Būsimos ir esamos mamytės Švedijoje

Komentuoti
  1. 2018.01.18 20:28 (prieš 9 mėn.)

sunny sky parašė:
    Labai aciu uz toki issamu atsakyma, pirma gimdziau lt, o cia viskas kitaip, tai info reik naujai susirinkt aciu dar karta

Ner uz ka, sekmes

2. 2018.01.19 02:07 (prieš 9 mėn.)

Karklytė parašė:
    Dukra gime 41+5 sestadieni, nors pirmadieniuj jau turejau laikaskatinimuj barnmorska kai pas ja buvau paskutini karta uzregistravo mane apziurai ir echo ligonin…

Matai kaip visur skirtingai, man vienoj is ligoniniu sake kad pas juos daznai registruoja barnmorskos. Bet va man nieko, nei echo neregistravo. Smagu klausyt kad prasideda spontaniskai, nes jau beveik nusiteikus dar savaite laukti, o taip noretusi kad viskas savaime prasidetu.

3. 2018.01.19 06:07 (prieš 9 mėn.)

Gimdziau pries pora sav. butinai pasiimkit chalata storesni as pasiemiau plona tai tikrai buvo labai salta bent jau as turejau temperaturos uztat kad ir uzklojo su dekiu vistiek buvo salta,pasiimkit kojnes siltas man iskart vyras apmove bei kokiu uzksndziu nes ir vyras nores uzkasti, aisku po poras val atnese ir vyrui ir man sumustiniu bet as tai po val buvau alkana ?

4. Dominykas 5 mėn. 1 sav.
    Sofija 6 m. 3 mėn.

2018.01.19 08:47 (prieš 9 mėn.)

OksanaA parašė:
    Gimdziau pries pora sav. butinai pasiimkit chalata storesni as pasiemiau plona tai tikrai buvo labai salta bent jau as turejau temperaturos uztat kad ir uzklojo su …

Pamenu po pirmojo gimdymo buvau alkana kaip zveris, pasiseke, kad labai greit gavau valgyt, buvo rytas, tai net ir ta suzliugusi grikiu kose, kurios iki to laiko nei uz ka nebuciau valgius, surijau kaip skaniausia patiekala
    Gal cia yra gimdziusiu Trolhetane ar Goteburge?

5. Dominykas 5 mėn. 1 sav.
    Sofija 6 m. 3 mėn.

2018.01.19 08:51 (prieš 9 mėn.)

VDvar parašė:
    Ner uz ka, sekmes

Aciu

6. 2018.01.19 08:59 (prieš 9 mėn.)

OksanaA parašė:
    Gimdziau pries pora sav. butinai pasiimkit chalata storesni as pasiemiau plona tai tikrai buvo labai salta bent jau as turejau temperaturos uztat kad ir uzklojo su …

Kaip idomiai ? man ligoninej visur buvo labai silta, chalato ir kojiniu isvis nepanaudojau. Turbut nuo ligonines priklauso. O gimdziau as 30 valandu, visas jas akuseres nuolat nese labai saldzius gerimus tiesiog litrais man ir vyrui, ir sumustinius. Nei trupucio nebuvau alkana. Po visko apie 1 val nakties atnese kavos ir sumustiniu i palata abiems ?

7. 2018.01.19 10:48 (prieš 9 mėn.)

Gimdziau pries savaite, tai ir pas mus ligonineje buvo labai silta, tai visa laika prabuvau su tympom ir maikute, tokia apranga patogiau man buvo, nei ligonines naktiniai ? o daugiau tai leliukui buvau isidejus rubus gryzimui ir sau ir dar kompresiukus bei tepaliuka speneliam ? o kas del skatinimo, tai broliene kai laukesi, paskutinio vizito metu barnmorska uzsake laika ligonineje skatinimui

8. 1 m. 7 mėn.

2018.01.24 17:35 (prieš 8 mėn.)

Sveikos.
    Gal žinote kur galima Švedijoje pasidaryti skydliaukės ir moteriškų hormonų tyrimus? Supratau, kad pagal norą Vårdcentral nedaro.

9. Kornelijus 3 mėn. 6 d.
    Pijus 8 m.
    Augustas 11 m. 2 mėn.

2018.01.30 14:27 (prieš 8 mėn.)

Brit parašė:
    Sveikos.
    Gal žinote kur galima Švedijoje pasidaryti skydliaukės ir moteriškų hormonų tyrimu…

Privaciai ginokologijos klinikoj Tai daro. As pati kreipiausi i Maria Kliniken del nepastojimo,Jo man tos tyrimus ir padarysiu. Pasiskambinkit i bet kuria ir pasiteiraukyt ar atlieka tuos tyrimus arba pasakyt kad Nori juos pasidaryt

10. 2018.01.30 15:45 (prieš 8 mėn.)

Pukotuke parašė:
    Privaciai ginokologijos klinikoj Tai daro. As pati kreipiausi i Maria Kliniken del nepastojimo,Jo man tos tyrimus ir padarysiu. Pasiskambinkit i bet kuria ir pasit…

O kokia kaina tyrimo?

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras