Atostogos Islandijoje su mažaisiais

Komentuoti
 1. 2014.08.10 23:10 (prieš 4 m.)

  Sveikos, ka tik grizome is Islandijos, kur praleidome 2 savaites atostogu. Pries vykstant man paciai buvo daug klausimu kaip pasiruosti, bet neradau tokios temos. Todel jei kazkam idomu, tai mielai prasome, patarsiu
  Mes keliavome nuomotu automobiliu, gyvenome kempinguose, as su mazaja miegojau automobilyje, o vyras palapineje.

  4
 2. 2014.08.11 13:10 (prieš 4 m.)

  Labas, voveryt
  mes irgi pasvajojame apie atostogas Islandijoj, kai jau turesim savo mazaji stebukleli tad mielai isklausysiu patarimu

 3. 2014.08.11 23:40 (prieš 4 m.)

  Pirmasis patarimas, jei planuojate vaziuoti su mazaisiais, o ypac krutimi maitinimais, tai vaziuoti geriau liepos menesio pradzioje arba viduryje, nes mes vaziavome liepos 27- rugpjucio 8d, tai siaureje naktys buvo labai saltos, krisdavo temperatura iki 2 laipsniu silumos naktimis. Patys islandai sake, kad liepos menuo yra geriausias, vis dar naktys siltos, o ir dienos siltesnes.
  Taigi, kadangi nakti as vis dar maitinau, tai maitinti vaikuti buvo salta, nors ir turejome labai gerus miegmaisius, o visur raso, kad vasaros sezonas yra iki rugpjucio 15d.

 4. 2014.08.13 12:04 (prieš 4 m.)

  O koki automobili nuomojotes? Ar i Islandija skridot? kiek reikia mantos pasiimti? nes manau Islandijoj nei sauskelniu greitai nenusipirksi, o ir kainos ten turetu buti nelabai mazos o su maistu? su skalbimu kaip problemeles tvarketes?

 5. 2014.08.13 20:57 (prieš 4 m.)

  Nuomavomės universalą, kad galėtume su mažąja miegoti mašinoje. Skridome lėktuvu per Helsinkį su Finnair ir ten buvome Procar kompanijoje buvome išsinuomavę mašiną. Vis viena atskrendi į Keflaviką, tai ten yra Bonus parduotuvė, kurioje galima rasti daug ko, įskaitant ir sauskelnes. Mes buvome iš Lietuvos pasiėmę mėsos ir žuvies koncervų, tai labai pravertė, nes ten nieko panašaus neradome. Skalbimo mašinos buna kempinguose už papildomą kainą, bet mums neprireikė...

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras