Justina_Marija parašė:
Mano visą nėštumą dėl sunkaus GD prižiūrėjo tretiniam, Santarose Domža echoskopavo maždaug kas mėnesį, 30sav jau žinojau, kad bus planinis, 34sav buvo paskirta data…
Eina sau, ačiū kad pasidalinot 💚 Man GD kol kas maistu pavyksta reguliuoti, tai belieka kantriai laukti vizito ir bus matyt ką nuspręs 😊










