Forumas "Pasipykim" :)

Komentuoti
  1. 2019.04.15 11:45 (prieš 4 d.)

Vabaliuk, kokia tavo specialybė? Ką dirbi?🙂

3
  2. 2019.04.15 12:12 (prieš 4 d.)

Lūšiukė parašė:
    Nu bet rimtai, Lb jau pati pradėjai nagrinėti priežastis kas dėl ko čia bendrauja. Nevisada dėl vabalo čia yra rašoma. Aš asmeniškai jos visų žinučių net neskaitau,…

Oj ne,prisijungt tai jau as tikrai nenoriu, cia per daug viskas aisku ir nuvalkiota jau😄 isiterpiau,kaip viena nare ir sake,tiesiog laika prastumt😂 Tu kitu temu as neseku,tik is sumestu nuotrupu cia,kartais isijungiu praskrolint ir tokia mintis”ka?rmt?dar vis?”😂
    O del to laisvo laiko tai irgi yra toks “ nu, bet ta “Maryte”,tai be gyvenimo,tik TD sedi ir nk neveikia...” nu ok ji sedi,o kur sedi ir kiek sedi ponia X, jei visada mato “Maryte”?😂Nu,ok,damos,tiek ir norejau,nieko asmenisko,vistiek kazkada pasibaigs vabaliuko era,o kada,tai priklauso tik nuo bendruomenes😄

5
  3. Berniukas 6 m. 3 mėn.
    Berniukas 8 m. 3 mėn.
    Berniukas 14 m. 10 mėn.

2019.04.15 13:16 (prieš 4 d.)

L.A.P.Ė. parašė:
    Oj ne,prisijungt tai jau as tikrai nenoriu, cia per daug viskas aisku ir nuvalkiota jau😄 isiterpiau,kaip viena nare ir sake,tiesiog laika prastumt😂 Tu kitu temu as …

Taip ir gyvuoja Vabaliuko era. Vakar tu, šiandien kitos... Atsiras kita tokia aktyvi ir Vabaliuko era baigsis.

4. 2019.04.15 13:30 (prieš 4 d.)

Lūšiukė parašė:
    Taip ir gyvuoja Vabaliuko era. Vakar tu, šiandien kitos... Atsiras kita tokia aktyvi ir Vabaliuko era baigsis.

Nu pvz kaip prezidento rinkimai,neateina zmogus ir nesako,viskas siandien as esu prezidentas... sutrumpinant minti,prezidenta isrenka pati tauta🤷‍♀️😄

3
  5. 2019.04.15 13:34 (prieš 4 d.)

Reflekcijų rubrika užėjo ir praėjo

Aš tai čia rašau tiesiog - kas "ant seilės užeina". Nėr jokių gilių prasmų, nei didžios svarbos - dažnai išvis pagalvoju, kad gal laikas išeit - belikus viena aktuali tema visam forume (ne Pasipykim, ne ).

1
  6. 2019.04.15 13:35 (prieš 4 d.)

L.A.P.Ė. parašė:
    Nu pvz kaip prezidento rinkimai,neateina zmogus ir nesako,viskas siandien as esu prezidentas... sutrumpinant minti,prezidenta isrenka pati tauta🤷‍♀️😄

Minedą irgi tauta sukūrė jeigu taip lyginant

7. 2019.04.15 13:44 (prieš 4 d.)

fenix parašė:

👍

Šilo_uoga parašė:
    Minedą irgi tauta sukūrė jeigu taip lyginant

Kokie vartotojai,tokia pasiula😂

2
  8. A. 7 m. 6 mėn.

2019.04.15 14:19 (prieš 4 d.)

fenix parašė:

Aš irgi turiu vieną temą,dėl kurios td 7 metus praleidau. Ir dėl jos gaila palikti td. Užtai retsykiais užsuku paskaitinėt,kai labai nuobodu užeinu į kitas temas.

9. Berniukas 6 m. 3 mėn.
    Berniukas 8 m. 3 mėn.
    Berniukas 14 m. 10 mėn.

2019.04.15 14:35 (prieš 4 d.)

fenix parašė:

Dauguma manau taip, o pasipykim ir panašios temos tik laikui prastumt. Net nepagalvojus kad kas čia rimtai bendrautų

10. Dukriukas 8 m. 4 mėn.

2019.04.16 11:16 (prieš 3 d.)

vieni anekdotai šita tema

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras