Būsimos ir esamos mamytės Švedijoje

Komentuoti
  1. 2018.04.10 23:31 (prieš 10 mėn.)

Gyvenu jau 3.5 metu, bet vistiek noriu į lietuva. Ir vis dazniau seimoj svarstom apie grizima ypac kai vaikams i mokykla reikes. Truksta man mamos, truksta draugu. Cia gerai tik finansiskai.

2. 8 mėn. 1 d.

2018.04.11 01:15 (prieš 10 mėn.)

As cia nuo 2007.. man cia yra gerai, cia yra mano seima ir gimines. Cia buvo ir dziaugsmo ir asaru... svedijoje praejom pro viska. Cia yra salis kuri yra mano namai. Nesugebeciau turbut grizti i lietuva net ir su seima savo. Si salis yra tiesiog salis, bet kai pripranti ir ileidi saknys, tai niekur nesinori kraustytis..

3
  3. Kornelijus 7 mėn. 1 sav.
    Pijus 8 m. 4 mėn.
    Augustas 11 m. 6 mėn.

2018.04.11 08:32 (prieš 10 mėn.)

StebukloMama parašė:
    As cia nuo 2007.. man cia yra gerai, cia yra mano seima ir gimines. Cia buvo ir dziaugsmo ir asaru... svedijoje praejom pro viska. Cia yra salis kuri yra mano namai…

Lygiai tiek paciai ir as Esu Svedijoj. Ir skaitau praktiskai viska apie save ?,apart giminiu,bet tikrai Kai tiek metu gyveni Svedijoj kazkaip as pavyzdziui neisivaizduoju saves grizusios i LT ?? Man cia tikrai patinka,vaikai cia visus draugus turi,kazkaip nematau ir reikalo grizt i LT,nesugebeciau isgyvent manau,nes visgi algu skirtumas didziausia o kainos jau dabar beveik vienodos. ??

4. Emilis Osvald 5 mėn. 4 d.

2018.04.11 10:36 (prieš 10 mėn.)

skirtingai žiūriu visoms, tikriausiai čia dar ir nuo charakterio savybių priklauso

aš metus gyvenau Prancūzijoje, tai su baime prisimenu kaip užsidepresavau galiausiai, trūko socialinio gyvenimo, nors kita vertus labai seniai tas buvo, dar savo šeimos neturėjau o ir mentalitetas visai kitas nei švedų

5. 8 mėn. 1 d.

2018.04.11 10:42 (prieš 10 mėn.)

Pukotuke parašė:
    Lygiai tiek paciai ir as Esu Svedijoj. Ir skaitau praktiskai viska apie save ?,apart giminiu,bet tikrai Kai tiek metu gyveni Svedijoj kazkaip as pavyzdziui neisivai…

Nekarta sedejau ir galvojau, o kas jeigu grizti i lietuva... bet ne... as jau susvedejau ? negaleciau gyventi tokioje salyje kaip lietuva... gaudyt gala su galu galima betkur, lietuvoje net su didele pinigu suma yra sunku, o ka jau kalbeti apie piktus ir niekuom nepatenkintus zmones? Ka kalbeti ape etiketo ir kulturos trukumus? Deja bet siais azvilgiai svedija daug pranasesne... nekalbu apie visus, kalbu apie dali zmoniu... man patinka zmoniu sypsenos matomos kasdien, nesvarbu kad jie svetimi ir nepazystami zmones. Man patinka matyt laime zmonese net tada kai jie skuba ir veluoja kazkur... lietuvoje deja to nematau...

3
  6. 8 mėn. 1 d.

2018.04.11 10:43 (prieš 10 mėn.)

vėtrungė7 parašė:
    skirtingai žiūriu visoms, tikriausiai čia dar ir nuo charakterio savybių priklauso

Sutinku del charakterio savybiu, gal tai labiausiai ir itakoja musu poziuri i gyvenima uzsienio salyje ??

7. Kornelijus 7 mėn. 1 sav.
    Pijus 8 m. 4 mėn.
    Augustas 11 m. 6 mėn.

2018.04.11 10:58 (prieš 10 mėn.)

StebukloMama parašė:
    Nekarta sedejau ir galvojau, o kas jeigu grizti i lietuva... bet ne... as jau susvedejau ? negaleciau gyventi tokioje salyje kaip lietuva... gaudyt gala su galu gal…

Pritariu visu 100 procentu !!!!! ??????

2
  8. Jaunėlis 4 m. 2 d.

2018.04.11 11:23 (prieš 10 mėn.)

Pukotuke parašė:
    Pritariu visu 100 procentu !!!!! ??????

As taip pat!

3
  9. Dominykas 9 mėn. 2 sav.
    Sofija 6 m. 7 mėn.

2018.04.11 11:26 (prieš 10 mėn.)

aniga00 parašė:
    Gyvenu jau 3.5 metu, bet vistiek noriu į lietuva. Ir vis dazniau seimoj svarstom apie grizima ypac kai vaikams i mokykla reikes. Truksta man mamos, truksta draugu. …

Mane kol kas irgi tik finansai, na ir dar svietimo sistema, laiko cia

10. Vincentas 1 m. 2 mėn.

2018.04.11 14:04 (prieš 10 mėn.)

StebukloMama parašė:
    Nekarta sedejau ir galvojau, o kas jeigu grizti i lietuva... bet ne... as jau susvedejau ? negaleciau gyventi tokioje salyje kaip lietuva... gaudyt gala su galu gal…

1000% pritariu. Ne del pinigu cia su vyru atvaziavom, o del kulturos ir mentaliteto. Del ju cia ir likom. Apie lietuva minciu nera

3
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras