Būsimi 2015 m. GRUODINUKAI :) (Archyvas iki 2015.11.18)

1. Kamilė 3 m. 2 mėn.
    Edvinas 17 m. 4 mėn.

2015.11.17 15:51 (prieš 3 m.)

Becaboo parašė:
    Su bamba man tas pats siandien prasidejo kai pagulejau vonioje kazi nuo ko cia, dar iki dabar dilgcioja

Man tai kažkokie įdomūs garsai pasitaiko bambos srityje. Gal tai susiję su maisto medžiagom.Reikia atidžiai rinktis maisto produktus,manau.

2. 2015.11.17 15:58 (prieš 3 m.)

Net neįsivaizduoju paruošiamieji gal bet tai kiek čia tų paruošiamųjų požymių gali būti?

2
  3. Eitanas 3 m. 2 mėn.
    Tautvydas 11 m. 1 mėn.
    Einora 12 m. 3 mėn.

2015.11.17 16:01 (prieš 3 m.)

karolyicka parašė:
    O tai kodėl jus dabar guldo? Nes raset kad siūlo versti po poros savaičių, o ir cezariui dabar dar ankstoka

Pagilde del niezejimo

4. Neegzistuojantis vartotojas
    2015.11.17 16:37 (prieš 3 m.)

ingava parašė:
    Net neįsivaizduoju paruošiamieji gal bet tai kiek čia tų paruošiamųjų požymių gali būti?

dabar jau praejo, bet jau darosi ankstoka leliui todel viska skaudet pradeda

5. Titas 8 m.

2015.11.17 16:41 (prieš 3 m.)

Nu nieko kantrybes visoms, jau nebedaug beliko laukti prasides kiti vargeliai kaip mano vyras sako jatau vel naktim keltis reiks, jau pripratau issimiegot

3
  6. Neegzistuojantis vartotojas
    2015.11.17 16:46 (prieš 3 m.)

ingava parašė:

Gal tiesiig per daug itariai ziurit i kiekviena patempima, sudurima atsipuskit juk nestumo galas, praktiskai visi pojuciai yra normalu jei bendra savijauta tikrai kelia neramuma tada reiktu vaziuoti i ligonine o cia paruosiamieji ar ne, kam sukti galva:)))) na cia tik mano nuomone
    Su pirmuoju vaikiuku gimimo diena, net nebuciau pagalvojus, kad gimdysiu, viskas prasidejo staigiai ir iskarto kas 4-5 min. Ir tikrai buvo aisku, kad reikia vaziuoti.. O visus pamaudenimus nekreipiau demesio. Nes juk nestumo galas
    Nieko nenoriu izeisti, bet kartais atrodo, kad kitos tiesiog stebi ir laukia kiekvieno zenkliuko ir taip save stresina tik...

27
  7. 2015.11.17 17:09 (prieš 3 m.)

sutinku gi jau visai galas, butu keista, jeigu nieko neskaudetu, nemaustu. Reikia zinoti kas jau nebenormau, o visa kita priimti kaip neisvengiamus nestumo atributus ;)

Beje, kiek vandens per diena mazdaug isgeriate? Turiu beda, nu visai netroskina!!! per diena gal tik 2 puodelius vandens teisgeriu. Visai nenoriu, nors zinau, kad reikia!

1
  8. Neegzistuojantis vartotojas
    2015.11.17 17:17 (prieš 3 m.)

Robbe parašė:
    sutinku gi jau visai galas, butu keista, jeigu nieko neskaudetu, nemaustu. Reikia zinoti kas jau nebenormau, o visa kita priimti kaip neisvengiamus nestumo…

Man tas pats... Isgeriu gal 1 litra vandens, kartais maziau, nors ginekologe kiekviena karta saukia, kad man butinai reikia 2l vandens isgert per diena :/ bet manes netraukia... ypac pries miega, nes poto kas 10 min i tualeta varo, neissimiegu

1
  9. 2015.11.17 17:36 (prieš 3 m.)

As vandenuka visa nestuma geriu normaliai, jau labai retai kada buna,kad litra isgerciau per diena vakare megstu prigert tai tada nakti i wc keliuos,na bet ka padarysi

10. 2015.11.17 17:44 (prieš 3 m.)

Mumm parašė:
    Issigandau lb, pilvas maude ir kietas kietas buvo, emiau zliumbt, o su greituke lekem kAip vejas 12 nakties, manim ten nepatykejo kad galejau nakty spinta tvarkyt :…

O jetaus :(( atsargiai, nebedarykit nieko sunkaus

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.