Nu kolkas tai nieko naujo ir baisaus nesužinojau ☺ čia garsūs pasvarstymai kaip būtų:
Žoliapjovė: elektra varoma - nereik kuro, nors ir taip pakeliui pro degalinę važiuojant neproblema bakelį įsimest. Arba robotukas su GPS, kuris apvažiuoja ir medžius (kurie neauga tiesiog vidury vejos, o turi lanką aplink tai kraštai būtų nupjauti). Tie robotukai nebe tokia ir naujovė. Namie ir siurbliai robotai, ir indaplovės, ir rūbus džiovina skalbenkės, neprisikabinam gi rūbų visus namus 🤷♀️ sklypas dažniausiai naujai statant namą yra išlyginamas. Žoliapjovė pati surenka žolę, ją tik išpurtyt ir sugalvot kur dėt. O yra liliputinių vejų, kurios lėtai auga. Pas mamą tokia užsėta. Pjaudavom jei dažniau lyja tai kartą į mėn, kad tvarkingai atrodytų, jei sausenis laikas - maždaug kartą į pusantro - du mėnesius. O man net patinka, su maudymuku lakstydavau kieme tai dar ir pasiskrudindavau saulutėj 😁
Šiltnamyje laistymo sistemą galima pasidaryti iš gręžinio. Šiltnamį stiklinį arba iš plastiko - ne toks jautrus audroms. Ir taip, jį paruošti.
Dėl trinkelių. Pas dauguma pažįstamų skalda išberti takeliai ir įvažiavimas į garažą. Apačioj paklota plėvelė. Nei žolių ravėt, nei kiemo plaut. Tas pats su gėlynais - kadagiukai ir akmenukai.
Dėl gyvūno (nekalbu apie karves ir ožkas 😁) man nėra nieko šlykščiau nei kai paleidžia kieme šunį ar kelis, nes tingi vedžioti ir tas šuo šika belekur kieme, o tada baisu žingsnį žengt, nes minų laukas.. šunį vedžiodavau per liūtis, pūgas, pavargus, 1mą nakties ir 5 ryto jei tik pasiprašydavo (pvz sustreikavus virškinimui), bet niekad nekilo mintis leist kieme šikt..
Tvora. Yra gyvatvorės augančios tik į viršų ir labai mažai besiplečiančios į šalis. Pirmi 10-15 metų ramūs 😁 žinoma, jei gerai auga ar nepuola vabaliukai 😁 bet nupurkšti ne kasdienis darbas.
Tūkstančių hektarų daržai manau nėra būtini. Šiltnamiukas porai pomidorų, agurkas ir kelios sezoninės daržovės dėl to tikro skonio pats tas.
Lapai. Apgrėbti lapus apie dvi obelytes ir trešnę manau nebaisiai daug laiko atimtų.
Jei namas 1 aukšto ir kokių 140 kv tai tas tvarkymas irgi, siurblį robotuką paleidai - iššlavė, išplovė. Garažą apsitvarkei. Katilinę prasišlavei. Langus išplovei dukart metuose, dulkes nuvalai pagal poreikį. Ir visi kiti dalykai kaip bute.
Rūsio nebus, uogienių nevirsiu 😁
Stogas, lietvamzdžiai, kanalizacija.. daugiabučiuose irgi sienos trūkinėja, kanalizacija užsikemša, stogas prakiursta.. 😁
Tai va tokie pamąstymai 😊