Forumas "Pasipykim" :) (Archyvas iki 2019.07.18)

1. 2019.05.19 22:17 (prieš 2 mėn.)

Gandriene parašė:
    Tai kad ji rase kad atskristumet. Sutiko. Na?

Kur man skristi uk didele,ar atskristi ir apeiti visus namus ir visa šaly kol rasiu būtent ta moterį kuri kvietė mane atvykti?

2. 2019.05.19 22:20 (prieš 2 mėn.)

A ir G parašė:
    Aš kiaušinių tai tikrai neturiu, nei didelių, nei mažų. Vienintelis dalykas kuris gali mane nustebinti tave pamačius, kad tu tikrai turi kiaušinius ir kad esi vyras…

Tai va galu gale pripažinai jog tas profilis kuriuo dalinatės uždarose gruoėse nėra mano,nes jei butų mano tai nekyltų klausimų kas aš tokia ir ar vyras ar moteris ir iš vis ar neščia😂Tai gal bent atsiprašysi manęs už tai jog apkalbėjai mano išvaizda nežinodama kaip aš iš ties atrodau

3. 2019.05.19 22:22 (prieš 2 mėn.)

Vabaliukas09 parašė:
    Parodysiu kai kita pirmiau su manimi susitiks,nori pamatyti mane turi sutikti su sąlygomis

Na ka galiu pasakyti. Bijot. Oj kokia as baisi o gal greiciau bijot savu zodziu

3
  4. 2019.05.19 22:25 (prieš 2 mėn.)

Vabaliukas09 parašė:
    Kur man skristi uk didele,ar atskristi ir apeiti visus namus ir visa šaly kol rasiu būtent ta moterį kuri kvietė mane atvykti?

Nu tai ir tarkites su ja

5. 7 m. 10 mėn.

2019.05.19 22:25 (prieš 2 mėn.)

Čia žiauriai linksma 😄 net įdomiau nei facebook.

5
  6. Berniukas 6 m. 6 mėn.
    Berniukas 8 m. 6 mėn.
    Berniukas 15 m. 1 mėn.

2019.05.19 22:25 (prieš 2 mėn.)

B.I.T.Ė. parašė:
    Nu šitiek prisišnekėjus, tai aš irgi bijočiau rodytis 😂

Na bet juk nei vardą žinai, nei pavardę. Ant kaktos tai neparašyta kas esi. Nebent tikrai kažkas atseke kas tokia ir bijo, kad pasitvirtins

Mano šita ant profilio nuotrauką ilga laiką buvo is fb. Tačiau kas nežino, na ir pasakyk kas aš o kas žino, tai negėda ir gyvai pabendrauti

7. 2019.05.19 22:26 (prieš 2 mėn.)

Vabaliukas09 parašė:
    Tai va galu gale pripažinai jog tas profilis kuriuo dalinatės uždarose gruoėse nėra mano,nes jei butų mano tai nekyltų klausimų kas aš tokia ir ar vyras ar moteris …

Nu pasakyti kad esi apvalute ir turi zandukus nereikia tavo foto. Sakei 5kg virssvorio. Is to jau galima spresti siuos dalykus

8. 2019.05.19 22:26 (prieš 2 mėn.)

Gandriene parašė:
    Na ka galiu pasakyti. Bijot. Oj kokia as baisi o gal greiciau bijot savu zodziu

Aš tai nebijau tik ta kuri čia visa ta reikalą užkūrė iš vis dingo iš pokalbio tai klauskite jos ko ji išsigando,kai ji iki galo įvykdys sąlygas tada organizuosime susitikimą su tavimi,tik matau esi labai nekantri,palauk manau ji sutiks ir tada jau bus galima susitikti ir su tavimi

9. 2019.05.19 22:27 (prieš 2 mėn.)

Kokie ryskinimaisi🤦‍♀️😂😂😂😂

1
  10. 2019.05.19 22:29 (prieš 2 mėn.)

Vabaliukas09 parašė:
    Aš tai nebijau tik ta kuri čia visa ta reikalą užkūrė iš vis dingo iš pokalbio tai klauskite jos ko ji išsigando,kai ji iki galo įvykdys sąlygas tada organizuosime …

Lauksiu. Kantri esu. Visdar laukiu tavo komentaru apie straipsnius del soskes zalos

2

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.