Būsimos ir esamos mamytės Švedijoje

Komentuoti
  1. 2018.12.20 13:10 (prieš 4 mėn.)

agnetane parašė:
    Na aš esu radusi būtent mūsų kommunos, bet ten parsisiuntimui failas, nieko neina išsiverst na bent jau logiška,kad po porą valandikių į dieną vest, kad darbo ie…

Pasiskambinkit į kommunai. Tikrai turi būti galima 15 val. Tik iki 3 metu jos yra mokamos. Nuo 3 metu nemokamos.

2. 2019.01.11 11:52 (prieš 3 mėn.)

Sveikutes!

As naujoke, planuoju antra IVF.Noreciau rasti bendraminciu kas darosi (ar daresi) IVF, ypatingai Göteborge (Sahlgrenska ligonine).

3. 2019.01.23 10:03 (prieš 3 mėn.)

Sveikos,
    Turiu klausimą. Esam abu dirbantis jau porą metų Švedijoje, galvojame apie neštumą. Klausimas ar reikia kažkur įstoti? Ar tiesiog kai pastosi informuoti kažkokią įstaigą?
    Gal iš patirties paražysite visus žingsnius? Ką kaip daryt kad ramiai išeiti į dekretines ir gauti išmokas. Ačiū !

4. 2019.01.23 10:10 (prieš 3 mėn.)

Sveiki , gal kam buvo darytas tyrimas KUB ? Keliu savaiciu dare ? Ir ar data duoda kada daktarai nusprendzia ar gali rinktis?🤔

5. 2019.01.23 10:14 (prieš 3 mėn.)

Mantas1989 parašė:
    Sveikos,
    Turiu klausimą. Esam abu dirbantis jau porą metų Švedijoje, galvojame apie neštumą…

Pirmiausia pastokit, tada susisiekite su savo hälsocentral ir paklauskit kur jums registruotis pas barnmorska (akušerė), kuri prižiūri visa nėštumą, Fkassai bus pranešama apie 27 sav, barnmorska duos azpildyt, išsiųsta lapą.

@Stebuklas parašė:
    Sveiki , gal kam buvo darytas tyrimas KUB ? Keliu savaiciu dare ? Ir ar data duoda kada daktarai nusprendzia ar gali rinktis?🤔

Daro trilikta savaite kažkur, akušerė paskiria laiką per pirmą vizitą, kuris apie 12 sav.

6. Kornelijus 9 mėn. 2 sav.
    Pijus 8 m. 6 mėn.
    Augustas 11 m. 8 mėn.

2019.01.23 10:14 (prieš 3 mėn.)

@Stebuklas parašė:

Man dare apie 12 sav. Apie 10 sav paima barnmorska krauja per eilini apsilankima . Kai atvaziuot i ligonine KUB tyrimui jie jau turi kraujo tyrimu atsakymus. Paziures echo,ismatuos viska,pakomentuos ir pasakys kaip ir kas. Gausi israsa su skaiciukais.

1
  7. 2019.01.23 10:17 (prieš 3 mėn.)

Emilly parašė:
    Pirmiausia pastokit, tada susisiekite su savo hälsocentral ir paklauskit kur jums registruotis pas barnmorska (akušerė), kuri prižiūri visa nėštumą, Fkassai bus pra…

Tai man jau buvo pirmas vizitas ir nesake jog per antra darys KUB 🤔

8. 2019.01.23 10:18 (prieš 3 mėn.)

Pukotuke parašė:
    Man dare apie 12 sav. Apie 10 sav paima barnmorska krauja per eilini apsilankima . Kai atvaziuot i ligonine KUB tyrimui jie jau turi kraujo tyrimu atsakymus. Paziur…

As nelabai tada suprantu tas KUB galimybiu teorijos ar tikslus atsakymas?

9. Kornelijus 9 mėn. 2 sav.
    Pijus 8 m. 6 mėn.
    Augustas 11 m. 8 mėn.

2019.01.23 10:19 (prieš 3 mėn.)

@Stebuklas parašė:
    Tai man jau buvo pirmas vizitas ir nesake jog per antra darys KUB 🤔

O dar bus vizitas artimiausiu metu?

10. 2019.01.23 10:19 (prieš 3 mėn.)

Pukotuke parašė:
    Man dare apie 12 sav. Apie 10 sav paima barnmorska krauja per eilini apsilankima . Kai atvaziuot i ligonine KUB tyrimui jie jau turi kraujo tyrimu atsakymus. Paziur…

Tai jeigu man jau paeme krauja dabar tai gal tada antrame vizite ir darys KUB🧐

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras