Motinystės atostogos ir pašalpos Vokietijoje

Komentuoti
  1. 2019.04.14 23:56 (prieš 5 d.)

Tai kiek man zinoma, tai ir gavus atleidima, jei per kazkiek dienu pristatai pazyma, kad laukiesi, jie turi anuliuot atleidima 🤨🙂

2. 2019.04.14 23:58 (prieš 5 d.)

Sarutina parašė:
    Pas ja situacija tokia, kad gyvena vok tik 2 mėnesiai. Dirba oficialiai apie savaite tik (per firma) ir pasiėmė laisvu dėl gydytojo. Nėštumo pažymos ir knygeles dar…

Net ir gavus atleidima galima per 2 savaites pazyma pristatyti ir atleidimas negalioja. Aisku siaip neateiti i darba negalima.

1
  3. 2019.04.17 16:41 (prieš 2 d.)

Kaip tokiu atveju kai moteris nėra dirbusi? Nes čia rašo kad mokamas vidurkis buvusiu 13 menesiu

4. 2019.04.17 16:43 (prieš 2 d.)

Ai čia moka taip tokiu atveju jei nėra pagrįstas dokumentas . Bet jei ji išrašo kaip jis gali būti nepagrįstas 🤦🏽‍♀️

5. 2019.04.18 00:11 (prieš 2 d.)

Sarutina parašė:
    Kaip tokiu atveju kai moteris nėra dirbusi? Nes čia rašo kad mokamas vidurkis buvusiu 13 menesiu

13 savaiciu = 3 menesiu. Jei gerai supratau, jei nedirbus pries nestuma, moka 3 menesiu vidurki bunant nesciai.

6. 2019.04.18 07:02 (prieš 1 d.)

_Green_ parašė:
    13 savaiciu = 3 menesiu. Jei gerai supratau, jei nedirbus pries nestuma, moka 3 menesiu vidurki bunant nesciai.

O kaip tokiu atveju narei kuri pradirbusi tik savaite gavo ta pažyma?

7. 2019.04.18 07:53 (prieš 1 d.)

As manau ji turetu gauti savo normalu atlyginima. Nes neradau istatyme jokiu nuorodu apie isdirbta laikotarpi. Bet nezinau kaip is tikruju yra, nes nesu su tokia situacija susidurusi.

8. 2019.04.18 08:11 (prieš 1 d.)

_Green_ parašė:
    As manau ji turetu gauti savo normalu atlyginima. Nes neradau istatyme jokiu nuorodu apie isdirbta laikotarpi. Bet nezinau kaip is tikruju yra, nes nesu su tokia si…

Man irgi neteko susidurti tai neisivaizduoju, o moteris jaučiasi nežinioje. Kadangi pradirbus tik savaite, neaisku koks jos atlyginimas. Realiai pagal valandas skaičiuot

9. 2019.04.18 09:53 (prieš 1 d.)

vaiga parašė:
    as esu uzsiregistravusi darbo birzoje, bet kadangi nesu dirbusi vokietijoje tai nieko jie man ir neduoda, tik stazas kaupiasi, jei kazkada man jo prireiks,,,,

Sveikos merginoss gal kas buvot susidurusios. Isidarbinau isdirbau tik 3dienas idarbino mane agentura pusei metu sutartis. Laukiuosi gavau uzdraudima dirbti. Nuveziau i agentura. Kaip supratau atleisti nescios negali kol nesibaigs sutartis. O laip toliau. Pradirbau tik 3dienas. Kas man ka mokes kaip skaiciuos visai nesuprantu nieko.

10. Mija 12 m. 11 mėn.

2019.04.19 11:18 (prieš 14 val.)

Renaciukas29 parašė:
    Sveikos merginoss gal kas buvot susidurusios. Isidarbinau isdirbau tik 3dienas idarbino mane agentura pusei metu sutartis. Laukiuosi gavau uzdraudima dirbti. Nuvezi…

As manau pas tave sutarty esa valandinis tarifas?ir kiek min.val.isdirbama?manau maziau minimumo negali moketi arba hilfarbeit tai ten lygtais 360€dabar net nepamenu tiksliai kiek ten tu euriuku turi moketi.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras