Komentuoti
  1. 2018.09.20 23:15 (prieš 2 mėn.)

Ringailiux parašė:
    Aš puikiai žinau, kad name remontas niekad nesibaigia. Bet mes čia kalbam ne apie tapetų pakeitimą. Čia įeina stambūs remonto darbai kaip stogo keitimas, langų keit…

Paskui tvoros keitimas. Trinkelių klojimas. Garažo remontas. Tada katilą laikas keist. Tada rūsį užsemia. Tada tujom apsisodint. Nu čia pavyzdukai tik 😂

5
  2. 2018.09.20 23:27 (prieš 2 mėn.)

Kalbejot apie indu plovima, o tai indaploves neturir/nesinaudojat? as kazkaip is karto planavau igijus savo buta, kad pirksim indaplove man tai laiko ir nervu taupymas

1
  3. 2018.09.20 23:33 (prieš 2 mėn.)

.irisiukas. parašė:
    Kalbejot apie indu plovima, o tai indaploves neturir/nesinaudojat? as kazkaip is karto planavau igijus savo buta, kad pirksim indaplove man tai laiko ir n…

Mes kaip tik darome remonta, bet virtuve maza, tai netilps indaplove. Bet plauti indus nematau problemos, problema juos sluostyti man net savotiskas relaxas buna plaunant, bet cia vienintelis buities darbas, kuri darau be bambejimu

4. 2018.09.20 23:40 (prieš 2 mėn.)

himimi parašė:
    Mes kaip tik darome remonta, bet virtuve maza, tai netilps indaplove. Bet plauti indus nematau problemos, problema juos sluostyti man net savotiskas relaxas buna…

Oj, Jus nematet musu virtuves pas mus viskas iki cm taip suplanuota, kad skalbenke turi buti uzdaryta, norint atidaryt indaplove. Ir viskas tik del vietos stokos 🙊

5. 2018.09.20 23:57 (prieš 2 mėn.)

.irisiukas. parašė:
    Oj, Jus nematet musu virtuves pas mus viskas iki cm taip suplanuota, kad skalbenke turi buti uzdaryta, norint atidaryt indaplove. Ir viskas tik del vietos stokos…

:DD norejau ir as panasu ekstryma daryti, bet baldzius sake is karto pamirsti. O ir vietos neliek kaip ir, bo noriu stalo virtuveleje, tai stalvirsis lieka tik kampineje spinteleje. Tai kazkaip meginsiu verstis be indaploves ( nes dabar eis saldytuvas, kriaukle, kampine spintele ir orkaite ir dar mini istraukiama dalis prie orkaites. (:

6. 2018.09.21 05:29 (prieš 2 mėn.)

Apie indaplove tai pas mus juokingai buvo. Susipazinus su dabartiniu vyru, jo bute jis savaitgali sake: sumesiu viska i indaplove ir einam i Kaziuko muge. Pagalvojau se tau princese atsirado! Pati indaploves neturejau. O dabar as net tingiu indus sudet i indaplove (3-5 min darbas), o ka jau kalbeti apie rankini indu plovima. Kiek laiko ji sutaupo. Kam indaplove netelpa, pamastykit apie ekonomiska virtuves isplanavima. Jau geriau baldai iki lubu, imontuojami, bet kad viskas tilptu . Mes ko nesutalpinam virtuvej, ta padedam prieskambario kampineje spinteleje. Kitur maciau prieskambary saldytuvus stato. Pirkom baisu buta , kad viska savaip pasidarytume. Musu indaplove kairej kriaukles, po mikrobangu krosnele

7
  7. 2018.09.21 07:13 (prieš 2 mėn.)

fenix parašė:
    Paskui tvoros keitimas. Trinkelių klojimas. Garažo remontas. Tada katilą laikas keist. Tada rūsį užsemia. Tada tujom apsisodint. Nu čia pavyzdukai tik 😂

Tas prakeiktas tujas iškast lauk pirmai progai pasitaikius Tada tvorą pasikeist. Tada šildymo sistemą. Viskas suplanuota, įskaitant automobilio keitimą atėjus laikui Tik dėl parkingo kolkas svarstom. Trinkelės prie rajono netinka. Tai nebent skalda papilt. Bet dabar jai pinigų neturim, o po penkių metų gal jau būsim pripratę ir prie tokio 🤔 Garažas stovi kaip tikra vyro tvirtovė ir jokių moteriškių su "truputį paremontuokim" per šūvio atstumą neprisileidžia. Uošvis garažo gyvenime neremontavo, tai mūsų garažas tikrai nenusileis anam

P.S. O kad rūsį užsemtų... reikėtų turbūt globalinio atšilimo, kad vandenynų lygis pakiltų tiek, kad Vilnius pajūriu pataptų. Mūsų sklypas geroj įkalnėj, tai per didžiąsias vasaros liūtis garažas (kuris yra žemiausioj sklypo vietoj) truputuką aplijo. Užtat kaimyno sklypas esantis kitapus gatvės (ir žemyn upe kaip sakant) - Venecija, tik ne tokia graži

1
  8. 2018.09.21 07:15 (prieš 2 mėn.)

.irisiukas. parašė:
    Kalbejot apie indu plovima, o tai indaploves neturir/nesinaudojat? as kazkaip is karto planavau igijus savo buta, kad pirksim indaplove man tai laiko ir n…

Mes paskaičiavom pagal savo sunaudojamų indų kiekį, kad indaplovė būtų nuostolinga. Ji apsimoka tik kai pilnai užkraunama. O mano namuose nėra ir vargu ar kada bus 13 komplektų indų

9. ♡ Domukas ♡ 1 m. 6 mėn.

2018.09.21 08:08 (prieš 2 mėn.)

Pas msu indaplovė 16 komplektų, na bet nežinau kur ten tiek telpa, mes 3 asmenų šeima užstatome kasdien, mums ji labai ekonomiška, ypač plaunant didielius puodus, nes sunaudoja vandens 7 l plovimui O plaut rankom tingiu irgi

1
  10. Liūtas 7 m. 4 mėn.
    Dvynys 13 m. 6 mėn.

2018.09.21 08:10 (prieš 2 mėn.)

.irisiukas. parašė:

Man indaplovė daiktas Nr.2 po skalbyklės - abi dirba kasdien Indaplovė labai sutaupo vandens ir nebūna indų kalno - gaminam daug, o plaut indus norinčių nebūna

2
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras