Endometriozė: ar pastojote?

Komentuoti
  1. 2 m. 6 mėn.

2019.01.17 20:47 (prieš 4 mėn.)

Julia336 parašė:
    Kas is jusu daret ivf su endo 3-4st?
    Koks jusu amh buvo?

As 3 stadija pries 2 metus nustatyta, AMH 2.8, 13 kiausialasciu. IVF nepavyko, turim saldytu blastuku.

2. 2019.01.17 21:51 (prieš 4 mėn.)

Sveikos. Po gimdymo seksu uzsiimti pradejom tik po 3 menesiu ir, deja, nesekmingai. Man skauda, esu isitempusi, naudojam lubrikanta, bet jauciu lyg tempima desineje puseje, bijau myletis.. stengiuosi tiesiog iskenteti, be jokio malonumo, nors pries gimdyma mylejomes daznai, man tikrai patiko, priesingai nei dabar. Taip pat pastebejau, jog kartais skauda dubeni, irgi desineje puseje, atsirado nemalonaus kvapo isskyru. Ar gali buti cistos ar endometrioze? Esu eileje pas gydytoja, bet labai neramu, padetu bet kokia info..

3. 2019.01.17 21:54 (prieš 4 mėn.)

Julia336 parašė:
    Kas is jusu daret ivf su endo 3-4st?
    Koks jusu amh buvo?

As dariau su 3st ( buvau po 2 lp)
    Pirma ivf gavom 8 kiausialastes (1 kiauside nedirba mano) , labe buvo silpna liko 1 blastukas.
    Po nepavykusio darem trecia lp ( nes po stimuliaciju buvo 4 cistos) lp liko salinti 2. Tada diagnozuota 99% isvesejusi endo nuo stimuliaciju - endo 4st. Antro ivf metu gavom 6 kiausialastes, liko sodinti 3 dienų embrionas.
    Siule daryti 4 lp, as atsisakiau... pakeitem klinika. Treciam ivf gyd sake JOKIŲ LP! pradejom ruostis pupsojo 2 cistos, darem hysteriiakopija ( nenaikinom ju nes bijojom apnuodyti salia esancius sveikus folikulus + cistos buvo izoliuotos atskiruose folikuluose, tiesiog daugiau teko vazineti konsultacijom stimuliacijos metu, kad jos neplystu.) 3 ivf metu amh buvo 1.14 ( nesiekia normos ribu- man tada buvo 26m. Ispunktavom 6, liko 3 blastukai.
    2 kelti neprisitvirtino. 4 perkelimo -FET metu vienas likes uzkibo , bet ivyko ankstyvas persileidimas. Dauguau ivf nebedarau nes atsirado daug salutiniu poveikiu vienas is ju ziauri alergija saulei. Tenka leistis adrenalina + tavagili + 2 claritin tabletes ( viskas buvo praejuse vasara) . Dabar isplito mano endo + siandien gavau rezultatus kad nuo stimuliaciju yra du vezio zymenys gerokai virs normos ribu...
    Koks mano paratimas? Issirinkti gera klinika, su stipre labe, kad reiktu kuo maziau stimuliaciju ir kad gydytojai jumis labai rupintusi. Nes kai atsitinka tokie dalykai tik jie jumis rupinasi ( kalbu apie si momenta, nez LT visi gydytojai i mano tokius tyrimus ir kraujavimus isleido namo nepadare nei vieno tyrimo ) ,o rygos gyd is kart suregavo ir pasake ka daryti, viska istyre .
    Todel rinkites medika atsakingai, o jei nesate pries donorines kiausialastes ( mes penkta perkelima su jom darem) rekomenduoju daryti su jomis ir negadinti sau organizmo. Nes pries tai as galvojau kad ne as galiu pati ivf, o dabar tikrai mastau kitaip. Tos kurios mane zino ivf grupeje ir grupeje ivf ryoje zino kad as esu tikra optimiste bet jau ne iki tokio lygio. Be to man 27m .

4. 2 m. 1 mėn.

2019.01.17 22:14 (prieš 4 mėn.)

onnellisuus parašė:
    Pirma ivf gavom 8 kiausialastes (1 kiauside nedirba mano) , labe buvo silpna liko …

Labai jus uzjauciu, del tokios situacijos... Sveikatos jums!
    Bet tikrai nebandysiu su donorinem, kol neisbandziau su savom Kiekvienos atvejis skirtingas, susirasinejau su mergina, kuri is pirmo ivf karto pastojo su 4 st endo.
    Irvi blogos kokybes buvo, bet pastojo... ir 11 sav jau nescia.
    Tai kiekvienos musu atvejis skirtingas... Net jei yra endo.
    Mano amh 1,32 bet i normos ribas telpu pgl ta labaratorija kur dariausi. Tiesiog skaiciai i mazesne puse. Pats gyd taip sake.
    Buvo tik idomu ar pas ka yra buve panasus skaiciai ir kiek is tokio amh gavo kiausialasciu

5. 2 m. 1 mėn.

2019.01.17 22:16 (prieš 4 mėn.)

Austeja_ parašė:
    As 3 stadija pries 2 metus nustatyta, AMH 2.8, 13 kiausialasciu. IVF nepavyko, turim saldytu blastuku.

Kiek jum apsivaisino? Ilgaji protokola taike?

6. 2 m. 6 mėn.

2019.01.17 22:37 (prieš 4 mėn.)

Julia336 parašė:
    Kiek jum apsivaisino? Ilgaji protokola taike?

trumas protokolas, 7 apsivaisino, kele po 1 trecia ir penkta diena, du liko uzsaldyti

7. 2 m. 1 mėn.

2019.01.17 22:40 (prieš 4 mėn.)

Austeja_ parašė:
    trumas protokolas, 7 apsivaisino, kele po 1 trecia ir penkta diena, du liko uzsaldyti

Supratau... tai manau man maximum reik tiketis kokiu 6 isvis kad ispunktuos su mano 1.32.
    Na reik tiketis geriausio.
    O kaip kokybe embrionu buvo?
    Nes sako del endo lb nukencia kokybe ju.
    Dar priminkit pas ka daret?

8. 2 m. 6 mėn.

2019.01.17 22:47 (prieš 4 mėn.)

Julia336 parašė:
    Supratau... tai manau man maximum reik tiketis kokiu 6 isvis kad ispunktuos su mano 1.32.

Paziurekit zinutes pasakojau. Pas G, manau, jei turejom 3 blastukus, gal nieko ta kokybe neklausinejau, nes ne raides or skaiciai lemia, ar implantuosis

1
  9. 4 m. 1 mėn.

2019.01.17 22:53 (prieš 4 mėn.)

onnellisuus parašė:
    Pirma ivf gavom 8 kiausialastes (1 kiauside nedirba mano) , labe buvo silpna liko …

Labas! Mažai dar “gaudausi” ivf reikaluose, bet jūsų situacija leidžia suprasti, kad savų tureti nelabai išeis? (Atsiprašau, jei per daug tiesmukai, nenoriu įžeisti)

10. 11 m. 7 mėn.

2019.01.17 23:03 (prieš 4 mėn.)

Laukiam Labai parašė:
    Sveikos. Po gimdymo seksu uzsiimti pradejom tik po 3 menesiu ir, deja, nesekmingai. Man skauda, esu isitempusi, naudojam lubrikanta, bet jauciu lyg tempima desineje…

Jeigu maitinate krutimi, tai viskas normalu, ir maksties sausumas, ir pakites kvapas. Ir siaip maitinti patariama kuo ilgiau, as irgi panasaus amziaus leliuka turiu, ir kai buvau pas gine, ji man padare echoskopija, sake dar menesiniu nelaukti, kad laktacijos mechanizmas gerai uzsikures. Tai kiausides tuo metu miega, ir tai slopina endo.
    O kad aistra dingusi, irgi gali buti, deja bet taip buna daugumai moteru po gimdymo. Patikekit, viskas gris, moters organizmui visiskai atsistatyti po gimdymo prireikia visu metu...

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras