Endometriozė: ar pastojote?

Komentuoti
  1. 2019.07.11 10:08 (prieš 1 sav.)

SeaSun parašė:
    Stebuklai vyksta, sveikinu! tai nematė folio o nėščia ta mėnesį? Vadinasi buvo tik nematė.. Man po kt mm vis dar negausios gleivine mažoka užauga pries kt mm …

Endometriozė sunki liga, gan klastinga... Man nuo 2012 metų pirmus 2 metus kas 3 mėn, vėliau kas 6 mėn darydavo echo, visad kairė kiaušidės būdavo mažytė, o jei koks kitas gydytojas darydavo, sakydavo, kad neturiu jos, pašalinta, kai pasiknisdavo, tada rasdavo o kai birželį buvau, sako ryt, poryt baigsis ovuliacija, tai dirbk sparčiau, deš. kiaušidėje buvo folikulas, nėštumo tada nebuvo. Reikia nenuleisti rankų, šiais laikais medicina labai eina į priekį, nepadėjo vienas dalykas, padės kitas, tik mėginti ir rasti sau tinkamą, ir neleisti liūdesiui Jus apimti, varykit blogas mintis į šoną, viskam reikia laiko, nepamirškit to

2. 2 m. 2 mėn.

2019.07.11 13:39 (prieš 1 sav.)

kotusiukas parašė:
    Man balvociutes arbata Nr. 11 padejo. Gleivines bukle labai sparciai pagerejo kad net daktare stebejos. Kovo 1 padare lp. Viena men pageriau kt poto 1 men stimulia…

Geras kaip faina... As irgi nupirkau ta zole ir dar prigriebiau nuo depresijos
    Mano didziausia problema yra gimdos gleivinei... nes lb neauga. Ir aisku vienas likes kiausintakis... Ir tas ne superinis.
    O kaip ja reik gert ta arbata? Kaip jus ja geret?

3. 2019.07.11 15:07 (prieš 1 sav.)

kotusiukas parašė:
    Man balvociutes arbata Nr. 11 padejo. Gleivines bukle labai sparciai pagerejo kad net daktare stebejos. Kovo 1 padare lp. Viena men pageriau kt poto 1 men stimulia…

O jums gleivine kaip pagerejo? Sumazejo endo pozymiai ar gleivine geriau augti pradejo. Su endo toks reikalas skiria kt kad gleivine maziau augtu, o va dabar pvz man ji pakankamai neuzauga. Bet kazka vartoti kad ji augtu nera gerai nes ir endo augs..

4. 2019.07.11 20:38 (prieš 1 sav.)

Julia336 parašė:
    Geras kaip faina... As irgi nupirkau ta zole ir dar prigriebiau nuo depresijos
    Mano didziausia problema yra gimdos gleivinei... nes lb neauga. Ir aisku vienas li…

Kaip ir parasyta ant pakelio. Du valg š žolelių ir puse litro vandens. Paskui palaikau pora val. Isipilu i puodeli puse arbatos puse vandens ir geriu nes megstu silta gert. Ir taip per diena du kartus ir isgeriu doze🙂

1
  5. 2 m. 2 mėn.

2019.07.12 00:16 (prieš 1 sav.)

SeaSun parašė:
    O jums gleivine kaip pagerejo? Sumazejo endo pozymiai ar gleivine geriau augti pradejo. Su endo toks reikalas skiria kt kad gleivine maziau augtu, o va dabar pvz ma…

man irgi lb silpna ir neauga gleivine. Net su estrogenais Progynova neaugo...
    Tai ruosiasi daryt prp gimdos gleivines. Gal tas padetu. Bet aisku ir kainuos.. 🙈
    Dar galvoju arbatom kiek padeciau sau...

6. 2019.07.12 09:55 (prieš 1 sav.)

Julia336 parašė:
    man irgi lb silpna ir neauga gleivine. Net su estrogenais Progynova neaugo...
    Tai ruosiasi daryt prp gimdos gleivines. Gal tas padetu. Bet aisku ir kainuos.. 🙈

Man stimuliaciju metu su letrozole gera gleivine, bet va be stimuliaciju mazoka. Menesines uz tai labiau tepliojimai o ne kraujavimas. Idomu idomu ir man ta arbata tik bijau sau pakenkti.

7. 2 m. 2 mėn.

2019.07.13 11:58 (prieš 1 sav.)

SeaSun parašė:
    Man stimuliaciju metu su letrozole gera gleivine, bet va be stimuliaciju mazoka. Menesines uz tai labiau tepliojimai o ne kraujavimas. Idomu idomu ir man ta arbata …

O kiek jum su letrozole isaugdavo? Man tik 8mm. Net su estrogensis neaugdavo daugiau. Del to gydytojas itare del endo matyt toj gleivinei bloga kraujotaka. Nores daryt prp.
    Pagersiu tas arbatas ir paziuresiu kaip ten kas bus ;) Nemanau kad pakenks. As kartu nupirkau nuo nervu arbata irgi gersiu.

8. 2019.07.14 09:32 (prieš 1 sav.)

Kas is jusu yra issigydziusiu naturaliai endometrioze?

9. 2019.07.14 11:06 (prieš 1 sav.)

Laurute B. parašė:

Ji nepagydoma kiek žinau, iki menopauzės jau

10. 2019.07.14 11:29 (prieš 1 sav.)

Laurute B. parašė:

Tai liga visam gyvenimui. Labai liūdna dėl to. Neužtenka išoperuoti cistų ir po to be problemų gyventi.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras