Dėl atliekų deginimo - kokių teisinių priemonių galima imtis?

Komentuoti
  1. BonBon
    2015.09.24 17:39 (prieš 2 m.)

Pelytė :)* 2 m. 1 mėn.
    Burundukas :)* 4 m. 10 mėn.

2015.09.24 17:39 (prieš 2 m.)

Sveiki.
    Turime probleminius kaimynus ir reikia patarimo, kaip elgtis, kur kreiptis.
    Situacija tokia: gyvename sodu bendrijoje, per kelis namus nuo mūsų gyvena senuku pora, kurie periodiškai degina atliekas. Ir tai nera šienas ar kitos organinės atliekos, tai plastmasės ir dar velniai žino kas, nes kvapo atlaikyti neįmanoma. Kai vėjas ne i mūsų namo puse - ne bėda. Bet kai i mus, namie neimanoma but, nes užsmirsta viskas tais nuodingais dūmais. Langai dažniausiai atidaryti ir ne visada staigiai pastebim ir spėjam užsidaryt (vėjas greitesnis).
    Nesam konfliktiški, ne karta gražiai, mandagiai prašėme to nedaryti, bet senukas tik galva palinguoja ir iki kito karto. Patys tais dūmais nekvėpuoja, nes uždega tada, kai pučia vėjas nuo ju namo pusės.
    Skundų rašineti ir kitais popierizmais uzsiimti nenorime, nes įsitikinome, kad per biurokratinius aparatus teisybės greit nerasim, o ir ar rasim neaišku, nes įrodymų reikia. O nuodytis nenorim!!! Čia būtent ir apsigyvenom, kad vaikai gryname, švariame ore augtu.
    Šiandien vėl padegė plastmases. As jaučiuosi apsinuodijusi, nes klaikiai plyšta galva. Vaikas verkė, ilgai neužmigo. Vyras vėl nuėjo pakalbėt, tai net duru neatidarė, tik bobulė pro užuolaidų krašta žiūrėjo. Vyras paėmė vandens ir pats užgesino ta lauža, o jie per kraštelį stebėjo. Beje, laužas net ne jų kieme, o viešoj žemėj.
    Žinau, kad tai, ka jie daro yra nusikaltimas ir baudžiamas. Bet kur kreiptis, kad būtent įvykio metu atvyktų atitinkami asmenys, užfiksuotu ir paprotintu žmonės?
    Policija iškviesta kol atvažiuos, tai nei pėdsako nebeliks, ugniagesius kviest irgi be gaisro nei šis, nei tas, kad patys bėdų neturėtume del „melagingo” iškvietimo.
    Kur kreiptis??? Nuodytis nebegalim daugiau!

2. Anata
    2015.09.24 19:05 (prieš 2 m.)

Sveiki,
    reikia i rajono aplinkosaugininkus kreiptis. vakar per TV3 zinias rode, kad dabar jie kaip tik tikrina ar nedegina atlieku, nes net zoliu, saku ir pan. negalima deginti, o ka jau apie butelius kalbeti...

2015.09.24 21:27 (prieš 2 m.)
    Vartotojas blokuotas

Nykštukėlis 1 m. 7 mėn.
    kibaldžiukas 4 m. 5 mėn.

2015.09.24 21:27 (prieš 2 m.)

Vilniaus regiono aplinkos apsaugos departamento Vilniaus miesto agentūra. Aš gal bandyčiau su konkrečiais inspektoriais iš anksto tartis, kad jie atvyktų i iskvietima. Na kad nebūtų taip, kaimynai pakuria laužą, jūs pirmą kartą skambinat, jie atvažiuoja pavėluotai.
    Su pensininkais gražiuoju nesutarsit. Gaus solidžią bauda ir apsiramins. Čia ne vieta noret būt geram. Ypač su mazais vaikais. Kalba eina apie medziagas sukeliančias astma, vėžį ir t.t.

2015.09.24 21:29 (prieš 2 m.)
    Vartotojas blokuotas

Nykštukėlis 1 m. 7 mėn.
    kibaldžiukas 4 m. 5 mėn.

2015.09.24 21:29 (prieš 2 m.)

Na jei sodu bendrija Vilniaus rajone, tai atitinkamai į Vilniaus rajono agentūra kreipkitės. (atsiprašau už klaidas, plansete savo stilių turi )

Žinutės parašytos:
Naujas komentaras