Endometriozė: ar pastojote?

Komentuoti
  1. 2019.03.20 18:48 (prieš 4 mėn.)

Rasuolee parašė:
    Siandien atakuoju foruma bet gal galetumete pasidalinti, pas kokius gydytojus lankotes del endometriozes? As pati lankausi pas Ž.Ž. Lb geras gydytojas, bet va de…

Aš lankausi pas gyd. Smelevičienę, ji man ir darė lp

1
  2. 2 m. 1 mėn.

2019.03.20 19:00 (prieš 4 mėn.)

visdarlaukianti parašė:
    Aš lankausi pas gyd. Smelevičienę, ji man ir darė lp

Aciu
    O gal kuri turi atsiliepimu apie gyd. Sedziniauska? Kazkur esu skaiciusi, kad neblogai nusimano apie endo...

3. 2019.03.20 19:04 (prieš 4 mėn.)

Rasuolee parašė:
    Aciu
    O gal kuri turi atsiliepimu apie gyd. Sedziniauska? Kazkur esu skaiciusi, kad nebl…

Nea, esu iš Vilniaus, tai tik apie kaikuriuos vilniečius gydytojus esu girdėjus

4. 2019.03.20 19:49 (prieš 4 mėn.)

Rasuolee parašė:
    Nu man pirma karta siandien sukilo, bet nezinau, ar tai nera sutapimas, nes buvo 37.7. Isgeriau paracetamolio tai dabar 37. As rusiskai visai nekalbu ir nesuprantu…

Ji supranta lietuviskai bet nekalba mes bendraujam angliskai jei ko nesuprantam ji parodo.
    Tai su kalba viskas ok. O del tempes man visada su menkem nuo endo ji pakyla ir jau daug metu.

5. 2019.03.20 19:49 (prieš 4 mėn.)

Rasuolee parašė:
    Siandien atakuoju foruma bet gal galetumete pasidalinti, pas kokius gydytojus lankotes del endometriozes? As pati lankausi pas Ž.Ž. Lb geras gydytojas, bet va de…

Bandykit pas Gricių

6. 2 m. 1 mėn.

2019.03.20 19:51 (prieš 4 mėn.)

onnellisuus parašė:
    Ji supranta lietuviskai bet nekalba mes bendraujam angliskai jei ko nesuprantam ji parodo.

Supratau. O daug pakildavo jums? Man pirma karta taip. Bet kaip ir sakiau, gal tieisog sutapimas. Negaliu visiskai numusti. Vis laikosi 4 dalys.

7. 2019.03.20 19:54 (prieš 4 mėn.)

Rasuolee parašė:
    Supratau. O daug palikdavo jums? Man pirma karta taip. Bet kaip ir sakiau, gal tieisog sutapimas. Negaliu visiskai numusti. Vis laikosi 4 dalys.

Minimaliai , kaip jums

8. 2019.03.20 21:56 (prieš 4 mėn.)

Dar syki kreipiuos į Jus. Ar kuriai po laparoskopijos metu gautos narkozes pasireiske kokie pozymiai? Praejo trys sav kojas kasausi kaip nesveika nuo tos dienos kai gryzau is ligonines. Tiksliau visas šlaunis.... ant ryto melynos kojos. Esu kaip nuplakta

9. 2019.03.21 06:16 (prieš 4 mėn.)

kotusiukas parašė:
    Dar syki kreipiuos į Jus. Ar kuriai po laparoskopijos metu gautos narkozes pasireiske kokie pozymiai? Praejo trys sav kojas kasausi kaip nesveika nuo tos dienos kai…

Man nieko, o dėl kojų kasimosi, mano sesė irgi imi mėlynių prisikasė, bet iš didelio streso

10. 2019.03.21 12:42 (prieš 4 mėn.)

kotusiukas parašė:
    Dar syki kreipiuos į Jus. Ar kuriai po laparoskopijos metu gautos narkozes pasireiske kokie pozymiai? Praejo trys sav kojas kasausi kaip nesveika nuo tos dienos kai…

Budavo nugaros srityje toje pacioje vietoje pasikartojantis skausmas bet mazdaug po menesio dingo.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras