2025.02.05 16:22 (prieš 1 m.)
babarikė parašė:
Nėštumai irgi būna sudėtingi. Gal būtų geriausia nuo pat embriono užauginti labaratorijoje? Kam vargti? O jeigu rimtai, tai kur yra etikos ribos? Tūkstančius metų m…
Matau, kad čia įkąsti norit. Bet atsakysiu rimtai – jūs esat visiškai teisi, jei tik medicininės galimybės leistų, taip taip, tikrai sveikiausia ir vaikui, ir mamai būtų auginti vaiką laboratorijoje, ten tėvai kasdien su juo pasikalbėt ateitų, bet nei mamai rūpintis mityba ar bloga savijauta, nei dėl vaiko nerimauti, nes jis gauna tobulai parinktas maisto medžiagas.
Pasigūglinti galit, jau kuria dirbtines gimdas, kol kas žada pritaikyti neišnešiotiems vaikams, kad dar galėtų kurį laiką būti „gimdos aplinkoj“.
Na bet dar kol kas negyvenam tokiam pažengusiam pasaulyje, kur visi nėštumai labėj vyktų. Tai tenka taikyti esamus medicinos pasiekimus – vienas kurių yra cezario pjūvis. Tiek jis, tiek gimdymas natūraliu būdu turi pliusų ir minusų. Taip, minusų irgi.
Tai manau yra labai gerai, kad žmonės turi pasirinkimą kaip nori gimdyti. Aš galiu rinktis, jūs irgi galit. Kur bėda? Kam tas negatyvas? Gi niekas per prievartą neverčia gimdyti vienaip ar kitaip.