Grupė

Dukanietės :) (Archyvas iki 2014.05.22)

 1. Mazasis 3 m. 8 mėn.
  Mylimuke 7 m. 10 mėn.

  2013.01.31 19:03 (prieš 5 m.)

  Junkimes bus smagiau :))

  Visada laukiamos naujos narės
  Prašantis į grupę, parašykit savo svorį ir ūgį
  ----------------------------------------------------------------------------------------------
  Prancūzų dietologas P. Dukanas draudžia laikytis monotoniškos dietos visą gyvenimą. Jis primena, kad valgymas turi būti malonumas. Ši dieta nereikalauja skaičiuoti kalorijų. Jei norite valgyti – valgykite kiek norisi, ir nesvarbu kuriuo paros laiku, svarbiausia valgyti tik tai, kas yra leidžiama jūsų dietos etape. Nesilaikant šio nurodymo ir kankinat savo organizmą kai jis prašo maisto, galite pasidaryti sau tik blogiau. Pasekmė – “jojo” efektas.

  Šios dietos pagrindą sudaro baltymai, tad prieš jos laikantis reikia pasitarti su gydytoju ir išsiaiškinti, ar cholesterolio kiekis kraujyje nėra padidėjęs ir ar baltymai nepakenks.
  Dar vienas labai svarbus dietos komponentas - avižų ir kviečių sėlenos. Jas reikia gerti po šaukštą ryte ir vakare. Dietos metu reikia gerti daug negazuoto vandens. Mažiausiai 1,5 litro per dieną, nes baltymų gausus maistas labiausiai apkrauna inkstus, o vanduo padeda juos išvalyti. Vanduo mažina blogą burnos kvapą, kuris gali būti vienas pirmųjų požymių, jog dieta tikrai veikia.

  Laikantis dietos nusiteikite, kad teks pajudėti. Pusvalandis sporto kasdien – eiti, bėgioti, laipioti laiptais – privaloma. Labai svarbu dietos nemesti pusiaukelėje – svoris garantuotai grįš.
  ----------------------------------------------------------------------------------------------

  Dukano dieta skirstoma į keturis etapus.

  Pirmajame atakos etape galima vartoti viską iš leidžiamų produktų sąrašo. P. Dukanas žada, kad per dvi atakos dienas galima numesti iki 5 kilogramų svorio. Laikas, kiek gali trukti ataka, priklauso nuo norimų numesti kilogramų dydžio. Tačiau mitybos specialistas draudžia vartoti vien baltyminį maistą ilgiau kaip 10 dienų.

  Antrasis etapas – kaitaliojimas. Šis etapas pagrįstas grynųjų baltymų dienų ir baltymų su daržovėmis dienų kaitaliojimu. P. Dukanas pataria kaitalioti penkias grynųjų baltymų dienas su penkiomis baltymų ir daržovių dienomis. Leidžiamo maisto kiekis taip pat neribojamas. Kas savaitę turėtų nelikti maždaug vieno kilogramo svorio. Etapo trukmė priklauso nuo pageidaujamo rezultato (pvz., 10 kilogramų – apie 10 savaičių). Draudžiama daržovių dienomis valgyti vien daržoves, būtina vartoti ir baltymų.

  Trečiasis etapas – stabilizavimas. Per antrąjį etapą ištirpusių kilogramų skaičių dauginame iš 9 – būtent tiek dienų truks trečiasis etapas. Kartą per savaitę reikia laikytis baltymų dietos, o kitomis dienomis pratintis prie normalaus maisto.

  Ketvirtasis etapas – mityba likusį gyvenimą. P. Dukano knygoje teigiama, kad visą gyvenimą reikia kartą per savaitę pašvęsti vieną dieną baltymams.

  Dukanietės (Archyvas iki 2013.04.10)

  Dukanietės (Archyvas iki 2014.01.22)

  Ši grupės dalis yra suarchyvuota, skaitykite toliau ir diskutuokite čia:
  https://www.tevu-darzelis.lt/forumas/topic/dukanietes-3


Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.