Būsimos ir esamos mamytės Švedijoje

Komentuoti
  1. 2019.05.10 14:07 (prieš 1 sav.)

Aqua parašė:
    Man viska dare 12 savaite ;) tai buvo gana nesenai, tai ir pazistamu moteru zinau, kad ne visoms siulo, bet gal dabar pasikeite

Taip, ivairiai. Reiki ziuret pagal savo landsting.

2. Kornelijus 10 mėn. 1 sav.
    Pijus 8 m. 7 mėn.
    Augustas 11 m. 9 mėn.

2019.05.10 16:09 (prieš 1 sav.)

Aqua parašė:
    Man viska dare 12 savaite ;) tai buvo gana nesenai, tai ir pazistamu moteru zinau, kad ne visoms siulo, bet gal dabar pasikeite

Man dare 2017 lapkriti, jei gerai pamenu del amziaus, o nuo kovo men 2018 jau padare kad visom norinciom daro. Cia Skåne Regionas.

3. 2019.05.15 11:59 (prieš 6 d.)

Laba as kaip visada su klausimais man 10sav buvau pas savi daktare tai paskyre 13sav echo kitoje ligonineje ir pas saviske grizti turiu tik rugpjuti tau jau bus man apie 23sav, bet man jokios nestukes knygeles nedave ir net neuzsimine, o as zadu apie 20sav nestumo skristi i lietuva ir dabar uz 3sav skrisiu tai man tikrai jos gali prireikti.. Ar cia tokiu neduoda? Ar man ligoninei echoskopuotoja ja israsys?

4. 2019.05.15 12:05 (prieš 6 d.)

Švedijoj naudojama elektroninė žurnalo sistema. Jie viską sužymi ten. Jeigu jums reikia duomenų, galit arba paprašyt barnmorškos, kad atspausdintų, arba galit pati pasiieškot 1177.se puslapyje savo journalanteckningar. Tik reikia prisijungti.

5. 2019.05.15 15:40 (prieš 6 d.)

Naste Bi parašė:
    Laba as kaip visada su klausimais man 10sav buvau pas savi daktare tai paskyre 13sav echo kitoje ligonineje ir pas saviske grizti turiu tik rugpjuti tau jau bus …

o kam ji reikalinga? Sorry, kad neapsisvietus tokia. Ten surasyti kazkokie duomenys apie nestuma, ar pan?

6. 2019.05.15 18:23 (prieš 5 d.)

saulelyte parašė:
    o kam ji reikalinga? Sorry, kad neapsisvietus tokia. Ten surasyti kazkokie duomenys apie nestuma, ar pan?

Taip. Lietuvoje ja pildo popierinį variantą, o čia viskas kompiuteryje.

7. 2019.05.15 20:39 (prieš 5 d.)

Emilly parašė:
    Taip. Lietuvoje ja pildo popierinį variantą, o čia viskas kompiuteryje.

Bet klausiau pazystamos sake jai dave melyna knygute ir liepe nesiotis, kazi ar paprasyciau ir duotu ja man, nes man tai jos reikia vis del to skraidysiu nemazai per nestuma

8. 2019.05.15 21:41 (prieš 5 d.)

Naste Bi parašė:
    Bet klausiau pazystamos sake jai dave melyna knygute ir liepe nesiotis, kazi ar paprasyciau ir duotu ja man, nes man tai jos reikia vis del to skraidysiu nemazai pe…

Neesu girdėjusi kad čia kažkam duotu 🤔 bet realiai tai aš ir pati ir skraidziau, ir keltu plaukiau nėščia, neprireikė tokio daikto niekada 🤔

9. 2019.05.16 00:40 (prieš 5 d.)

sveikos. gal kuri zino ar zmogus pateikes prasyma del isejimo is darbo gali ji atsiimti? per kiek dienu? Lt tai gali per 3 darbo dienas minimum 🤔

10. 2019.05.16 09:03 (prieš 5 d.)

O keliu menesiu nestume reikia paduoti prasyma i darba, kur pildo, kad negali duoti lengvesnio darbo?

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras