Komentuoti
  1. 7 mėn. 2 sav.

2019.03.21 13:04 (prieš 1 mėn.)

Panema parašė:
    Sveikos, si cikla siek tiek pasimeciau... temperatura siandien ganetinai aukstai pakilo ryte, lyg ir indikuodama OV tevu-darzelis.lt/[email protected]

Rytojus pasakys ar įvyko. Priklauso dar kelintą h darėtės OT vakar. Aš stengiuosi visad 15-16h tame tarpe darytis.

2. 5 m. 3 mėn.
    Visad kartu :* 5 m. 5 mėn.
    Mažoji 12 m. 6 mėn.

2019.03.21 13:09 (prieš 1 mėn.)

Aš tai visai savęs nesuprantu... Bet vos vos patepliojo, krūtinę skauda. Jaučiu reiks pagadint kokį testuką, tik kad BT pakritusi iki mmm visos dar 6 dienos...

3. 8 mėn. 3 d.

2019.03.21 13:10 (prieš 1 mėn.)

coliuuuke parašė:
    Rytojus pasakys ar įvyko. Priklauso dar kelintą h darėtės OT vakar. Aš stengiuosi visad 15-16h tame tarpe darytis.

As dariau 3 val, bet siandien dariau anksciau, nes tiesiog neturesiu galimybes pasidaryti tuo paciu laiku.. tiesiog keista, kad taip anksti si karta

4. 7 mėn. 2 sav.

2019.03.21 13:40 (prieš 1 mėn.)

Panema parašė:
    As dariau 3 val, bet siandien dariau anksciau, nes tiesiog neturesiu galimybes pasidaryti tuo paciu laiku.. tiesiog keista, kad taip anksti si karta

Na, ND šiandieną tikrai nepakenks.

5. 2019.03.23 06:15 (prieš 4 sav.)

tevu-darzelis.lt/[email protected]

Pas mane kažkokia nesąmonė 🤔 temperatūra pagal mane jau tikrai pakilus 🤔 ar čia gali būt anovuliacinis ciklas? ar man jau ov įvykus bus anksčiau?

6. 7 mėn. 2 sav.

2019.03.23 08:19 (prieš 4 sav.)

irmukas1992 parašė:

Jei bkt laikysis tokia aukšta, turėtu tada duoti kiaušinį 22d. Nes pakilimas ženklus, jei nukris bkt vadinas gal dar bus ov bet vėlyva, tada ir ciklas pailgės. Dar darbuokitės.

7. 1 m. 1 mėn.

2019.03.23 08:20 (prieš 4 sav.)

irmukas1992 parašė:

Viskas gerai, matuokite bkt ir toliau, jei išliks pakilusi dar porą dienų, programėlė duos kiaušinį

8. 2019.03.23 11:54 (prieš 4 sav.)

coliuuuke parašė:
    Jei bkt laikysis tokia aukšta, turėtu tada duoti kiaušinį 22d. Nes pakilimas ženklus, jei nukris bkt vadinas gal dar bus ov bet vėlyva, tada ir ciklas pailgės. Dar …

Bet jaučiu sudėtinga situacija su pastojimu jei duos 22d ir jei tik taip dirbom.. Dėl išskyrų galvojau kad ov bus anksčiau ir vyrą labai nuvarginau.. Ir paskutines dienas nebesigavo iki galo visko padaryt.. Tai net širdučių nežymėjau... dabar pati nervuojuos..

9. 7 mėn. 2 sav.

2019.03.23 14:26 (prieš 4 sav.)

irmukas1992 parašė:
    Bet jaučiu sudėtinga situacija su pastojimu jei duos 22d ir jei tik taip dirbom.. Dėl išskyrų galvojau kad ov bus anksčiau ir vyrą labai nuvarginau.. Ir paskutines …

O ko nervuotis? neapsisunkinkit visko iki “darymo”, dar geriau, jei šį cikla nesigaus, nusipirkit OT, va tada tiksliai žinosit kada OV ateina, nes išskyros net visa savaitę prieš gali būti tąsios, arba jų nepastebėti visai. Kelinta cikla matuojat?

10. 2019.03.23 14:53 (prieš 4 sav.)

coliuuuke parašė:
    O ko nervuotis? neapsisunkinkit visko iki “darymo”, dar geriau, jei šį cikla nesigaus, nusipirkit OT, va tada tiksliai žinosit kada OV ateina, nes išskyros net v…

dar tik antrą ciklą matuoju. Tai mažai Na taip, tiesa

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras