Forumas "Pasipykim" :)

Komentuoti
  1. Gabija 8 m. 4 mėn.
    Austėja 9 m. 6 mėn.

2019.05.19 15:18 (prieš 4 sav.)

Vabaliukas09 parašė:
    Žmonėm nepatinka tiesa,visada už ją pyksta ir pyksta ant žmogaus kuris išdrįsta ta tiesa pasakyti,visi dabar pripratę jog visi turi būt tolerantiški ir nutylėti ir …

Klausyk tu protinguole kokia tu tiesa gali sakyt apie kazkieno vaikus kuriu nesi macius akyse, zinai jau perlipai visas ribas! Uz tokius pasisakymus tai verta tik i snuki gaut daugiau nieko!

10 2
  2. Vartotojas blokuotas

2019.05.19 16:05 (prieš 4 sav.)

Vabaliukas09 parašė:
    Žmonėm nepatinka tiesa,visada už ją pyksta ir pyksta ant žmogaus kuris išdrįsta ta tiesa pasakyti,visi dabar pripratę jog visi turi būt tolerantiški ir nutylėti ir …

Kad nors tiesa sakytum, o ne kliedesius. Kad jau viska taip isdristi tai idek cia savo nuotrauka ir varda su pavarde parasyk. Toli esi, niekas i svecius neatvaziuos. Laukiam drasuole.

6
  3. 2019.05.19 16:12 (prieš 4 sav.)

Vabaliukas09 parašė:
    mėgstu sakyti žmonėm tiesa apie juos

Ja ja. Na tik va, gaila, kad negauni užsiimti savo pomėgiais Pūni forumiuke, ir fantazuoji. Nei žmonių matai, nei tiesos Net tos tiesos, kuri griūna kaip sniegas ant tavęs - nematai. Nei tu pirma nei paskutinė su smegenų ligom. Ne sloga - lengvai nepraeis - bet mums nuo to nei šilta nei šalta.

6
  4. 2019.05.19 19:14 (prieš 4 sav.)

Gamta. parašė:
    Kad nors tiesa sakytum, o ne kliedesius. Kad jau viska taip isdristi tai idek cia savo nuotrauka ir varda su pavarde parasyk. Toli esi, niekas i svecius neatvaziuo…

Nori nuotraukos įdėk savo įdėsiu tada ir aš savo:)Tinka?

5. 2019.05.19 19:15 (prieš 4 sav.)

Dovile Be parašė:
    Klausyk tu protinguole kokia tu tiesa gali sakyt apie kazkieno vaikus kuriu nesi macius akyse, zinai jau perlipai visas ribas! Uz tokius pasisakymus tai verta tik i…

Adresą tau gal parasyti jog atvykti galėtum ir realizuoti savo gąsdinimus?

6. 2019.05.19 19:17 (prieš 4 sav.)

fenix parašė:
    Ja ja. Na tik va, gaila, kad negauni užsiimti savo pomėgiais Pūni forumiuke, ir fantazuoji. Nei žmonių matai, nei tiesos Net tos tiesos, kuri…

Jei butų nei šilta nei šalta eitum ir praeitum mane ir mano pasisakymus deja kadangi ir pati čia per dienų dienas “puni” kaip ivardinai tai niekuo nesiskiri nuo manęs

5
  7. Vartotojas blokuotas

2019.05.19 19:48 (prieš 4 sav.)

Vabaliukas09 parašė:
    Adresą tau gal parasyti jog atvykti galėtum ir realizuoti savo gąsdinimus?

As tave gasdinau? Parodyk kur parasiau. Ir gaila taves ir ne. Kai parasai tai...

4
  8. Vartotojas blokuotas

2019.05.19 19:49 (prieš 4 sav.)

Vabaliukas09 parašė:
    Nori nuotraukos įdėk savo įdėsiu tada ir aš savo:)Tinka?

Tai as taves pirma paprasiau, tu cia drasi labai, tai ir dek. Idesiu ir as negaila. Niekam nieko nepadariau nera ko bijoti

1
  9. 2019.05.19 19:54 (prieš 4 sav.)

Vabaliukas09 parašė:
    tai niekuo nesiskiri nuo manęs

Pamiršai prirašyti, kad tai tiesa tiesiausia

Svajok toliau - man netrukdo

4
  10. 2019.05.19 20:18 (prieš 4 sav.)

Vabaliukas09 parašė:
    Jei nori galiu būti ir Agne,jau atsimenu šita vardą yra minėjusi ir Tamsta,matau jog ne tu viena isivaizduoji jog mane žinai

Nu nu.. Kai išsiryškinai kas esi, iš kart net profilio info padariai mažiau prieinamą, sutapimas ane?.. Kai kurios narės tiesiog žino, kas esi, nes buvai fb grupėje, bet tave iš ten išmetė kiek žinau..🙂
    Nenoriu ginčytis, tik pati moterie pasižiūrėk į save, esi visiškai neišsiskirianti iš kitų žmonių. Tai neįžeidinėk kitų moterų, raudonžalde, pūstažande ..:))))

7
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras