Ar būsimam darbdaviui pranešti apie savo nėštumą tik po įdarbinimo?

Komentuoti
  1. 2013.10.28 12:08 (prieš 4 m.)

laba visoms, as esu viena is tu busimu mamyciu kurios dar kol kas neisidarbino ir jau esu 3 men nescia, laukiu kol idarbins ir tada pasakysiu, bet labai labai bijau ar yra dar tokiu mamyciu?

2. Mano mažoji Smiltytė- voverytė 4 m. 9 mėn.

2013.10.28 12:30 (prieš 4 m.)

Uoga24 parašė:
    laba visoms, as esu viena is tu busimu mamyciu kurios dar kol kas neisidarbino ir jau esu 3 men nescia, laukiu kol idarbins ir tada pasakysiu, bet labai labai bijau…

Tai jau kai sakysi, eik su visa pazyma is daktares, kad ja uzregistruotu kaip pateikta, kitu atveju tave gali atleisti, nes darbo sutartyje gali buti bandomasis laiotarpis ir nieko jie tau netures aiskintis, kol apie nestuma nepateiki pazymos

3. 2013.10.28 12:32 (prieš 4 m.)

dekui ,kad pasakei butinai taip ir padarysiu

4. Mano mažoji Smiltytė- voverytė 4 m. 9 mėn.

2013.10.28 12:36 (prieš 4 m.)

Uoga24 parašė:
    dekui ,kad pasakei butinai taip ir padarysiu

prasom, tiesiog zinai pasakyti viena, o pateikti kita, kai dokumentas pateiktas tada jau taves is darbo atleisti negali, o kai zodinis prasitarimas, tai jie greit gali organizuoti atleidima per bandomajai laikotarpi ir viskas, o pazyma jau gali gauti bet kada, as gavau 10sav

5. 2013.10.28 12:41 (prieš 4 m.)

na tada su kitu apsilankymu manau ir as savo daktares paprasysiu, kad israsytu ir teks jau parodyti:), jau mau busiu idarbinta nors ir pora sav , bet ka jau darysi teks

6. Ralistas 5 m. 1 mėn.
    Kruopelytė 8 m. 6 mėn.

2013.10.28 12:45 (prieš 4 m.)

Guminis meskiukas parašė:
    Tai jau kai sakysi, eik su visa pazyma is daktares, kad ja uzregistruotu kaip pateikta, kitu atveju tave gali atleisti, nes darbo sutartyje gali buti bandomasis lai…

Taip taip, teisingai sako, ir butinai turi uz tai atsakingas asmuo uzregistruoti gautu dokumentu zurnale, kai nunesi ta pazyma i darboviete... Nes maza kas, sakys pasimete, negavom ir pan. Aisku, nuo darbdavio priklauso...
    Pati, kai laukiaus dukros, ieskojau darbo pacioj pradzioj, tai man nepavyko isidarbint, nes visur esminis klausimas buvo, ar neketinat susilaukt vaiku artimiausiu metu Mano ismyktas atsakymas buvo "Neplanuoju, bet visko gyvenime nutinka"... Aisku, "nepraslydau" Jie net neturi teises to klausti, bet deja, klausia... Paskui gailejaus, kad akiplesiskai nepamelavau, nes jie dauguma irgi su darbuotojais elgiasi ne visai saziningai...
    Sveikinu, kad pavyko darbeli susirasti ;)

3
  7. 2013.10.28 12:49 (prieš 4 m.)

;)) na ot kokie tie darbdaviai juk visko gyvenime nutinka ir kokia cia beda , kad laukiasi as nesuprantu:)) tikiuosi ant dienu idarbins o paskui galvosiu kada pazyma paduoti dekui, dekui , greiciau pasakysciau rami galva butu, o db kiekviena diena galvoji koki darba duos sunku a lengva taip va ir prasikankinau jau menesi gera:)) dirbau tampiausi galvojau, kad tik nieko blogo nebutu, tfu tfu pakolkas nieko ir isleidzia jei kas negerai ir pns

8. Berniukas dobiliukas 3 m. 4 mėn.
    Mergytė uogytė 5 m. 8 mėn.

2013.10.28 13:36 (prieš 4 m.)

Tikrai nieko nesakyk ir nesitikėk pritarimo. Eik TIK su pažyma, beje už ją reikia kažkiek litukų pakloti, bet verta. Aš pati laukdamasi ieškojau pastovios darbo vietos. Kreipiausi į savo tuometinę vadovę (pati dviejų mažų vaikų mama) ir atvirai pasisakiau, kad laukiuosi. tai valstybinė institucija, kitaip sakant, ne iš jos kišenės aš gavau algą, bet... ji pasveikino su būsimu vaikeliu ir tarstelėjo, kad galiu ieškotis pati nuolatinės vietos, bet ji jaučianti pareigą įspėti būsimus mano vadovus (kituose departamentuose) apie mano padėtį. Taip tapo aišku, kad niekur jokios vietos negausiu. Tegu paspringsta.

9. Mano mažoji Smiltytė- voverytė 4 m. 9 mėn.

2013.10.28 13:51 (prieš 4 m.)

Silke parašė:
    Tikrai nieko nesakyk ir nesitikėk pritarimo. Eik TIK su pažyma, beje už ją reikia kažkiek litukų pakloti, bet verta. Aš pati laukdamasi ieškojau pastovios darbo vie…

tai, kd nieko nereikia moketi, pati du kartus prasiau sios pazymos, viena kart ginekologes, kita karta seimos daktares, ne lituko nereikejo sumoket, nebent jus emete uzsienyje o ten tvarkos nezinau

10. 2013.10.28 13:54 (prieš 4 m.)

nu darbdavys tikrai supyks, nes bus ryškiai apgautas..

23
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras