Komentuoti
  1. 2019.04.17 07:11 (prieš 1 mėn.)

Sveiki, vienas matavimas keicia grafikus, kaip manote kuris teisingas?

https://www.fertilityfriend.com/home/6fb9d5

tevu-darzelis.lt/[email protected]

2. 2019.04.17 09:25 (prieš 1 mėn.)

SeaSun parašė:
    Sveiki, vienas matavimas keicia grafikus, kaip manote kuris teisingas?

Šiaip, tokiose situacijose, man ff visad tiksliau nustato o gleivių ar kaklelio nestebi pastoviai? Man gleivės ir gk labai padeda susiorientuot, jei bkt nevisai aiškiai piešiasi

3. 2019.04.17 09:34 (prieš 1 mėn.)

SandraVilius parašė:
    Šiaip, tokiose situacijose, man ff visad tiksliau nustato o gleivių ar kaklelio nestebi pastoviai? Man gleivės ir gk labai padeda susiorientuot, jei bkt nevi…

Na ir as labiau link ff linkstu, jauciau 16 cd maudima kiausideje, nerysku kaip visada ov jauciu, bet kazkas buvo. Nestebiu, buvo gal 15 cd kazkas panasaus i kb gleives...sunku stebeti, kai dazni santykiai ir naudojamas conceive plius lubrikantas, man ten paskui ilgai dar neaisku kas isbega, nes ir nevaisingom dienom po santykiu atrodo kaip vaisingos gleives.

4. 2019.04.18 10:55 (prieš 1 mėn.)

SeaSun parašė:
    Na ir as labiau link ff linkstu, jauciau 16 cd maudima kiausideje, nerysku kaip visada ov jauciu, bet kazkas buvo. Nestebiu, buvo gal 15 cd kazkas panasaus i kb gle…

Nu jo, po santykių tai tikrai sunku suprast

5. 3 mėn. 1 sav.

2019.04.20 14:09 (prieš 1 mėn.)

Sveikos,

Jeigu matuojant bkt pirmas matavimas, ką tik prabudus - 36.68, po iškart antras rodo 36.84, pamstavus trečią kartą rodo 36.74, o ketvirtą nubėgus į wc jau vėl rodo 36.69. Tai mest termomertrą į šiūkšliadėžę, tą suprantu Bet šiam ciklui, kurią reikšmę žymėtumėt?

6. 10 mėn. 3 sav.

2019.04.20 14:12 (prieš 1 mėn.)

Inkuja parašė:
    Sveikos,

Matuojama tik prabudus neišlipant iš lovos tuo pat metu. Kiekvienas kūno judesys didina BKT.

7. 3 mėn. 1 sav.

2019.04.20 14:15 (prieš 1 mėn.)

ASaulė parašė:
    Matuojama tik prabudus neišlipant iš lovos tuo pat metu. Kiekvienas kūno judesys didina BKT.

Tą suprantu, taip ir darau, bet kodėl tada po pasivaikščiojimo į wc reikšmė mažesnė, nei pamatavus antrą kartą? Nes tos temperatūros šokinėja, suprasčiau jei po kiekvieno judesio jos kiltų... nu žodžiu. Jaučiu reikia patikimesnio termometro

8. 1 m. 10 mėn.
    6 m.

2019.04.20 14:21 (prieš 1 mėn.)

Inkuja parašė:
    Tą suprantu, taip ir darau, bet kodėl tada po pasivaikščiojimo į wc reikšmė mažesnė, nei pamatavus antrą kartą? Nes tos temperatūros šokinėja, suprasčiau jei po kie…

Su kokiu matuojate? Zymeti reiketu pirma reiksme.

9. 3 mėn. 1 sav.

2019.04.20 14:30 (prieš 1 mėn.)

Wikne parašė:
    Su kokiu matuojate? Zymeti reiketu pirma reiksme.

Taip ir pažymėjau, leidžiasi mano grafikas žemyn

O matuoju su šiuo termomentru

10. 2 m. 4 mėn.

2019.04.26 21:23 (prieš 3 sav.)

Pamaciusi toki vaiduokliuka nulekiau krauja nuleisti o ten <2 😭😭😭, tai suprantu kad nereikia daugiau vartoti utrogestan, vakar sunaudojau 10 tablete.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras