Aš užaugau name, tai dabar labai laimingai gyvenu bute ir į namą daugiau kojos nekelčiau 😅 ten amžinai tų darbų pilna. Gyveni namui. Vien tvarkymas jo nužudydavo (namas nebuvo mažas), paskui aplinka, daržai, sodai. Išvažiuot negali ramiai, nes vasara daržiai, o žiemą - šildymas. Jei remontuot, tai nesveiki pinigai. Anksčiau ar vėliau ateina laikas stogo ir kanalizacijos keitimui, o čia velniški pinigai. Aišku, dabar nauji namai perpus mažesni nei kad anksčiau buvo statomi, daržų beveik niekas neturi, šildymas jau ne malkomis ir nereikia budėt prie to pečiaus. Bet man vis tiek namui išsivysčius alergija, nes gyveni jam. Kaip čia ankstesniam poste rašė, kad daiktus lengviau iškaišiot po sandėliukus, tai va tame ir bėda, kad su namu nepajauti, kaip rūsyje jau prikaišiojai, palėpėje, tam kambaryje ir jau daiktų per daug ir nereikalingi jie, bet nejauti. Bute nesant erdės išmokau nekaupti, turėti minimaliai, ko nereikia, parduodi, išmeti, atiduodi ir viskas. Tvarkytis minimaliai reikia, kasdien su šluota peršluoji ir baigta. Daržiukams jaučiu alergiją. Vakare geriau dviračiu pasivažinėti. Vienintelis man namo.privalumas, tai kad šašlykus gali pasikepti be problemų ir baseiną pasistatyt 😅
- Pradžia
- Tinklalaidė
- Planavimas
- Nėštumas
- Vaikas
- Šeima
- Namai
- Skaičiuoklės
- Forumas
- Skelbimai
- Atsiliepimai
- Straipsniai apie vaikus
- Vaiko sveikata
- Kūdikio ir vaiko priežiūra
- Antibiotikai ir žarnyno sveikata
- Neišnešioti kūdikiai
- Vaiko globa
- Vaikų skiepai
- Vaiko higiena
- Vaiko kalbos raida
- Vaiko miegas
- Žindymas
- Vaiko intelekto ir gebėjimų raida
- Vaiko emocinė raida
- Vaikų vardai
- Kūdikių pasaulis
- Vaiko maitinimas ir mityba
- Sauskelnių ir puoduko reikalai
- Fizinė ir motorinė vaiko raida
- Vaiko auklėjimas
- Vaiko ugdymas
- Augu sąmoningai







