Forumas "Pasipykim" :) (Archyvas iki 2019.01.26)

1. 2019.01.25 18:51 (prieš 3 mėn.)

O kam stovėt žindant? Kad visi matytų? 🤣

2. 2019.01.25 18:56 (prieš 3 mėn.)

.Lėlytė. parašė:

Tai gal kūdikis nusiramina tik nešiojamas. Mano dukra nusiramdavo tik ant rankų. O dėl maitinimų mamų kambariuose, ne visada juose būna vietų. Kažkada reikėjo greit pamaitint, buvo užimta. Jeigu krūtis veikia čia ir dabar aš už vaiko nuraminimą, o ne virkdymą ir kitų nuomonės paisymą ar susidarymą.

5
  3. Neegzistuojantis vartotojas
    2019.01.25 18:58 (prieš 3 mėn.)

.Lėlytė. parašė:

Kadangi moteris labai auksta, tai supratau, kad jai sedint nepatogu, bet uztat visi mate stiuardeses jau piktai liepe sestis.

4. 2019.01.25 19:35 (prieš 3 mėn.)

O kam žiuret kaip žinda?

5
  5. 2019.01.25 19:45 (prieš 3 mėn.)

Nks ir nežiūri, nusisuka tuoj pat...o mama sėdi ir dairosi pro skarelę ar nks nk nemato..ot patogu, pati gėdinas, bet sėdi kur šimtai žmonių praeina 😂

6. 2019.01.25 20:01 (prieš 3 mėn.)

.Lėlytė. parašė:
    Mane naivumas lb erzina...net su pirmu vaikeliu tokia naivi nebuvau...pasakoja, kaip sveikai maitinsis ir koks bus sveikas jų pienas......o, kad viską pirks iš maxi…

Kaip gerai, kai jūsų vaikai taip retai valgė, kad galėjot namuose pažindyti ir į Akropolį nuėjus da valgyt neprašydavo. Aš kažkada galvojau, kad jau papų viešoj vietoj manęs niekas neprivers išsitraukti, kaip ir as vyrą ginekologą nueiti. Bet gyvenimas pasijuokė abu kartus: vaikų norėjom, tai net pas keturis vyrus ginius teko apsilakyti, vaikas kas valandą valgydavo, tai teko tiek Santariškėse po mankštų koridoriuje žindyti, nes motinos kambarys arba užimtas buvo, arba smirdėjo nuo wc,tiek poliklinikoje po baseino ir kitose vietose. Man tie papai mažia reišmingi atrodė, nei iš alkio klykiantis vaikas

6
  7. 2019.01.25 20:09 (prieš 3 mėn.)

.Lėlytė. parašė:
    Nks ir nežiūri, nusisuka tuoj pat...o mama sėdi ir dairosi pro skarelę ar nks nk nemato..ot patogu, pati gėdinas, bet sėdi kur šimtai žmonių praeina 😂

Aš nesuprantu kam šaipytis iš mamų, kad tokios sąlygos žindyti? Negi jūs kreipiate dėmesį, ką aplinkiniai pasakys, kai jūsų vaikas klykia, kad valgyti nori? Tai va, kai vaikų valgis yra vien tik mp, mama jam kotleto negali paduoti taip, kaip jūs savo vaikams jį paduodate. Negi taip sunku tai suprasti?

7
  8. Neegzistuojantis vartotojas
    2019.01.25 21:02 (prieš 3 mėn.)

Pamaitinau pirmas 3d ir atsoko fantazija, kas 30min vaikas prie papo, bemieges naktys, skaudantys varvantys papai, veliau nukare iki bambos buna.... Mano atveju trko gert vaistus del spaudimo, ir buvo grieztai jokio zindymo. Bet ir gerai! Zinau gal ir geriau vaikui tas mamos pienas, bet augo uzaugo sveikas bahuras ir ant paprasto misinelio, visiskai neserga, puikiai issimiegam naktimis. Nemanau kad aplamai kada nors noreciau zindyti. Nu ne karves gi esam. O dabar gyvaciokes eskit jei norit 😁😁😁 gero savaitgalio!

4 1
  9. 2019.01.25 21:11 (prieš 3 mėn.)

Jeigu reikes zindysiu kad nors ir prie 1k auditorijos stovedama ant scenos. Kodel merginos su didelem iskirptim nesudaro jum neigiamu emociju? Irgi demonstruoja savo apvalumus. Ir ka? Neuzmerkiat gi akiu, kai priesais jus eina pana su iskirptim vos ne iki bambos. Maitinant vaika nelabai kas ten ir matosi. 80% krutines uzdengia leliukas. Baladojanciu spieneliu niekas ant soliuku jum nedemosntruoja. Ir tikrai nusispjauti man, kad kazkam nepatinka mano valgantis vaikas viduri akropolio. Jus irgi kavinese nevalgykit, nes negaliu ziureti, kai viesai kemsat kotletus

15
  10. Mylimukas 4 m. 7 mėn.

2019.01.25 22:52 (prieš 3 mėn.)

Dovs parašė:
    Kadangi moteris labai auksta, tai supratau, kad jai sedint nepatogu, bet uztat visi mate stiuardeses jau piktai liepe sestis.

As labiau suvescisu kad del saugumo liepe sestis, o ne del to kad maitino.

3

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.