BELLAKT mišinukai (atsiliepimai)

Komentuoti
  1. 2019.01.08 19:57 (prieš 1 sav.)

Mazute1989 parašė:
    Gal kas turi parduoti kaune pabandymui Belakt comfort?

2. 2019.01.10 08:05 (prieš 1 sav.)

Rusaitė parašė:

Sita moteris deja siuo metu comfort neturi

3. 2019.01.10 08:20 (prieš 1 sav.)

Kokia belakt rusis tinka esant kietiems viduriukams?

4. 2019.01.10 21:50 (prieš 1 sav.)

Mazute1989 parašė:
    Kokia belakt rusis tinka esant kietiems viduriukams?

Ten yra Immunis ir Optimum bei Komfort, visi šie,kiek pamenu tinka turint problemų su tuštinimosi. Jums reikėjo pas tą pačią moteriškę pasiklausti, ji pardavinėja, tai žinos tiksliau ir patars daugumai tinka ir immunis ir optimum, nebūtinai Komfort tik

5. 2019.01.13 09:07 (prieš 1 sav.)

Pabandžiau duoti belalt optimus kolkas viskas gerai, bet suvalvo daug maziau nei hipp comfort, ar optumum misinukai riwbwani, sotesni?

6. 2019.01.13 10:20 (prieš 1 sav.)

Mazute1989 parašė:
    Pabandžiau duoti belalt optimus kolkas viskas gerai, bet suvalvo daug maziau nei hipp comfort, ar optumum misinukai riwbwani, sotesni?

Visko gali būti. Dažniausiai komfort,kiek aš žinau,tai būna kažkiek liesesni. Mano mergytė Hipp Komfort nevalgė, paragavau aš jį,tai jis pokartis,o bellakt komfort švelnus šiaip vaiko organizmas pratinasi prie mišinuko +-3dienas. Tai duokit ir žiūrėkit,kaip vaikui ir galite kalorijas palygint kiek Hipp Comfort,o kiek Bellakt

7. 2019.01.13 11:42 (prieš 1 sav.)

Rusaitė parašė:
    Visko gali būti. Dažniausiai komfort,kiek aš žinau,tai būna kažkiek liesesni. Mano mergytė Hipp Komfort nevalgė, paragavau aš jį,tai jis pokartis,o bellakt komfort …

Na kaloriju pas hipp dagiau

8. 2019.01.14 13:48 (prieš 6 d.)

Mazute1989 parašė:
    Na kaloriju pas hipp dagiau

Duokit apsiprasti, mano bellakt atrodo irgi mažiau suvalgo nei prieš tai kitus,kuriuos bandėm. Bet svoris gerai auga, kartais kaip tik dvigubai suvalgo,kartais mažiau. Reiškias tiek užtenka

9. Joris 4 sav.
    1 m. 2 sav.

2019.01.18 22:04 (prieš 2 d.)

lauruszka parašė:
    Sveikos, parduodu Bellakt Optimum, Immunis, AP mišinukus. Kadangi ne tik parduodu, bet ir pati išbandžiau įvairius, konsultuoju ir patariu jų klausimais, tai kreipk…

Mane domina bellakt ap misinukas😊ar nuo jo turi tustytis skystai ir daznai?🤔ar cia skaitos jog netinka?

10. 2019.01.20 19:46 (prieš 9 val.)

Syruna parašė:
    Mane domina bellakt ap misinukas😊ar nuo jo turi tustytis skystai ir daznai?🤔ar cia skaitos jog netinka?

Mums kažkur savaitę kakutis skystas buvo paskui susitvarkė. Kiek domėjausi,tai būdinga šiam mišinukui. Bet žinoma neaišku koks skystumas pas jus ir kiek dažnai,kad nesumaišyti su viduriavimu.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras