2019.03.02 10:56 (prieš 7 m.)
zabukas parašė:
Malkos džiūsta 2 metus ir nešioti tiek tikrai nereikia - skaldytas krauni į kūgį gražiai, viršų uždengi. Po 1-1,5 metų suneši į malkinę. Mes džiovinam kaime, parsiv…
Po 1,5 metų galėtumėm sunešti jei po 4 mėnesių jų nereikėtų kišti į pečių
Tiek nešioti nereikia. Tėvai abiejų namuose gyvena, žinom. Bet gegužė buvo sausa, saulėta ir vėjuota - kodėl neišnaudot maksimaliai? Tada atėjo liūtys, o ir malkos ant pievos trukdė vaikams lakstyti. Sunešėm į kiaurai perpučiamą pastogę, kad apsisaugotų nuo lietaus, bet maksimaliai vėdintųsi. Artėjant žiemai malkas sunešėm į malkinę, nes pastogės kiaurumas lemia, kad į ją pripusto daug sniego... Iš malkinės kartą per savaitę atsinešam, nes kuriam 2-3 kartus dienoj. Pirmas kūrimas 4 ryto. Nueinu į katilinę su naktiniais ir pakuriu. O ne tai kad rengtis, puškuoti pirmyn atgal per visą sklypą ir dar laiptais kabarotis į rūsį su glėbiu malkų kai visa šeimyna saldžiai miega
Žodžiu, kaip ir sakiau - namas labai panašu į kūdikį. Galima pasakoti kaip aš savo vaikui tą ir tą padariau ir va kaip aš taip ir taip gyvenu. Bet visų kūdikiai skirtingi ir kas suveikė manajam, beveik garantuotai neišgelbės draugės, kuri jau trečia para neišsimiega dėl prakeiktų iltinių dygimo