Betranšėjos technologijos, ką žinote?

Komentuoti
 1. 2016.04.03 22:02 (prieš 2 m.)

  Sveiki, nelabai randu internete apie tas betranšėjas technologijas. Į mūsų raj. atvedė naują vandentiekį, į kurį privalome pasijungti. Esmė, kad kiemas įrengtas, trinkelės ir pan. o visas šis grožis yra 2 ir didesniame gylyje. Namo statybos eigoje buvome išsinuomoje mini ekskavatorių, tai matėme kiek problemų su mūsų gruntu, smėlis kažkoks ar tai žvyras ir niekas nesilaiko, tad reikia kasti visą griovį. Net baisu pagalvoti kas iš kiemo liks... nors ir buvo profesionalus vyrukas su ekskavatoriumi kasimo.lt/ , tačiau buvo vargo su gruntu.
  Tad kažkur nugirdau apie betranšėjas technologijas, tik striūka su informacija. Gal kas naudojot tokias kasimo paslaugas?

  1
 2. Mylimukas 4 m. 2 mėn.

  2016.04.03 22:32 (prieš 2 m.)

  Vilma25 parašė:
  Sveiki, nelabai randu internete apie tas betranšėjas technologijas. Į mūsų raj. atvedė naują vandentiekį, į kurį privalome pasijungti. Esmė, kad kiemas įrengtas, tr…

  Isiveskit i google "betransejes technologijos" ir nemazai info yra. Net paveiksliuku esme tame, kad irangos pagalba neardant dangos iskasamas tunelis, itraukiami vamzdziai ir viskas. Bet irenginio pastatymui dazniausia reikia duobes (tarkim pries jusu sklypo riba) , ir dar vienos duobes (jusu kieme prie sujungimo vietos ). Cia dazniausias variantas, gal imanoma butu apsieiti ir be duobes jusu kieme, bet jau reiketu klausti tokias paslaugas teikianciu specialistu.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras