Forumas "Pasipykim" :)

Komentuoti
  1. Salvijus 13 m. 6 mėn.
    Gintare 17 m. 4 mėn.

2019.02.16 17:49 (prieš 2 mėn.)

karapuznike parašė:
    Deja ir man taip buvo 🙈 stresas.didelis nukraujavimas padare savo.paskui keliu litru kraujo dapilymas tiesiog kazkas uzstrigo pieno gamyboj.

As jus palaikau, siuo metu maitinu pati, bet jei manysiu kad reikia misinuko duoti, tai ir duosiu. Nematau tame jokio totalaus blogio. Du vaikus uzauginau, buvo ir mano pieniuko,kai nebuvio davem misinukus ir uzaugo sveiki, protingi ir man patys graziausi😁 Nereikia tokio kategoriskumo- yra vien balta arda juoda. Supermamyte buti kartais gal ir atrodo gerai, bet as esu paprasciausias zmogus, moteris,mama - ir gyvenimas ne vien tik is taisykliu susideda. Pabukim kartais tolerantiskesnes viena kitai, ir gyvenimas daug paprastesnis pasirodys 😊😊😊

11 2
  2. 2019.02.16 17:59 (prieš 2 mėn.)

Nenorėjau ir nenoriu, myliu ir be mp...😁
    Man nepatogu, nepatinka, vargintu.
    Vaika augina abu tėvai, abu prižiūri abu gali likti su vaiku ir pamatinti.
    Esu prieš visas tas "naturalias beletristikas", esu už skiepus ir nematuoju meilės pieno kiekiu.
    Atsakiau į temos klausimą, pamokymų ar aiškinimų kokia aš bloga nenoriu sulaukt, nes tema ne tokia. Žindančios man nemaišo. Ačiū ir geros dienos vėliavėlių fanatikėms👌✌

9
  3. 2019.02.16 21:01 (prieš 2 mėn.)

karapuznike parašė:
    Deja ir man taip buvo 🙈 stresas.didelis nukraujavimas padare savo.paskui keliu litru kraujo dapilymas tiesiog kazkas uzstrigo pieno gamyboj.

Nu ir tegul, nesukit galvos, eina velniop visos su savo moralais 😊

4 1
  4. 12 m. 6 mėn.
    18 m. 7 mėn.

2019.02.16 21:59 (prieš 2 mėn.)

Dominykar parašė:
    Moteris = ŽINDUOLIS 😂😂😂 pirminė paskirtis - išnaudojant liaukų sistemą - žindyti 😂😂😂

Jeigu nustotumėt svaidytis įžeidimas, tai pamatytumėt, kad mano mergaitei jau 18 metų. Ir trijų vaikų žindymas kol jie maži, nesutrukdė man nei aukštojo gaut, nei gerai apmokamo darbo, nei keliaut, nei tobulėti, nei mėgautis gyvenimu. Ir taip, žmonės yra žinduoliai pagal biologinę klasifikaciją. Bet nepamenu, gal apie tai mokosi 10 klasėj🤔? Gal tiesiog nespėjot išeiti šio kurso?

13
  5. 2019.02.16 22:54 (prieš 2 mėn.)

Dominykar parašė:
    Papildomų privilegijų reikalavimas praktikoje dažniausiai kyla iš asmenų, kurie neatsižvelgdami į kitus piktybiškai tenkina savo poreikius.

Kiek zindziai viesumoje, niekam neizkliuvau ir nebuvo mano krutu kazkaip ten nepadoriai matyti. Kitas dalykas cia kai reikedavo keisti pampersa, tai darydavome masinoje. Nes juk ir siaip normaliai kai esi suauges ir valgai kaip ir nesiki ten pat. Jusu tie palyginmai..Kai valgo suauge lygiai tokia pat teise turi ir vaikai nesislapstant-t.y. zisdami.
    O kas liecia jusu pasisakymus apie ten kad nieko nebuvo irodyta ir t.t. tai klystat- moksliniai tyrimai ir yra daromi taip, kad imamos dvi grupes-viena pvz mp gavusiu kita pm gavusiu ir lyginama. Tai yra dideles imtys tiriamuju o ne vienas atskiras atvejis. Bet kaip sakoma- kam neidomu, tas ir nesidomes. Siaip ar taip pati iki 6 men zindet, tad jusu dukra ir gavo ta didziausia nauda. Bet kur suprast

7
  6. Komentaras yra paslėptas. Rodyti komentarą.
    2019.02.17 03:16 (prieš 2 mėn.)

Dominykar parašė:
    O kas jums sakė kad aš nemaitinau? Maitinau 6 mėn., o tada nutraukiau, nes per visą tą laiką, nesuradau NEI VIENO fakto, kuris mano vaiką darytų išskirtiniu dėl gau…

Kaip noreciau dabar issitraukt papus ir pagadint tau apetita 🤣 gal numestum lasinius bent, del kuriu turbut jautiesi tokia nelaiminga, kad is papu beliko tik sekso elementas 🤣
    O seip jei rimtai, gal iseik i lauka grynu oru pakvepuot moterie🤣 tikiuos nei vyras nei vaikas tokiu ispuoliu tavo nepatiria, nes tokios neadekvacios moterys (jeigu galima tave taip pavadinti) neturetu auginti vaiku isvis🙈🤷‍♀️ kraupuma😂🤦‍♀️

Dominykar parašė:
    😂😂😂 o jūs kokį maistą valgot? Tik iš ekologinių ūkių? Jokių perdirbtų produktų, jokios mėsos su antibiotikais? Kvėpuojate irgi tik tyru oru?

Kita karta kai valgysi kavinej uzsidek burka ir paslepk savo slykstu snuki, is kurio byra tokie komentarai, nes i tave ziurint kitus pykina🌸

Dominykar parašė:
    TAIP!!! Turiu vaiką, turiu vyrą, turiu darbą, turiu verslą, turiu išsilavinimą, BET SVARBIAUSIA - GERBIU ŽMONES IR NESUDARAU SITUACIJŲ, KURIOS VERSTŲ JAUSTIS NEMALO…

Bybi tu turi 🤣

Dominykar parašė:
    Tai štai ir pavyzdys 😂
    NE MAMA, kuri NEGEBA planuoti savo laiko, NEGEBA išrinkti “palankios” ir saugios …

Tai jei taip sugebi planuot viska tai kodel valgyt nesugebi pagamint?🤣 plan bitch🤣

Dominykar parašė:
    Nepasitenkinimas ir pyktis - skirtingos sąvokos .
    Sutinku, kad išreiškiu nepasitenkinimą žmonėmis, kurie nesugeba PRIIMTI KONKREČIOS…

Peace 😂😂😂😂😂 pakelei nuotaika konkreciai, nezinojau, kad tokios dar egzistuoja🤣

A ir G parašė:
    Pasvarstymui apie papus, jų paskirtį, ir viešą vietą.
    Siūlau aplankyti per vieną dieną Vilniuje kelis restoranus, kavines, bibliotekas, …

Beviltiska kanors jai sakyt😂 kazkoks psichinis sutrikimas jinai😅 Kazin klaviatura jai neuzkaito berasant🤣 reiketu kibira pasidet salia seilems 😂

8 7
  7. 2019.02.17 03:24 (prieš 2 mėn.)

Dominykar parašė:
    Papildomų privilegijų reikalavimas praktikoje dažniausiai kyla iš asmenų, kurie neatsižvelgdami į kitus piktybiškai tenkina savo poreikius.

O man pvz sedint restorane slykstu ziuret i vaika, kuriam kisamas butelys i burna, tai gal eik maitinti i tualeta? Nu nes mane pykina pvz 🤷‍♀️ nes tokiam reikalui kudikiui yra skirta krutine, o ne butelys.

9 1
  8. 2019.02.17 07:35 (prieš 2 mėn.)

Fathiyah parašė:
    O man pvz sedint restorane slykstu ziuret i vaika, kuriam kisamas butelys i burna, tai gal eik maitinti i tualeta? Nu nes mane pykina pvz 🤷‍♀️ nes tokiam reikalui k…

Ta pati pagalvojau 😁

5
  9. A. 7 m. 6 mėn.

2019.02.17 07:38 (prieš 2 mėn.)

Dominykar parašė:
    Ar aš kuriame nors savo tekste nurodžiau, kad krūtimis vyrus vilioti reikia????🤔🤔🤔🤔 Aš apskritai nesuprantu ką reiškia vilioti su apnuogintu kūnu !!! Todėl ir klaus…

Ar tikrai paslepiat VISAS savo erogenines vietas? Sunku tai isivaizduoti uzmaskuojat ir kakla,ausis, riesus,galva,lupas? butu idomu tai pamatyti jei visgi uzmirsot kazkuria vietele pridengt,tai kuo greiciau lyskit i koki maisa ir visa prisidenkit,nes jusu kunas gausus erogeniniu vietu,o jus gi nedemonstruojat ju visiems is eiles

7
  10. 2019.02.17 07:46 (prieš 2 mėn.)

Viena narė teisingai rašė. Čia yra užduotas klausimas kodėl nemaitini, nenori pati maitinti vaiko. Tai ir atsakinėkit į klausimą, o ne ginčikytes kam papai reikalingi. Žiauru skaityti komentarus, kai viena iš kitos dergiates. Baisu skaityti jei jau moteris pati nemaitina vaiko, viskas kazkoks antžmogis yra ir rekia per visas temas žindančios mamos, bet jei tu maitini pati ir net nebuvo minties nemaitinti, tai kokio bieso eiti į šią temą? Tos kurios nemaitina pačios pasakė kodėl, atsakė į autorės klausimą, tai kam reikia viena kitą įžeidinėti. Moterys, mamos jūs nebe mažos mergaitės, o riejatės kaip paauglės kurios nagų spalva gražesnė. Pagarbos daugiau viena kitai.

8
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras