Forumas "Pasipykim" :) (Archyvas iki 2017.09.20)

1. Sūnelis 2 m. 7 mėn.
    Dukrytė 8 m. 4 mėn.

2017.02.15 14:19 (prieš 1 m.)

freedom parašė:
    Ir? Kur cia pranasumas? Vaikai auksiniai uzauga duodant tik mamos piena?

Matau šiuo klausimu visai nesidomite ir neišmanote. Neaiškinsiu aš jums apie naudą vieno ir kito. Informacijos apie tai apstu visur.

2
  2. 2017.02.15 14:20 (prieš 1 m.)

Emilijana parašė:
    Kas jums sake, kad duodančios mišinį ne mamos.

Paskaitykit ką parašėt

1
  3. A 6 m. 2 mėn.

2017.02.15 14:24 (prieš 1 m.)

Emilijana parašė:
    Matau šiuo klausimu visai nesidomite ir neišmanote. Neaiškinsiu aš jums apie naudą vieno ir kito. Informacijos apie tai apstu visur.

Man atrodo daugiau zinau ir ismanau nei jus, nes tokiais absurdiskais komentarais nesisvaidau kuom nenaudingas misinukas geriau parodykite man? vaikas nuodijamas? vaikas negauna reikalingu medziagu? vaikas tampa prastesnis, ne toks protingas, sergantis ar koks tai nei geriantis mamos piena?

7
  4. kotryna 6 m. 5 mėn.
    elzbieta 15 m.

2017.02.15 14:35 (prieš 1 m.)

freedom parašė:
    Man atrodo daugiau zinau ir ismanau nei jus, nes tokiais absurdiskais komentarais nesisvaidau kuom nenaudingas misinukas geriau parodykite man? vaikas nuodijamas…

Mano seses pirmagimis.5 metu-nuo 2 men augo su misiniu,sveikutelis,visa ziema y darzely iseina,be ligu.antras 9 men-tik mp.jau ir antibijotikus gere.

5. sūnelis :) 6 m. 3 mėn.
    dukryte :) 8 m. 1 mėn.

2017.02.15 14:38 (prieš 1 m.)

Emilijana parašė:
    Mamos duoda savo pieną, o jūs mišinį.

Kalbekit uz save.as nesijauciu pranasesne. As save realizuoju siek tiek kitaip o maitinimas mp tai tiesiog maitinimas ir tiek.kodel tureciau jaustis pranasesne? Argi vaiku auginimas ir maitinimas yra kazkokios varzybos?

8
  6. 2017.02.15 16:17 (prieš 1 m.)

Naują Vangą turim. Nu ir priprognozavo

3
  7. Sūnelis 2 m. 7 mėn.
    Dukrytė 8 m. 4 mėn.

2017.02.15 16:21 (prieš 1 m.)

skirmantukas parašė:
    Paskaitykit ką parašėt

Tai paskaitykite i ka cia buvo atsakyta, turejau omeny pacios maitinancios mamos.

8. Pagrandukas 2 m. 1 mėn.
    Princesė 9 m. 9 mėn.
    Karalaitis 12 m. 1 mėn.
    Karalaitė 17 m. 10 mėn.

2017.02.15 16:28 (prieš 1 m.)

fenix parašė:
    Bet kai suskiepyta kritinė masė - nėra nuo ko užsikrėsti - tame ir esmė.

kaip tai susije su skiepais ir tais, kurie neskiepija (tuo paciu ir nenaudoja antibiotiku)?

fenix parašė:
    Bet kai suskiepyta kritinė masė - nėra nuo ko užsikrėsti - tame ir esmė.

Mitas. Sioje vietoje siulau pasidometi is naujo.

7
  9. Braškė 2 m. 7 mėn.
    A 8 m. 3 mėn.

2017.02.15 16:28 (prieš 1 m.)

monce parašė:
    Mano seses pirmagimis.5 metu-nuo 2 men augo su misiniu,sveikutelis,visa ziema y darzely iseina,be ligu.antras 9 men-tik mp.jau ir antibijotikus gere.

Ojei, reik greičiau tuot myžinuko matyt nuo mp antibijotikus net reikėjo paskirt

3 1
  10. Sūnelis 2 m. 7 mėn.
    Dukrytė 8 m. 4 mėn.

2017.02.15 16:33 (prieš 1 m.)

freedom parašė:
    Man atrodo daugiau zinau ir ismanau nei jus, nes tokiais absurdiskais komentarais nesisvaidau kuom nenaudingas misinukas geriau parodykite man? vaikas nuodijamas…

Būtent kurį mano komentarą laikote absurdišku?

Kur gi aš sakiau, kad mišinukas yra nenaudingas ar nuodas, bet tai yra nenatūralus produktas. Aš niekur nerašiau, kad mamos yra blogos maitindamos padirbtais mišiniais. Aš išsakau nuomonę, jog mamos pienelis yra geriausia, ką galime duoti savo vaikui. Man atrodo čia logiška ir suprantama ir niekada niekur nesu nei skaičiusi nei girdėjusi, kad kas nors teigtų atvirkščiai.

3

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.