Forumas "Pasipykim" :)

Komentuoti
  1. 2019.05.19 23:31 (prieš 4 sav.)

A ir G parašė:
    Tuo metu kai buvo paviešintas tavo profilis, tu tuo metu pakeitei jame privatumą..🙂 nesuprantu, ko tu nesupranti.🤗

Aš dar karta klausiu parodykite man ta profilį jei manote jog jis yra mano,na ok atsiųskit asmenine žinute,jog aš paskui asmeniskai jum galėčiau parodyti jog tas profilis nėra mano,o jus jau tada viešai parašysite jog tas profilis kurį aptarinėjate čia nėra mano,ar vistiek bandysit įrodyti jog tas profilis mano ,jei jau taip tai bent pateikite ne tik žodžius bet ir faktus nes kitu atveju tai tik skleidžiama melaginga informacija.

2. Persikutė 1 m. 7 mėn.
    Ežiukas 4 m. 5 mėn.

2019.05.19 23:32 (prieš 4 sav.)

Gandriene parašė:
    Vabale tu ten kvietei susitikt. Pamirskim tai

Galit prašyt n kartų, rezultatas bus toks pats kaip su mano prašymu pratęsti diskusiją apie soskes

2
  3. 2019.05.19 23:34 (prieš 4 sav.)

aureja12 parašė:
    Galit prašyt n kartų, rezultatas bus toks pats kaip su mano prašymu pratęsti diskusiją apie soskes

Aš jau sutikau su ją susitikt tik su viena sąlyga,dabar belieka laukti kada tai bus

4. 2019.05.19 23:35 (prieš 4 sav.)

Vabaliukas09 parašė:
    Aš dar karta klausiu parodykite man ta profilį jei manote jog jis yra mano,na ok atsiųskit asmenine žinute,jog aš paskui asmeniskai jum galėčiau parodyti jog tas pr…

O koks tau ar kam nors cia skirtumas ar tas profilis tavo ar ne? Apie tavo isvaizda buvo pasakyta tik kad esi apkuni. Tai ir pati rasei. Tai reiskia tai nera melaginga info, net jei profilis ne tavo bet tu juk apkuni. Dar rase kad esi paprastute, nu zinok nera daug lb ispudingu zmoniu, tai tokia prielaida visom galima cia padaryti kad visos cia paprastites moterytes tai kodel taip baisu kad kazkas remiasi kazkokiu kazkieno profiliu kad apibudinti tavo isvaizda, jei informacija atitinkab isvaizda apibudinta tinkamai sprendziant tik is info kuria pati pateikei anksciau.
    Tai kur problemos?

1
  5. Persikutė 1 m. 7 mėn.
    Ežiukas 4 m. 5 mėn.

2019.05.19 23:36 (prieš 4 sav.)

Vabaliukas09 parašė:
    Aš jau sutikau su ją susitikt tik su viena sąlyga,dabar belieka laukti kada tai bus

O kaip su tais straipsniais? Gi žadėjai patikrint jų patikimumą? n-tąjį kartą klausiu, ar pripažinsi, kad soskės kenkia?

1
  6. 2019.05.19 23:37 (prieš 4 sav.)

Vabaliukas09 parašė:

Nu bet as kvieciu visiskai atskirai, visiskai kitas atvejis. Ne prieko cia kitos nares. As kvieciu = mano salygos. Susitinkam. Jus salygas galit kelti tik del vietos, ir laiko, datos. Pageidautina si menesi

7. 2019.05.19 23:39 (prieš 4 sav.)

Nenorit susitik su manim? Tai taip ir parasykit kad nenorit susitikt. Atstosiu gi

8. 2019.05.19 23:41 (prieš 4 sav.)

Gandriene parašė:
    Nu bet as kvieciu visiskai atskirai, visiskai kitas atvejis. Ne prieko cia kitos nares. As kvieciu = mano salygos. Susitinkam. Jus salygas galit kelti tik del vieto…

Jus susitikimą pasiūlėte kai tai buvo pasiūlyta kitai narei tad galima sakyti jog sąlygos mano,nes ši mintys yra mano,tad arba laukiate kol ta narė atsakys į mano pasiūlymą arba laukiate,nes jum pačiai ši mintys nebūtų kilusi jei ne aš pirma būčiau užmetusi šį pasiūlymą.

9. 2019.05.19 23:42 (prieš 4 sav.)

Vabaliukas09 parašė:
    Jus susitikimą pasiūlėte kai tai buvo pasiūlyta kitai narei tad galima sakyti jog sąlygos mano,nes ši mintys yra mano,tad arba laukiate kol ta narė atsakys į mano p…

Man dabar kilo geniali mintis! Va dabar! Siulau susitikt! Ne? Nu siulau as! Nu prie ko cia kitos ar taip sunku parasyt kad nenorit matyti manes? Kad as jums neidomi ar dar kazka?

10. 2019.05.19 23:45 (prieš 4 sav.)

Gandriene parašė:
    O koks tau ar kam nors cia skirtumas ar tas profilis tavo ar ne? Apie tavo isvaizda buvo pasakyta tik kad esi apkuni. Tai ir pati rasei. Tai reiskia tai nera melagi…

Man idomu,kaip atrodo žmogus tame profilį kuris yra pripaišomas man,gal ten labai baisi mergina kuri tamsi pelytė,ir visai nenorėčiau but siejama su tokia persona,kai aš tuo tarpu esu graži protinga moteris,paskui jei dar mane vertina pagal ta profilį tai galbūt tame profilį esanti informacija mane pateikia kiap kokia nevykėlė,na norėčiau jog apie mane nesupratau iš profilio kuris nėra mano.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras