Danijos karalystėje gyvenančios mamos

Komentuoti
  1. 2018.06.22 06:47 (prieš 3 mėn.)

Giedra diena parašė:
    Negalit priprasti? O ko jus tikites pirmo vizito metu?

Ne negaliu😂pati suprantat viskas kitaip😂

2. 2018.06.22 07:15 (prieš 3 mėn.)

Na gal ne viskas as pati pirmaji gimdziau lt, antraji - cia, tikrai galiu lygint zinau, kad daugeliui labai norisi daugiau kazkokiu tyrimu, skanu ir apziuru, taciau mano atveju as ir lt lankiausi pas gyd, kur kaskart tyrimu nedare, skanai irgi tik 3 buvo...mano nuomone, kad jei viskas ok ir nera bedu - daugiau kazko ir nereikia...tiesiog atsipalaiduokit ir megaukites nestumu

3. 2018.06.22 09:14 (prieš 3 mėn.)

Giedra diena parašė:
    Na gal ne viskas as pati pirmaji gimdziau lt, antraji - cia, tikrai galiu lygint zinau, kad daugeliui labai norisi daugiau kazkokiu tyrimu, skanu ir apziuru, …

Pirma taip pat gimdziau lt. Todel ir lyginu su danija. Gal jusu ir tiesa, reikia atsipslaiduoti ir megautis, juolab kad viskas yra gerai😀😊

1
  4. 2018.06.22 13:30 (prieš 3 mėn.)

infrute parašė:
    Snd buvo pirmas vizitas, tai sunkiai susikalbejom, nes daktare sake turi daug klausimu, bet atidejom kitai savaitei su verteju. Danijoje gimdysiu pirma karta tai vi…

Mums vertejas buvo.jus neklause seimos daktare ar bus reikalingas vertejas?kurioj ligoninej gimdysit?

Rutulliukas parašė:
    Pirma karta tikrai daug klausinejo apie savijauta, buvusi nestuma, matavo spaudima, pilva ir klause sirdutes plakimo. Man pasirode nu bazinis patikrinimas, buvo kei…

Kiek sav buvot?nes man tik spaudima matavo ir anketvimas buvo.

5. 2018.06.22 13:30 (prieš 3 mėn.)

Sveikos,priminkit...kiek reik isdirbti kad iseiti i barseli?per paskutinius 3men 120val ar kaip?

6. 2018.06.22 14:06 (prieš 3 mėn.)

TiesiogLove parašė:
    Sveikos,priminkit...kiek reik isdirbti kad iseiti i barseli?per paskutinius 3men 120val ar kaip?

Kad nereiketu aiskinti savais zodziais va nuoroda - https://www.borger.dk/familie-og-boern/Barsel-oversigt/Barsel-loenmodtagere
    Taip pat visa reikiama informacija Lietuviu kalba galite rasti Facebook grupeje ‘pagalba danijoje’

7. 2018.06.22 14:08 (prieš 3 mėn.)

TiesiogLove parašė:
    Mums vertejas buvo.jus neklause seimos daktare ar bus reikalingas vertejas?kurioj ligoninej gimdysit?

As buvau pirma karta man regis 16 savaiciu 😉

8. Emutė :)* 1 m. 4 mėn.
    Augustukas :)* 4 m. 4 mėn.

2018.06.22 15:22 (prieš 3 mėn.)

Giedra diena parašė:
    Na gal ne viskas as pati pirmaji gimdziau lt, antraji - cia, tikrai galiu lygint zinau, kad daugeliui labai norisi daugiau kazkokiu tyrimu, skanu ir apziuru, …

Man buvo su pirmu 3 skanai, su antru 2.

Dėl vertėjų tai nepamenu nuo kada, bet nebebus nemokamų. Reikės pinigines atverti

9. 2018.06.22 15:27 (prieš 3 mėn.)

Leara parašė:
    Kad nereiketu aiskinti savais zodziais va nuoroda - https://www.borger.dk/familie-og-boern/Barsel-oversigt/Barsel-loenmodtagere

Dekoju!

10. 2018.06.22 15:30 (prieš 3 mėn.)

sniege123 parašė:
    Man buvo su pirmu 3 skanai, su antru 2.

Oho.mes kolkas.nemokejome.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras