Forumas "Pasipykim" :)

Komentuoti
  1. Vartotojas blokuotas

2019.05.19 21:09 (prieš 4 sav.)

Vabaliukas09 parašė:
    Išsigandai jog vistik neesu ta persona kuri galvojate jog esu?Ka aš ir sakau jus tik galvojate jog žinote tik kai jau pasirengusi pateikti įrodymus už kuriuos reiks…

Laukiu tu tavo irodymu

2. 2019.05.19 21:10 (prieš 4 sav.)

Vabaliukas09 parašė:
    Išsigandai jog vistik neesu ta persona kuri galvojate jog esu?Ka aš ir sakau jus tik galvojate jog žinote tik kai jau pasirengusi pateikti įrodymus už kuriuos reiks…

O kodel turetu issigasti jei nezino tavo tapatybes? Cia vienintelei tau turetu but nejauku jei kas zino tavo duomenis tikrus, nes na tu cia tiek prirasius veju anonimiskai kad baisiai geda turetu but parodyt akeles

5
  3. 2019.05.19 21:11 (prieš 4 sav.)

Gamta. parašė:
    Tik sedziu i bijau, ka man daugiau veikt. Ka cia nusisneki i pievas

Tai gi pirma pradėjai nusišnekėti,apie tai kaip aš atrodau ir nuotraukos prašei,kai pasiūliau ta nuotrauka pateikti,bet už tai reiks atsakyti drąsa baigėsi,tad ir sakau norite pamatyti mane ne tik įsivaizduojama turite būt pasirengę priimti ir mano sąlygas,už informacija reikia užsimokėti,tai pasirašai šiai aviantiūrai?

4. Vartotojas blokuotas

2019.05.19 21:13 (prieš 4 sav.)

Vabaliukas09 parašė:
    Tai gi pirma pradėjai nusišnekėti,apie tai kaip aš atrodau ir nuotraukos prašei,kai pasiūliau ta nuotrauka pateikti,bet už tai reiks atsakyti drąsa baigėsi,tad ir s…

Maisai kazka, as apie tavo isvaizda ne nerasiau, sakiau kad maniau kad tu liekna.

5. 2019.05.19 21:15 (prieš 4 sav.)

Gandriene parašė:
    O kodel turetu issigasti jei nezino tavo tapatybes? Cia vienintelei tau turetu but nejauku jei kas zino tavo duomenis tikrus, nes na tu cia tiek prirasius veju anon…

Jei žinotų tikra mano tapatybe tai gal ir išsigasčiau ir netgi ištrynčiau savo profilį iš TD,deja esu 100% tikra jog ne velnio jos nežino manęs už šio forumo sienų,ir tik mano įsivaizduojančios jog žino

6. Vartotojas blokuotas

2019.05.19 21:16 (prieš 4 sav.)

Vabaliukas09 parašė:
    Tai gi pirma pradėjai nusišnekėti,apie tai kaip aš atrodau ir nuotraukos prašei,kai pasiūliau ta nuotrauka pateikti,bet už tai reiks atsakyti drąsa baigėsi,tad ir s…

Tai ikelk nuotrauka, sakau gi laukiam.

7. 2019.05.19 21:18 (prieš 4 sav.)

Vabaliukas09 parašė:

Tavo sąlygos.. Užsimokėti? Atsakyti, prieš ką? Prieš teismą?😂 Baik sapnuot gražuole. Kuo toliau, tuo durnesnė daraisi.. Ir visai nesvarbu koks tavo vardas, kokia foto ant tavo paso, vistiek protinga dėl to nepasidarysi.🙂

11
  8. 2019.05.19 21:18 (prieš 4 sav.)

Gamta. parašė:
    Maisai kazka, as apie tavo isvaizda ne nerasiau, sakiau kad maniau kad tu liekna.

Ne ne, kad neliekna ji tai cia seniai aisku. Nereikia nei nuotraukos. Pati rase cia forume kad pries nestuma 5kg virsvorio turejo. Ir nezada priaugt daugiau 10kg per nestuma sekmes jai. Nuosirdziai. Nes tikrai maziau rizikos vaikui kai su virsvoriu esanti mama maziau priauga
    Tik ji dar irodinejo kad visos kurios priaugo daugiau nei 20tai apsileidusio, neatsizvelgiant i sudejima tai as is tu apsileideliu bet va ne nescia ir virssvorio nera

6
  9. 2019.05.19 21:20 (prieš 4 sav.)

Gamta. parašė:
    Tai ikelk nuotrauka, sakau gi laukiam.

Aš paaiškinau kodėl jos nekelsiu čia į forumą,nori pamatyti mane kaip atrodau galima suorganizuoti susitikimą kur viešoje vietoje jog pamatytum mane tik tu viena,nes pasidalinusi nuotrauka čia rizikuoju jog mano nuotrauka bus tampoma po uždarus forumus ir velnias žino kas šnekama,o gal net ir panaudota blogiem kėslams.Tokio viešumo man nereik,o susitikti ir prisistatyti aš galiu atvykti į bet kuria vieta,tinka?

10. 2019.05.19 21:23 (prieš 4 sav.)

Moterys, prisiminiau, kad ponas ministras A.Veryga andai teigė mėgstąs retsykiais paskaitinėt, anot jo, ,,nėščiųjų forumus''... Gal ta Vabalo foto ir tikroji tapatybė tai ponas Aurelijus?

9
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras