Komentuoti
  1. 2018.08.18 14:52 (prieš 1 mėn.)
    Neegzistuojantis vartotojas
    2018.08.18 14:52 (prieš 1 mėn.)

augustielee parašė:
    O kokios vertes buna tie h&m kuponai?

15% nuolaida

2. ramybe07
    2018.08.18 16:32 (prieš 1 mėn.)

bugi bu 1 m. 3 mėn.
    Gabriel 3 m. 4 mėn.
    Alessandro Jonas 4 m. 7 mėn.

2018.08.18 16:32 (prieš 1 mėn.)

zosiukas parašė:
    Megstu gaminti bet turiu labai mazai visokiu virtuviniu reikmenu. Bet turiu kombaina atliekanti daug funkciju bet skardu ir puodu turiu minimaliai.

Va aš iš Lietuvos atgal į Italiją grįžau su dviem lagaminais ir keliom tašytėm. Po to draugė man atsiuntė puodą, kuriame garuose verdu daržoves ir prieskonių. Realiai mes jau turėjom kažkiek daiktų iš anksčiau, daug kas pasimetė, daug kas dingo. Aš kažkaip atsimenu kai su pirmagimiu stresavau. Atrodo mums reikėjo visko: lovytės, vežimėlio, drabužėlių, gultukų, bokserio, vaikštynės ir viso kito. Turėjau visko po kelis, bet po to pasirodė daug ko nereikėjo. Kai kas gelbėjo. Su antru turėjau mažiau, o su trečiu dar mažiau.
    Kol kas pas mane virtuvėj turiu mažai vietos, reikės kai kuriuos puodus atnaujinti, bet noriu gerų puodų, tad neskubu su pirkiniais.
    Pas mane HM arti nėra, reikės pasidairyt gal kur kitur yra, nors dabar bandysiu siųsti mainams nereikalingus drabužius

3. Ringailiux
    2018.08.18 16:39 (prieš 1 mėn.)
    2018.08.18 16:39 (prieš 1 mėn.)

akirita parašė:
    Pilnai sunešiotus arba tokius, kurių nerandu kam atiduoti, nešu į H&M ir gaunu už juos nuolaidų kuponų, kurių beveik nepanaudoju, nes praktiškai ten neperku

Aš nusipirkau dvi vasarines suknias ir prie abiejų derantį megztuką (ala kardiganas ar kaip ten vadinas kai iš toli primena švarkelį) iš Lindex. Buvo išpardavimas tai už viską apie 40 eur sumokėjau. Tai su tuo (ir dviem pėdkelnių pakuotėm bei raudonos odos lygiapadžiais bateliais) verčiuosi daugiau nei metus: dvejos vestuvės, giminių diplomų teikimas, maniškio krikštynos, draugės vaiko gimtadienis, mūsų vestuvių metinės. Kitamet bus dvejos vestuvės, tai jei nepasikeis figūra į jas irgi eisiu Man tai iš viso neteko niekada pirkti suknelės specialiai kito žmogaus vestuvėms. Visada maniau, kad reikia ateiti apsirengus tvarkingai, o įspūdinga suknelė - nuotakos reikalas. Galiausiai juk vyrai dauguma turi vieną kostiumą tokiems reikalams ir niekas jų neapkalbinėja, kaip čia su tuo pačiu jau antroj šventėj. Tad kodėl aš turėčiau persistengt? Ir niekas man nėra blogo žodžio pasakęs dėl to

4. Ringailiux
    2018.08.18 16:46 (prieš 1 mėn.)

ramybe07 parašė:
    Man patiko idėja, jog su kaimynais bendrai nuperki visokių reikmenų, kurių ne visada prireikia ir naudojasi visi. Be to man patiko visai ta bendruomenės idėja ir…

Mes su kaimynais taip gyvenam. Tiksliau atsikraustėm šalia tokių nuostabių kaimynų. Tai jie viską paskolins, ko tik reikia. Patys sako "Vaikai nieko nepirkit, ateikit pas mus ir mes duosim. Gi vistiek guli garaže" Užtat stengiamės mes daugiau prižiūrėt bendrą teritoriją (mūsų gatvelių miesto komunalininkai netvarko). Kiti kaimynai žiūriu irgi labai bendruomeniškai gyvena. Va mums pažinties proga atidavė supynes - jų vaikai išaugo, o mūsiškiams dabar kaip tik. Kitiems aš nunešiau kibirą šparaginių pupelių - man per daug darže užaugo, o jų šeima labai mėgsta. Tai ta bendruomenė iš tiesų yra puikus dalykas

2
  5. User has not uploaded an avatar

Liepsa parašė:
    15% nuolaida

O juos galima panaudoti perkamt internetu, ar tik gyvai?

6. 1000ir1naktis
    2018.08.18 19:47 (prieš 1 mėn.)

♡ Domukas ♡ 1 m. 3 mėn.

2018.08.18 19:47 (prieš 1 mėn.)

augustielee parašė:
    Ar gerai supratau, kad vpa seneliams antrais metais perraset? O cia Lietuvoje?

Taip Lietuvoje, antrus metus galima perrašyt kaip ir vyrui, taip ir seneliams 🤞

7. ramybe07
    2018.08.18 21:47 (prieš 1 mėn.)

bugi bu 1 m. 3 mėn.
    Gabriel 3 m. 4 mėn.
    Alessandro Jonas 4 m. 7 mėn.

2018.08.18 21:47 (prieš 1 mėn.)

Ringailiux parašė:
    Mes su kaimynais taip gyvenam. Tiksliau atsikraustėm šalia tokių nuostabių kaimynų. Tai jie viską paskolins, ko tik reikia. Patys sako "Vaikai nieko nepirkit, ateik…

Va, kai turi nuostabius kaimynus, tai kažkaip savaime gaunasi, kad daliniesi ar daiktais ar darbais. Ištiesų labai smagu taip gyventi, sutarti ir turėti kaimynų užnugarį. Kažkaip ir saugiau jautiesi. Bet yra žmonių, kurie tą bendruomeniškumą suprantą kaip komunizmą, tai jie labai linkę turėti viską atskirai. Aš ir ieškau būdų kaip išsiversti su tuo ką turiu, nu bet tenka pirkti kai ką. Aš džiaugiuosi jog su trečiu gimusiu išsiverčiau su žymiai mažesniu kraičiu.

Ringailiux parašė:
    Aš nusipirkau dvi vasarines suknias ir prie abiejų derantį megztuką (ala kardiganas ar kaip ten vadinas kai iš toli primena švarkelį) iš Lindex. Buvo išpardavimas t…

Aš irgi panašiai darydavau. Nesipirkdavau specialiai kažkieno progai. Buvau pirkus tik savo sūnaus krikštynoms ypatingesnę suknelę, nes tuo metu viską ką turėjau ir tilpau buvo maža ir labai kasdieniška Net batelius ir tuos turiu iš tos dienos, sėkmingai nešioju ir dabar.

8. User has not uploaded an avatar
    2018.08.18 23:54 (prieš 1 mėn.)
    2018.08.18 23:54 (prieš 1 mėn.)

MelyniKalnai parašė:
    O juos galima panaudoti perkamt internetu, ar tik gyvai?

Bent jau uk tai 5£ kuponas yra duodamas uz viena dėvėtų drabužiu maišiuka , ji galima panaudoti išleidus 25£ virs man labai patinka . Internetu irgi galima apsipirkti

9. User has not uploaded an avatar
    2018.08.19 06:14 (prieš 1 mėn.)
    2018.08.19 06:14 (prieš 1 mėn.)

1000ir1naktis parašė:
    Taip Lietuvoje, antrus metus galima perrašyt kaip ir vyrui, taip ir seneliams 🤞

Nu cia tai geras, o viskas buna kaip ir uzrasius vyrui: pinigus gauna mociute, o su vaiku vistiek bunu as, taip? O kokiu dokumentu reikejo sitam reikalui?

10. fenix
    2018.08.19 07:53 (prieš 1 mėn.)
    2018.08.19 07:53 (prieš 1 mėn.)

augustielee parašė:
    Nu cia tai geras, o viskas buna kaip ir uzrasius vyrui: pinigus gauna mociute, o su vaiku vistiek bunu as, taip? O kokiu dokumentu reikejo sitam reikalui?

Na, su vaiku galite būti, bet jums VPA tada jau neapmokamos. T.y. VPA išeiti gali keli šeimos nariai vienu metu, bet mokama bus tik vienam.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras