB parašė:
Pritariu, keistas postas 🤔
Žmogui ir taip sunku, pergyvena, o čia neadekvati moteriškė dar knisa protą, kad " gal gydytoja suklydo, taip būna". Ne, normaliose gydymo įstaigose taip nebūna.
Linamante parašė:
Žmogui ir taip sunku, pergyvena, o čia neadekvati moteriškė dar knisa protą, kad " gal gydytoja suklydo, taip būna". Ne, normaliose gydymo įstaigose taip nebūna.…
Juo labiau pas genetikes
Tūla parašė:
Oksana Pikul laukiasi. Jai 42.
Tai cia nieko nuostabaus, jei niekada neturejo su vaisingumu problemu..
GiedreG parašė:
Tai cia nieko nuostabaus, jei niekada neturejo su vaisingumu problemu..
Kas yra "neturėjo problemų ". Nu aš irgi neturėjau jų niekada, iki 40. Aplink šią sukaktį ir buvo du persileidimai. Tos problemos tuomet ir prasidėjo. O kaip žinoti, ar turėjai problemų ar niekada neturėjai jų, jei turi tik po vieną ar du vaikus, kurių susilaukei būnant 20-30 metų.
10 testuotojų vertinimai
4 testuotojų vertinimai
7 testuotojų vertinimai