Forumas "Pasipykim" :)

Komentuoti
  1. 2019.05.19 11:51 (prieš 4 sav.)

aureja12 parašė:
    Tau internetą atjungė? tik prieigą prie TD paliko?

Ją cenzūruoja, nes matomai ji google jau blacklistintas trolis

Nature.com kiek daug publikuotas, bet vabaliuko dimensijoje - neegzistuoja ir psio

6
  2. 2019.05.19 11:52 (prieš 4 sav.)

Vabaliukas09 parašė:
    Matote jus net užpikote,nes aš teisi,ne pasauliniu lygiu tie mokslininkai neturi būt žinomi,bet įvedus vardą ir pavarde,bent prancūzų kalba rezultatą nors viena tur…

1
  3. Persikutė 1 m. 7 mėn.
    Ežiukas 4 m. 5 mėn.

2019.05.19 11:52 (prieš 4 sav.)

Vargšas žmogus, tiek pareigų užima, o pasirodo net pats nežino, kad neegzistuoja

Vabale, slėpkis tu po ta savo š... krūva, kurią pati priridenai, kol dar gali

9
  4. 2019.05.19 11:56 (prieš 4 sav.)

Kad iš šitos savo klaidos išsisuktų, vabaliukui teks prieiti išvados, kad mes visos neegzistuojam Taip ir iki šizos prieinama - kai realybė nebeatitinka proto pokštų

8
  5. Persikutė 1 m. 7 mėn.
    Ežiukas 4 m. 5 mėn.

2019.05.19 12:00 (prieš 4 sav.)

fenix parašė:
    Kad iš šitos savo klaidos išsisuktų, vabaliukui teks prieiti išvados, kad mes visos neegzistuojam Taip ir iki šizos prieinama - kai realybė nebeatitinka p…

1
  6. Persikutė 1 m. 7 mėn.
    Ežiukas 4 m. 5 mėn.

2019.05.19 12:02 (prieš 4 sav.)

fenix parašė:
    Ją cenzūruoja, nes matomai ji google jau blacklistintas trolis

Nature? Kas tas Nature, nėra tokio žurnalo vabalo enciklopedijoj

2
  7. 2019.05.19 12:10 (prieš 4 sav.)

Vabaliukas09 parašė:
    O jus žiūrėjote daugiau informacijos tame puslapį ar tik pirma pastraipa kaip visada ?Nes jei parašė tiek publikacijų tai nors į viena iš jų turejo būt tiesioginis …

8. Vartotojas blokuotas

2019.05.19 12:15 (prieš 4 sav.)

fleur68 parašė:
    Aš jau anksčiau buvau užbraukus brūkšnį bendravimui ir replikavimui su šia persona. Dėl toksinių medžiagų buvimo drabužiuose info įkėliau bendrai diskusijai mamoms,…

Suprantu jusu pozicija. Jeigu ji nori renkt savo vaika naujais rubais tegul rengia, tegul neskalbia. Koks skirtumas mums visoms. Nereikia didelio proto, moksliniu faktu ar auksto lygio ziniu, kad daeitu, kad tuos tariamai ' naujus ' rubus kazkoki darbuotojai fabrike, net neliecia savo rankomis,o stebuklingai iskraidina i pakuote. Dievas zino kiek tu sliaustinuku nukrenta nuo linijos fabrikuose, kazkas pakelia nuo zemes ir toliau juos pakuoja. Ir mes nesuzinosim, todel ir skalbiam. Skalbiam, nes musu rankose yra proga paversti ta ruba savaip steriliu . Jei ji nenori, tegul nieko nedaro, gales jos vaikas nesiot drabuzius su svetimais plaukais, pleiskanomis ar zememis nuo fabriko grindu, jos reikalas. Kad ir maisu aprengia, man tai tas pats. Cia kliedesiai yra.

9
  9. Vartotojas blokuotas

2019.05.19 12:21 (prieš 4 sav.)

Vabaliukas09 parašė:
    Žinotum mano asmenybe tai pasakytum visom kas aš tokia,kadangi nežinote tai belieka tik kalbėti,bet žinoma juk geriau manyti ir tureti bent koki paveikslą apie kita…

Desimtys moteru tau sako metas gydytis, gal pas psichologa apsilankyt, kazka daryt reikia. Kai viena nuomone yra, gali nekreipt demesio, bet cia ne viena nuomone. Nenoreciau but tavo vietoje.

Tokiu kaip tu gailet reikia, vargse moteris esi, gal net ne moteris o jauna mergina, nes negaliu patiket,kad suaugusi moteris rasytu tokias nesamones. Ieskok pagalbos.

6
  10. Persikutė 1 m. 7 mėn.
    Ežiukas 4 m. 5 mėn.

2019.05.19 12:25 (prieš 4 sav.)

Vabaliukas09 parašė:
    O jus žiūrėjote daugiau informacijos tame puslapį ar tik pirma pastraipa kaip visada ?Nes jei parašė tiek publikacijų tai nors į viena iš jų turejo būt tiesioginis …

Aš supratau! Vabalas abejoja researchgate, viso pasaulio mokslininkus jungiančio tinklo, patikimumu, nes 1. Nerado prie publikacijų mygtuko view, 2. Jei ir rastų, o jai tos publikacijos neatidarytų, reiškias ji neegzistuoja, o ne todėl, kad vabalas per bukas suprasti, jog mokslinių žurnalų duombazės (rimtesnių, aukšto ISI citavimo indekso) yra mokamos ir kiekvienam vabalui nėra taip paprastai prieinamos Ir net iš abstract'ų kaži ar ką suprastų, nes nu vistiek žiūri į knygą ir mato špygą

6
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras