Forumas "Pasipykim" :) (Archyvas iki 2018.08.16)

1. 2018.08.05 20:03 (prieš 2 mėn.)

man tai idomiau nei apie isskyras skaityt😂😂

1
  2. 2018.08.05 20:04 (prieš 2 mėn.)

xxxxxxxxxxx1 parašė:
    man tai idomiau nei apie isskyras skaityt😂😂

😂

3. 2018.08.05 20:07 (prieš 2 mėn.)

Blemba ieskodama kitos temos cia atejau, o kiek linksmybiu ivyke 😂 pzdc nesikeikiant. Mergos, ar jus netingit viena kitai irodinet kazkokias nesamones internete? Atrodo pasikeis gyvenimas, jei irodys savo kazkokia tiesa 😂 as tai suprantu ta ivardinta “trijule”, nes zinau, kad jos cia skiedzia nesamones ant bajerio. Bet man nedaeina, kaip zmonem susisviecia bandyt irodyt, kad kazkas yra gatvine, kad rasyt nemoka ir pan. Geriausia tai ir yra su tais “ismok rasyt, ismok gramatikos, gatvine”. Nu topas visiskas 😂 as normaliai kalbu ir rasau tik darbe is esmes ir koks kieno reikalas? Jei as forume nededu kableliu, tai nereiskia, kad as gatvine (=gyvenanti gatveje). Nu absurdas 😂 ir sitiek bandyt savo tiesa irodyt.. 🤷‍♀️

4
  4. 2018.08.05 21:54 (prieš 2 mėn.)

StebukloMama parašė:
    Visi blin turi sunkumų, bet kandžiotis nereikia, rimtai peržengi ribas. Moterys pasakojasi nes pasitiki ir gerbia, o po tokių pasakymų baisu darosi dar kažką sakyti…

🤦‍♀️🤦‍♀️ Nera reikalo čia aiškinti , po to dar jus užsipuls , gėda skaityti tokių moterų komentarus ..
    Likau be žado ir amo ...
    Baisu 🤷‍♀️😥

5
  5. 4 mėn. 2 d.
    Stebuklas 3 m. 3 mėn.

2018.08.05 22:37 (prieš 2 mėn.)

ingeleikaite parašė:
    🤦‍♀️🤦‍♀️ Nera reikalo čia aiškinti , po to dar jus užsipuls , gėda skaityti tokių moterų komentarus ..

Tegul puola, nieko apart visko ko geriausio nei vienai nepalinkėsiu ir nepasakysiu ☺️

6. 2018.08.06 04:26 (prieš 2 mėn.)

Nepazysti parašė:
    Sveikos mergaitės ir vėl aš 🙈✌️
    Prieš kelias dienas kaip itariau,kad turi būti ov į pavakarę pasirodė isskyra kaip…

Persiprašau, kad ne į temą, bet baisiai juokingai nuo pačio ryto ta "išskyra" nuskambėjo ir ta pati antrą kartą tikrai negalėjo būti, nebent jūs ją atgal buvot į tą pačią vietą padėjusi, o ji vėl pasirodė

3
  7. 5 m. 3 mėn.

2018.08.06 05:21 (prieš 2 mėn.)

Fabi parašė:
    Persiprašau, kad ne į temą, bet baisiai juokingai nuo pačio ryto ta "išskyra" nuskambėjo ir ta pati antrą kartą tikrai negalėjo būti, nebent jūs ją atgal …

isijunge mano vaizduote

1
  8. 2018.08.06 05:30 (prieš 2 mėn.)

Fabi parašė:
    Persiprašau, kad ne į temą, bet baisiai juokingai nuo pačio ryto ta "išskyra" nuskambėjo ir ta pati antrą kartą tikrai negalėjo būti, nebent jūs ją atgal …

Einana 😂😂😂😂

9. 2018.08.06 06:06 (prieš 2 mėn.)

:DDDDDDDDDDDDDDDDDD

10. 2018.08.06 06:29 (prieš 2 mėn.)

gabija.mazeikaite11 parašė:
    Gal. Jei gulėtumėt ar sėdėtumėt visą dieną su vaikeliu ir jį žindytumėt ar laikytumėt ant rankų snaudžiantį - tai išmoktumėt nemažai dalykų.

Tai kad dejavote, jog nieko nepasidarote, keista jūs. O mano komentaras nebuvo piktas, tik nusistebėjimas. Sėkmės jums.

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.
Skelbimai
6,00 €
24 | 14,9 cm
1,70 €
68 | 3-6 mėn.
2,00 €
68 | 3-6 mėn.