Kauno Šilainių mamytės :)

Komentuoti
  1. 6 mėn. 3 sav.
    Mergaitė 8 m. 1 mėn.

2019.06.28 08:59 (prieš 3 sav.)

Erika P. parašė:
    Skaičiau fb straipsnį apie šią moterį. Vaikystė nedžiugino, panašu, kad ir dabar panašiu keliu einama... Bet ne mums turbūt spręsti, kad teisinga kito žmogaus gyven…

Mano vyro vaikystė irgi buvo sunki, bet žmogus visai kitą kelią pasirinko, čia nuo žmogaus ir jo požiūrio, noro ir mastymo priklauso, manau, kad čia nepasiteisinimas, ne mum spresti žinoma, bet labai piktą iš šalies žiūrint, kai tu dirbi lenki nugarą, o čia padėkit, nes turiu du vaikus du šunis ir dar vieno vaiko noriu, pikta kai žmonės elgiasi neatsakingai ir garantija krūva pašalpų gauna, nes nu, o kam dirbti juk aš neigali tai geriau nieko ir nedarysiu

2. 10 m. 8 mėn.

2019.06.28 09:05 (prieš 3 sav.)

Nude parašė:
    Mano vyro vaikystė irgi buvo sunki, bet žmogus visai kitą kelią pasirinko, čia nuo žmogaus ir jo požiūrio, noro ir mastymo priklauso, manau, kad čia nepasiteisinima…

Aš taip ne parašyčiau, bet jo... Sutinku po kiekvienu žodžiu...

3. 2019.06.28 09:05 (prieš 3 sav.)

Nude parašė:
    Mano vyro vaikystė irgi buvo sunki, bet žmogus visai kitą kelią pasirinko, čia nuo žmogaus ir jo požiūrio, noro ir mastymo priklauso, manau, kad čia nepasiteisinima…

Nuo triju vaiku dasideda papildomi vaiko pinigai, tai gal apsimoka jai to trecio lauktis? Man sunkiai suvokiama, kad elgtis vien del ismoku, bet gal tokiu yra?

4. 10 m. 8 mėn.

2019.06.28 09:28 (prieš 3 sav.)

Juditel3 parašė:
    Nuo triju vaiku dasideda papildomi vaiko pinigai, tai gal apsimoka jai to trecio lauktis? Man sunkiai suvokiama, kad elgtis vien del ismoku, bet gal tokiu yra?

Apie išmokas nieko nežinau, bet jei nemaisau istorijos, jos kažkuris vaikiukas irgi su negalia. Nežinau 🤷‍♂️ žodžiu.. Įdomi istorija. Norėtųsi žmonėms padėti, bet labai norėtųsi, kad žmonės galva galvotų, o ne kita kūno dalim..

1
  5. 2019.07.02 23:05 (prieš 2 sav.)

Mamytes, gal galit parasyti atsiliepimus apie InMedica klinika Silainiuose? O gal rekomenduotumet Kita klinika? Visai seimair ir kudykiui

6. Mathias 3 m. 6 mėn.
    Olivija(angeliukas) 4 m. 11 mėn.

2019.07.06 11:03 (prieš 2 sav.)

robeerta parašė:
    Mamytes, gal galit parasyti atsiliepimus apie InMedica klinika Silainiuose? O gal rekomenduotumet Kita klinika? Visai seimair ir kudykiui

Mes su sūneliu lankomės Šilainių Inmedicoj, gydytoja Tumalavičienė.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras