Forumas "Pasipykim" :)

Komentuoti
  1. Vartotojas blokuotas

2019.05.19 20:49 (prieš 4 sav.)

Kazkodel ja labai liekna isivaizdavau

2. 2019.05.19 20:53 (prieš 4 sav.)

Gamta. parašė:
    Tai as taves pirma paprasiau, tu cia drasi labai, tai ir dek. Idesiu ir as negaila. Niekam nieko nepadariau nera ko bijoti

Aš įdėčiau savo nuotrauka tik bėda ta jog tai nebutu skirta tik tau ,paskui čia forume ir ne tik tampytumėte mano nuotrauka ir aptarinėtumėte mano asmenybe,dabar tai kol kas tik mano pasakymus per forumus tampot,jei būtumėt adekvačios asmenybės aš tikrai įdėčiau nėr ko man bijot parodyt kaip aš atrodau,tik įdėjus savo nuotrauka čia galiu sulaukti jos pasklidimo ne tik šiame forume,kas atsakys paskui už mano atvaizdo paviešinimas piktais kėslais?Tu?

3. 2019.05.19 20:55 (prieš 4 sav.)

Gamta. parašė:
    As tave gasdinau? Parodyk kur parasiau. Ir gaila taves ir ne. Kai parasai tai...

Ne tau skirtas komentaras buvo jei ką 😂

4. 2019.05.19 20:55 (prieš 4 sav.)

O as galiu pasigirti, kad mano profilyje TD yra mano nuotrauka 😁

5. 2019.05.19 20:56 (prieš 4 sav.)

A ir G parašė:
    Nu nu.. Kai išsiryškinai kas esi, iš kart net profilio info padariai mažiau prieinamą, sutapimas ane?.. Kai kurios narės tiesiog žino, kas esi, nes buvai fb grupėje…

Taigi sakau niekas netrugdo tau įsivaizduot mane,tik įsitikink jog ta įnformacija kuria turi yra teisinga,nes kai atsiųsiu dokumento nuotrauka kūriame ne tas vardas ir ne tas žmogus apie kuri galvojate ką tada mieloji į tai atsakysi?

6. Vartotojas blokuotas

2019.05.19 20:58 (prieš 4 sav.)

Vabaliukas09 parašė:
    Aš įdėčiau savo nuotrauka tik bėda ta jog tai nebutu skirta tik tau ,paskui čia forume ir ne tik tampytumėte mano nuotrauka ir aptarinėtumėte mano asmenybe,dabar ta…

Issisukinejimai eiliniai. Baile, o ne drasuole

3
  7. 2019.05.19 20:59 (prieš 4 sav.)

Gamta. parašė:
    Issisukinejimai eiliniai. Baile, o ne drasuole

Atsakysi jei įrodysiu savo asmenybe kuri skiriasi nuo tos kuria aptarinėjate?

8. Vartotojas blokuotas

2019.05.19 21:02 (prieš 4 sav.)

Vabaliukas09 parašė:
    Atsakysi jei įrodysiu savo asmenybe kuri skiriasi nuo tos kuria aptarinėjate?

Tavo durnumas niekur neigaruos jei ir pamatysim tavo nuotrauka.

2
  9. 2019.05.19 21:06 (prieš 4 sav.)

Gamta. parašė:
    Tavo durnumas niekur neigaruos jei ir pamatysim tavo nuotrauka.

Išsigandai jog vistik neesu ta persona kuri galvojate jog esu?Ka aš ir sakau jus tik galvojate jog žinote tik kai jau pasirengusi pateikti įrodymus už kuriuos reiks atsakyti,tada bėgate į krūmus,tai būkite drąsios iki galo

10. Vartotojas blokuotas

2019.05.19 21:08 (prieš 4 sav.)

Vabaliukas09 parašė:
    Išsigandai jog vistik neesu ta persona kuri galvojate jog esu?Ka aš ir sakau jus tik galvojate jog žinote tik kai jau pasirengusi pateikti įrodymus už kuriuos reiks…

Tik sedziu i bijau, ka man daugiau veikt. Ka cia nusisneki i pievas

2
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras