Forumas "Pasipykim" :) (Archyvas iki 2019.01.26)

1. 2019.01.10 19:55 (prieš 3 mėn.)

Nieko nesuprantu, nu kad iš planiukių permetė čia, tai ok. Bet kodėl prie sekamų temų atsirado 2019 m.sausinukai, tai likau nepagavus🤔😂

2. 2019.01.10 20:41 (prieš 3 mėn.)

Erika P. parašė:
    Aš skaitau jau antra diena apie jos kraujavimus. Man net nėra kantrybės atrašyti kažką, nes rašo kaip mazvaikiske. Nu sorry. Nescia, 9 sav, kraujuoja, laksto hcg da…

Nenori neskaityk jei taip vaidint reikia, kad megini kazka patart tj paiimk praleisk pro akis nematyk ka rasau.

3
  3. Komentaras yra paslėptas. Rodyti komentarą.

10 mėn. 2 sav.
    Sūnus 8 m.

2019.01.11 08:28 (prieš 3 mėn.)

Didžiausi sveikinimai O toji B.I.T.Ė. ....pastoviai kiekvienam forume sėdi ir komentuoja. Pesimizmo pas ją daug,nors tik taip sako,kad oj ne. Regis neturi kuo daugiau užsiimti.

3 16
  4. 2019.01.11 08:42 (prieš 3 mėn.)

Rasyte12 parašė:
    Rita, nuo jūsų pirmojo "vaiduokliuko" praėjo 15 dienų. Tai jeigu ten būtų tikras vaiduoklis, tai jau šią dieną jis turėtų būti nerealiai ryškus. O ne blanki antroj…

Tai aš parašė:
    Didžiausi sveikinimai O toji B.I.T.Ė. ....pastoviai kiekvienam forume sėdi ir komentuoja. Pesimizmo pas ją daug,nors tik taip sako,kad oj ne. Regis neturi kuo d…

Pas tave tai tiesiog trykšta optimizmas per kraštus 😂😂👍

6 2
  5. 2019.01.11 09:14 (prieš 3 mėn.)

andrejeva33 parašė:
    Anksčiau gauna anksčiau išleidžia, bet kokiu atveju pinigus reikia skaičiuoti 😞 o ypač auginant vaikus...

Cia tema ne apie "kaip reikia taupyti",o apie vaiko pinigus...Galit "atsidaryti" kita tema ir joje parasyt savo komentarus kaip reikia taupyt:):)Cia mamyte pasiteiravo ar jau gavo pinigelius Vilniuje,o jus iskart moralizuojat savo pamokymais...Kitiems kiekviena diena yra svarbi!

3
  6. 2019.01.11 10:48 (prieš 3 mėn.)

andrejeva33 parašė:
    Anksčiau gauna anksčiau išleidžia, bet kokiu atveju pinigus reikia skaičiuoti 😞 o ypač auginant vaikus...

Ankščiau gauna ir ankščiau išleidžia savo pinigus, ne jūsų. Pritariu kitoms, jei norite pamokyti kaip taupyti, sukurkite naują temą, arba pajieškokite čia forume, gal jau tokių yra.

1
  7. Neegzistuojantis vartotojas
    2019.01.11 11:33 (prieš 3 mėn.)

Tai aš parašė:
    Didžiausi sveikinimai O toji B.I.T.Ė. ....pastoviai kiekvienam forume sėdi ir komentuoja. Pesimizmo pas ją daug,nors tik taip sako,kad oj ne. Regis neturi kuo d…

Apsiverk 😂🤣🙈

5
  8. Mylimukas 4 m. 6 mėn.

2019.01.11 11:41 (prieš 3 mėn.)

Tai aš parašė:

Nuo kada realizmas nurasomas i pesimizmus?

5
  9. Komentaras yra paslėptas. Rodyti komentarą.

1 m. 8 mėn.

2019.01.11 15:16 (prieš 3 mėn.)

Kaip juokinga... Tos, kurios juokiasi, linkiu jums patirt tą patį, ka patiriu aš vos ne kone kiekvieną mėnesį darant testus ;)

3 11
  10. 1 m. 7 mėn.
    9 m. 2 mėn.
    13 m.

2019.01.11 15:17 (prieš 3 mėn.)

Mila99 parašė:
    Sveikos. Prieš tai bandėm vis susilaukti vaikučio, dabar mintys visai nukrypo visiškai kitur, kadangi vasarą planuojam vestuves, tai jau kurį laika ruošiamės ir gal…

Tai tu nori, kad panos tau cia nustatyti nescia tu ar ne palei tai ka parasiai?

19

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.