Forumas "Pasipykim" :) (Archyvas iki 2019.04.29)

1. 2019.04.13 10:47 (prieš 1 mėn.)

dolzenka parašė:
    Darbo su daug laisvo laiko

Aš tai nedirbu ir gaunu daugiau už tave dirbančia gal irgi nori man pavydėti?Nejuokinkite jus čia mane,butų ko pavydėti😂va šiandien šeštadienis toks puikus oras išeiti su vaikais bent i kiemą o jus ir vėl td puliuojat,tiesiog jau tokios nuostabios mamos jog jum pavydžiu ir jūsų vaikų ir jūsų darbu ir jūsų apskritai puikaus gyvenimo,aš čia tai ką vargšė paliginus su jumis ir vaikas pas mane bus vargšas ir aš durna.

1
  2. 2019.04.13 10:48 (prieš 1 mėn.)

Vabaliukas09 parašė:
    Ir vėl pamokslai iš labai gerų ir protingų mamų eikit jus toliau savo pievas šienauti,atvėrė matai man jos akys,geriau pas savo vaikus eikite apkabinkiye išveskite …

Kokie čia tau pamokslai, menkysta tu. Net ir to neskiri.
    Akivaizdu, kad ir savigarbos nulis, jei dar drįsti atsakinėt.

6
  3. 2019.04.13 10:51 (prieš 1 mėn.)

Letena parašė:
    Kokie čia tau pamokslai, menkysta tu. Net ir to neskiri.
    Akivaizdu, kad ir savigarbos nulis, jei dar drįsti atsakinėt.

Aga savigarbos nulis,tik pas tave iš vis tokio dalyko nerasta ir ką matau gyveni kuo puikiausiai😂😂😂

4. 2019.04.13 10:52 (prieš 1 mėn.)

O dieve dieve... svetima gėda jau ima

8
  5. 1 m. 10 mėn.

2019.04.13 10:53 (prieš 1 mėn.)

Vabaliukas09 parašė:
    Aš tai nedirbu ir gaunu daugiau už tave dirbančia gal irgi nori man pavydėti?Nejuokinkite jus čia mane,butų ko pavydėti😂va šiandien šeštadienis toks puikus oras iše…

Tu gali eit nachui, debiliuke Tu? Nes 😊 nera nieko kaip sita pusdurne... pasipykim, tapo pazaiskim su sudvabaliu.

11 2
  6. 2019.04.13 11:01 (prieš 1 mėn.)

Vabaliukas09 parašė:
    Aš tai nedirbu ir gaunu daugiau už tave dirbančia gal irgi nori man pavydėti?Nejuokinkite jus čia mane,butų ko pavydėti😂va šiandien šeštadienis toks puikus oras iše…

Rimtai nenormali, geriau einu i lauka nei klausyti tavo pievu

3
  7. 2019.04.13 11:10 (prieš 1 mėn.)

merginukeee parašė:
    Tu gali eit nachui, debiliuke Tu? Nes 😊 nera nieko kaip sita pusdurne... pasipykim, tapo pazaiskim su sudvabaliu.

Jus galvojate jog žaidžiate su manimi?Žinot ta posakį kur sakoma jog katei neidomu ką galvoja apie ją žiurkės?Tai jus galite čia juokitis ir visa kita man visai neidomu aš vistiek nei per nago juodima neklausysiu tų kurios nuo ryto atsikėlusios kitas debilėm vadina,nes jus parodote kokio žemo lygio esate,o aš tai gyvenu ir ne apsimetinėjimų jog esu geras žmogus ir kitų debilėmis nevadinu,aš dar iki tokio žemo lygio neeesu puolusi,ne taip kaip tu😂😂😂

3 2
  8. 2019.04.13 11:11 (prieš 1 mėn.)

dolzenka parašė:
    Rimtai nenormali, geriau einu i lauka nei klausyti tavo pievu

Nors vieno patarimo paklausei urbut ir pati supratai jog reik savo vaikam dėmesio skirti ne tik td nesąmones rašyti

2
  9. 2019.04.13 11:31 (prieš 1 mėn.)

Vabaliukas09 parašė:
    Jus galvojate jog žaidžiate su manimi?Žinot ta posakį kur sakoma jog katei neidomu ką galvoja apie ją žiurkės?Tai jus galite čia juokitis ir visa kita man visai nei…

Vaikus visokiais zodziais vadint jo, aukstas lygis 😁😁

7
  10. 2019.04.13 11:38 (prieš 1 mėn.)

Cia normaliai.. kol nescia tol nedirba, va pagimdys ir begs i darba po keliu menesiu 😅 tai geriau dabar dirbt eitum 🙂

2

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.