CYBEX PRIAM vežimėliai (atsiliepimai)

Komentuoti
  1. 2019.03.24 20:58 (prieš 3 sav.)

gigi. parašė:
    Gal zinote, ar yra Cybex Priam sportiniams vezimeliams skirtas kelioninis krepsys? Gal kam teko keliauti ir pirkote koki nors universalu, kuris tiko?

Priam lyg ir neturi. Bent mes pirkkme stokke

2. 2019.03.25 22:15 (prieš 3 sav.)

Labas vakaras, jeigu kas pardavinesite Cybex Priam važimuko komplektą ar pan parašykite až. Ačiū 😉 👍

3. 2019.03.25 23:48 (prieš 3 sav.)

Ieskau pirkti cybex priam adapteriu, puodelio laikiklio ir mamos tases.

4. 2019.03.26 13:37 (prieš 3 sav.)

Mamos, susidūriau su situacija, ar kam yra taip buvę, jog cybex priam vėžimo rėmo varžtas surūdytų? po 5mėn naudojimo baisiai pikta kai kiekvieną kartą po lauko viską valiau. Jau mėnesį laiko aiškinuos su pardavėju, nes jis man pasiūlė nusivalyti varžtą nuo rūdžių pačiai. Ar yra kam taip buvę???

5. 2019.03.26 13:48 (prieš 3 sav.)

Kumze parašė:
    Mamos, susidūriau su situacija, ar kam yra taip buvę, jog cybex priam vėžimo rėmo varžtas surūdytų? po 5mėn naudojimo baisiai pikta kai kiekvieną kartą po lauko…

Kur pirkot vezima? Kreipkites tiesiai i garantini.

6. 2019.03.26 14:04 (prieš 3 sav.)

Cecilia parašė:
    Kur pirkot vezima? Kreipkites tiesiai i garantini.

Minimood (nordbaby dabar). Tai čia iš garantinio taip ir pasakė man.
    Kreipiausi į pardavėją, jų garantinio aptarnavimo atstovas pasakė nusivalyti su kažkokia priemone patiems, aš griežtai atsisakiau, nes vėžimas pirktas brangus, perkant nebuvome informuoti apie kažką panašaus, jog gali taip nutikti nuo druskų, nes tiesą sakant tam ir pirkom nerūdijančio plieno, nes gyvename tokiame klimate, nepaisant to, po kiekvieno išėjimo vėžimas visas nuvalomas, kad na jei maža ką. Pati susisiekiau su CYBEX atstovais, jie pasakė, jog tai nėra normali situacija ir kreiptis į pardavėją, na o pardavėjas man atsakė, jog tas pats tiekėjas jam pasakė, jog mums niekuo padėt negali, nusivalyti turim patys rūdis ir kad vėžimo varžtai yra paprasto metalo(tiesiog dengti kažkokia nedžiaga dėl kurio nerūdija) (kas jau kelia įtarimą, jog mūsų vėžimas yra neoriginalus arba su defektuotoj dalimis, nes surūdijo tik vienos pusės varžtas, o juk lauke sniegu apsidrabsto abi pusės). Pasakius pardavėjui, jog aš susisiekiau irgi su cybex ir mano manymu jis man meluoja, nes visiškai skiriasi mums pateikti atsakymai apie tą pačią situaciją, nes buvo siųstos ir nuotraukos. Dabar antrą kartą kreipėsi į gamintoją ir dabar gavau nurodymą pristatyti vėžimuko rėmą į parduotuvę 1-2sav. Neinformavo kas bus atliekama, paprašiau atsiųsti gamintojo oficialų laišką, ką jis norodė daryti. Nes kaip ir nėra situacijos sprendimo būdas jeigu vėžimo varžtą nuvalys nuo rūdžių, nes tiesiog kitą žiemą atsitiks vėl tas pas, tokį vėžimą tada nei parduosi už normalią kainą, nei ką, nes jis jai su defektu. Tai laukiu dabar atsakymo tiek iš vartotojų teisių, tiek iš pardavėjo garantinio, nes vyras burba, kad kam čia gilinuos, bet nu vistiek, taip palikt nesinori tikrai, sumokėt 1600€ ir gaut daiktą kuriam 2 metai garantija, o jis po net nepilnų 5mėn surūdijo..

7. 2019.03.26 14:24 (prieš 3 sav.)

Kumze parašė:
    Minimood (nordbaby dabar). Tai čia iš garantinio taip ir pasakė man.
    Kreipiausi į pardavėją, jų garantinio aptarnavimo atstovas pasakė nusivalyti su ka…

Cia garantinid vilniij dobkevičiaus gatvej?
    Mes tai pat turejom problemu, svarbu surasyti gera pretenzija. Patarcisu siusti ir minimood ir cybex atstovybei ir vt.

8. 2019.03.26 14:28 (prieš 3 sav.)

Cecilia parašė:
    Cia garantinid vilniij dobkevičiaus gatvej?
    Mes tai pat turejom problemu, svarbu surasyti gera pretenzija. Patarcisu siusti ir…

Mums sakė, jog tik pas juos vietoje garantinis panoramoj (buvusiam minimood dabar nordbaby). O kas buvo jums nutikę?? Per kiek laiko išsprendė situaciją?

9. 2019.03.26 14:46 (prieš 3 sav.)

Gavau ką tik atsakymą, jog rėmas bus siunčiamas gamintojui, tai matyt nelabai tipinė situacija. Bjauru iš pardavėjo garantinio pusės, jog pasakė, jog pats cybex sakė nusivalyt rūdis, o pasakius, jog pati irgi kreipiaus staiga pakeitė nuomonę apie tai ką cybex jam atsakė ir visgi siųs rėmą gamintojui. Nu smagumėlis, atparnavimas klientų 10balų.

10. 2019.03.26 16:46 (prieš 3 sav.)

Tai va. Bijojo daug kas pirkt is Naturalbabyshower del garantinio. Atseit bus problemu ir reikes i Uk siust. Tai su lietuviais manau daugiau problemu susisneket nei su tais anglais. Ir nemanau, kad kreipusis i Uk pardaveja jis butu liepes nusivalyr rudis

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras