Draugas nekelia bendrų nuotraukų į FB - kodėl?

Komentuoti
 1. 2019.01.24 12:51 (prieš 5 mėn.)

  Mergaitės, tada dar padiskutuosiu viena tema.
  Mes kartu esame beveik 4 metai. Jis nei vieno karto į savo fb neįkėlė bendros mūsų nuotraukos. Yra pasižymėjes, kad yra santykiuose, bet va, manęs ten nei kvapo.
  Esu klaususi kodėl, sako nemoku, tada kad ir aš nekeliu, ir pan. Pirmais metais kėliau, vėliau nustojau, o dabar santykiams visiškai pagedus, visas bendras nuotraukas ištryniau ir iš savo paskyros. Kokius 10 kartų jau užsiminiau, kalbėjausi, kad jaučiuosi slepiama. Jokių pokyčių.. Fb naudoja kasdien. Savų nuotraukų nekelia taip pat. Kelias naujas užsikėlė, kai mes susipažinom. Profilio nuotrauka tai išvis - su alaus bokalu. Vyrukui 35m.
  Ką galvojate?

 2. Vaikiukas 4 m. 2 mėn.

  2019.01.24 13:36 (prieš 5 mėn.)

  Larissse parašė:
  Mergaitės, tada dar padiskutuosiu viena tema.
  Mes kartu esame beveik 4 metai. Jis nei vieno karto į savo fb neįkėlė bendros mūsų…

  Cia problemos isvis nera;)
  Tiesiog tikrai ne visi kelia nuotraukas i fb patikekit.As savo vaika begalo myliu, bet nei vienos jo nuotraukos nera Fb;)
  Zinoma buna ir tokiu atveju, kad nekelia nes slepia antra puse, tikedamiesi pazinciu internete su moterimis.Buna zinoma ir taip.
  O siaip juk yra toks dalykas, ikelus nuotrauka, galima "pazymeti" vyra, tokia funkcija yra, ir jusu nuotrauka matysis tiek jo profilyje, tiek jusu..Jeigu neklistu;)
  Bet jusu atveju jis ir savo nuotrauku nekelia,tai mazai tiketina kad priezastis meiluziu paieska

  6
 3. 2019.01.24 14:06 (prieš 5 mėn.)

  Larissse parašė:
  Mergaitės, tada dar padiskutuosiu viena tema.
  Mes kartu esame beveik 4 metai. Jis nei vieno karto į savo fb neįkėlė bendros mūsų…

  Aš ir nematau problemos. Į fb nekeliu foto jau 4m vyras niekad nėra kėlęs kur matytūsi jo veidas. Vaikų foto nekeliam taip pat. Statusuose mes skaitos esam vieniši bet va per tuos 4m draugystės ir susituokėme ir du vaikus jau turim ir kam reikia tas žino tai kam ne tai ne.

  3
 4. 2019.01.24 14:36 (prieš 5 mėn.)

  Larissse parašė:
  Mergaitės, tada dar padiskutuosiu viena tema.
  Mes kartu esame beveik 4 metai. Jis nei vieno karto į savo fb neįkėlė bendros mūsų…

  Mums, kad nekiltu tokiu klausimu esam issitryne savo paskyras ir musu abieju ten nei kvapo 😊 Na su bokalu alaus, mums moterims tai nepriimtina, o vyrams matyt patinka, ar nesureiksmina to 🤔

  2
 5. 2019.01.24 14:50 (prieš 5 mėn.)

  Supratau.. relax tada

 6. 2019.01.24 19:48 (prieš 5 mėn.)

  Larissse parašė:
  Mergaitės, tada dar padiskutuosiu viena tema.
  Mes kartu esame beveik 4 metai. Jis nei vieno karto į savo fb neįkėlė bendros mūsų…

  Jūs čia rimtai? 😀 Tai tik džiaukitės, kad neviešina asmeninio gyvenimo. Visi turėtų taip daryti, o ne skalbti viešai savo apatinius. Svarbiausia yra realūs santykiai, o ne FB statusas, kuris dar nereiškia, kad nemeluoja...

  4
 7. 2019.01.25 12:19 (prieš 5 mėn.)

  O jej mes su vyru 16 m. Dar Facebook nebuvo😂😂😂bet ten Nera nei vienos mano nuoreaukos. Ir pas mane nera jo nuotrauku. O vaiku nuotraukos išvis nekeliu. Paskyra mano tai ir keliu savo nuotraukas. Beje vyras yra pasakęs kad nenori jog as kelčiau jo nuotraukas. Ir jis pats nesikelia jokių nuotrauku. Kažkokį paveikslėlį uzsidejas😂😂nematau jokio bėdos cia.

  3
 8. 7 m. 9 mėn.

  2019.01.25 12:41 (prieš 5 mėn.)

  O jūsų santykiai pagerės,jei jis įsikels į fb nuotrauką su jumis?
  Mes su vyru irgi jokių bendrų foto nekeliam,jokių statusų nustatę nesame.
  Ir nematau reikalo kažkam rodyti savo šeimą. Mano šeimos nuotraukos-foto albume.
  Pabūsiu pikta bambeklė,bet man nepatinka asmeninio gyvenimo viešinimas fb-nuo dovanų kėlimo ir padėkų (ką galima ir asmeniškai pasakyti mylimam žmogui) iki fotkių su savo pusryčiais

  3
 9. 2019.01.25 12:43 (prieš 5 mėn.)

  Dar keletas detalių tada.. Pvz, užėjus ant profilio žmogui, kuris nėra pas jį drauguose, iškart tarp nuotraukų matosi jo buvusios draugės nuotrauka. Kadangi senai įkelta tai jis nesirūpina jos ištrinti, kabinėtis irgi nesinori. Aš drauguise neturiu nei vieno jo draugo, ar draugų antrų pusių.. Tiesa pasakius, aš buvau pristatyta tik vienai jo pažįstamai porai. Mes neinam į svečius, niekas pas mus neateina. Kai jo geriausiam draugui pasisiūliau į draugus, jis manęs nepriėmė. Kai kitą kartą sutikau, pasakė, kad negali, nes ką jo žmona pasakytų..
  Ar negali būti, kad tai rodo, kad esu tik todėl, kad nėra šiuo metu nieko geriau. Kiekvienas pokalbis baigiasi barniais, atseit kabinėjuosi, išsigalvoju. Bet nuojauta sako, kad nesu tokia kuria jis didžiuotųsi. Jei kas paskambina, visada giržiu "aš važiuoju", "aš darau", nors šalia esu aš. Nėra žodžio mes. Visai nesenai jam vajare paskambino bendradarbė. Jis jai pasakė, kad yra išvykęs, bet ne kad yra su šeima. Kai paklausiau, kodėl? Pasakė, kad gal ko reikia iš darbo, kad neprašytų nieko. Bet jis darbe gan svarbus yra, jo niekas pasiųsti negali, jei jis nusprendžia, kad tai nėra svarbu .

 10. 2019.01.25 12:54 (prieš 5 mėn.)

  Larissse parašė:
  Dar keletas detalių tada.. Pvz, užėjus ant profilio žmogui, kuris nėra pas jį drauguose, iškart tarp nuotraukų matosi jo buvusios draugės nuotrauka. Kadangi senai į…

  O kiek laiko esat kartu?

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras