Autistukai

Komentuoti
  1. 2018.09.23 15:19 (prieš 8 mėn.)

Superr parašė:
    Autizmas visam gyvenimui jis neišaugamas galima tik padėti vaikui jį mokant.

Aš šitą puikiai žinau.

2. 2018.09.23 18:23 (prieš 8 mėn.)

Lūšiukė parašė:
    Duokit laiko, turėtų susitvarkyti. Dar mes turėjom korteles, kur buvo po porą piesinuku, vaikas turėdavo papasakoti. Pvz, mama nelaiminga, nes vaikas piešė ant sien…

Bet tai būdinga autizmui ar nebūtinai?

3. Berniukas 6 m. 5 mėn.
    Berniukas 8 m. 5 mėn.
    Berniukas 15 m.

2018.09.23 18:39 (prieš 8 mėn.)

elvin parašė:

Kaip ir taip. Kiekvienas autistukas skirtingas, bet neretas su tokiom bėdom susiduria.

4. 2018.09.24 23:58 (prieš 8 mėn.)

Sveiki, o kaip vaikus ugdote socialinių įgūdžių?

5. bugi bu 2 m. 1 sav.
    Gabriel 4 m. 1 mėn.
    Alessandro Jonas 5 m. 4 mėn.

2018.09.26 19:50 (prieš 8 mėn.)

elvin parašė:

nebūtinai. tokie klausimai klaidina ir neurotipinius vaikus, ypač jei suvokimas ir kalba ateina vėliau

1
  6. 2018.10.16 14:08 (prieš 8 mėn.)

Sveikos mamytės, noriu trumpai patrukdyti. Siūlome papildomą SUP vaikų paruošimą mokyklai.
    Užsiėmimų metu vyksta mokyklos simuliacija, kur vaikai, mokosi būti mokinukais.
    Smulkesnė informacija www.mokyklos.link
    Geros dienos visiems!

7. 2018.10.17 16:57 (prieš 8 mėn.)

Sveikos. Kaip laikotes? Kaip jūsų psichologinė būkle? Ar ieskotes ir sau pagalbos?
    Aš buvau gana stipri, dabar vėl kažkoks sunkus psichologinis etapas. Pastoviai kviečia i darželį dėl vaiko elgesio, kaip ir paguodzia, pasakoja apie jo neeilinius gabumus sutverti konstrukcijas, kokiu nesugalvotu sutverti paprastas vaikas. Po pagyrimų seka pasakojimai, kad vaikas tampa pavojingas kitu vaiku atzvilgiu, labai kandziojasi. Kai reikia dainuoti daineles ar klausytis muzikos, jis kraustosi iš proto. Be to, dar vis neisgirdom jo pirmo zodelio kurio siaubingai laukiu. Nemoku pasilikti to gėrio kurį vaikas atneša, nesusitvarkau su savimi. Nežinau ką daryti, man taip liūdna kad eidami namo jis neisleidzia nei garso, niekada neatsako nei i viena klausimą, su juo stengiasi visi bendrauti, o jis nei ate ate neparodo..😥😥

8. 2018.10.17 17:26 (prieš 8 mėn.)

A ir G parašė:
    Sveikos. Kaip laikotes? Kaip jūsų psichologinė būkle? Ar ieskotes ir sau pagalbos?

Sveikute. Sulauksi daug daug kantrybės ir ne nustokit bendrauti su vaiku. Girkit, kai kažką padarė gero, nesmerkiu, jei kažkas nepavyko ar blogai pasielgė, tiesiog pasakykit, kad toks elgesys jūsų nedžiugina ir ryt tikitės, kad jis bus geresnis. Jei labai blogai jaučiatės, apsilankykite pas psichologe. Pašnekesį, patars, padės. Tikrai niekas jūsų nesmerks, nes normalu taip jaustis

9. 2018.10.17 19:06 (prieš 8 mėn.)

laukiantistebuklo parašė:
    Sveikute. Sulauksi daug daug kantrybės ir ne nustokit bendrauti su vaiku. Girkit, kai kažką padarė gero, nesmerkiu, jei kažkas nepavyko ar blogai pasielgė, tiesi…

Aš psichologams neturiu visai laiko. Suprantu, kad normalu, bet jausmų karas siaubingas. Pradėjai savęs gaileti, žinau kad tai yra labai blogai..

10. 2018.10.17 19:21 (prieš 8 mėn.)

A ir G parašė:
    Aš psichologams neturiu visai laiko. Suprantu, kad normalu, bet jausmų karas siaubingas. Pradėjai savęs gaileti, žinau kad tai yra labai blogai..

Tai jus pirma pati susitaikykit su vaiko diagnoze, tuomet ir vaikutį lengviau priimsit ir į viską kitaip žiūrėsi. Negailėkite savęs, o galvokit kaip vaikučiui padėti, džiaukitės jo mažomis pergalėmis

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras
Skelbimai
40,00 €
37 | 24,0 cm | 4 - 4½