Forumas "Pasipykim" :) (Archyvas iki 2019.04.29)

1. 2019.04.23 18:58 (prieš 3 sav.)

Guminis meskiukas parašė:
    Visos gavom po vėliavėlę. Spėju, kad kažkas persiregistravo kitu nicu ir dėlioja už viską nu kažkam su nervais tikrai negerai, reiktų kažkaip tvarkytis, nes ta a…

Ta mergaite serga ,ir rimtai... ji serga svetimom ligom ,diagnozėmis esu girdėjusi kad taip buna ,čia jau patologija .Jai gero psichiatro reikia čia jau ir psichologas nebepadės

2. 2019.04.23 19:26 (prieš 3 sav.)

Oooo, mergaitės 😂 Kaip iš to filmuko ,,Ir tave suskaičiavo’’ 😂😂😂 Tik net ir čia permestos gaunam veliavėlių. KosTmosas 😂😂😂

1
  3. 5 m. 3 mėn.

2019.04.23 20:35 (prieš 3 sav.)

Visos gavom po vėliavėlę. Spėju, kad kažkas persiregistravo kitu nicu ir dėlioja už viską nu kažkam su nervais tikrai negerai, reiktų kažkaip tvarkytis, nes ta a…

Iš kur žinote, kad tai tas pats žmogus?? Netikiu. Ir negražu nežinant taip smeizti. Nes vėliavėlių buvo dar ir tada, kai nebuvo permesta į šią temą ir kai narė nebuvo išsiregistravusi.

1
  4. 2019.04.23 20:42 (prieš 3 sav.)

Kruoppytė parašė:
    Iš kur žinote, kad tai tas pats žmogus?? Netikiu. Ir negražu nežinant taip smeizti. Nes vėliavėlių buvo dar ir tada, kai nebuvo permesta į šią temą ir kai narė nebu…

Gal rimtai nebesypykim ,užteks nebera ir nėr ko kalbėti ,žmogus replikuoti negali viso jai ko geriausio

1
  5. Mano mažoji Smiltytė- voverytė 5 m. 5 mėn.

2019.04.23 20:46 (prieš 3 sav.)

Kruoppytė parašė:
    Iš kur žinote, kad tai tas pats žmogus?? Netikiu. Ir negražu nežinant taip smeizti. Nes vėliavėlių buvo dar ir tada, kai nebuvo permesta į šią temą ir kai narė nebu…

Oi, nu tik nepradėkit dar jūs.

3
  6. 2019.04.23 21:12 (prieš 3 sav.)

Kruoppytė parašė:

Kas cia tokia issiregistravus?

1
  7. 5 m. 3 mėn.

2019.04.24 05:50 (prieš 3 sav.)

Oi, nu tik nepradėkit dar jūs.

Norėsiu ir pradėsiu.

8. 1 m. 10 mėn.

2019.04.24 10:55 (prieš 3 sav.)

jautruke parašė:
    Kas cia tokia issiregistravus?

Te365 ar kazkas panasaus.

9. 9 m. 6 mėn.

2019.04.24 13:32 (prieš 3 sav.)

Sima N. parašė:
    Na bet gal kiekvienam savaip?🙂 Kai per plonai kremo, lakštai kažkiek jo sugeria ir lieka tortas kaip sausainis. Tada irgi ne visiem patinka.

SweetDream parašė:
    Nu ji, matyt, turi ką pasakyt, tik pyktis nenori Bet piktą akį jau uždėjo.

tai kad ne aš uždėjau tą varnelę, aš išvis neturiu čia dėl ko įsižeisti ir tik dabar pamačiau šį postą

10. Komentaras yra paslėptas. Rodyti komentarą.
    2019.04.24 17:24 (prieš 3 sav.)

DuMig parašė:
    Tai, kad jūs nesate girdėjusi, nereiškia, kad nebūna! Aš irgi žinau ne vieną ir ne du atvejus, kai natūraliai gimdant moteris labai rimtų ir ilgalaikių traumų patir…

Stabdykit arklius ponia, nes niekas nieko čia jums ir jokiai kitai neprikaisinejo.

1 6

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.