Forumas "Pasipykim" :)

Komentuoti
  1. 4 mėn. 2 sav.
    Smalsutė 2 m. 10 mėn.

2019.06.12 07:40 (prieš 5 d.)

Viletux parašė:
    Nu tep, tep, spaliuko ženkliuką spėjau gaut, pieniriaus - jau nebe, tai ir sovietinio mokslo ragavau🤣

Nu va, lenda yla iš maišo. O gi sovietai apie lytinį švietimą nenutuokė. Jie išvis nesantykiavo. Pagal ją

3
  2. Urtė 3 m.

2019.06.12 07:54 (prieš 5 d.)

SweetDream parašė:
    Nu va, lenda yla iš maišo. O gi sovietai apie lytinį švietimą nenutuokė. Jie išvis nesantykiavo. Pagal ją

Na va, o ir mokykla kaimo, tokie metai, kad viskas vis keitèsi, tai buvo tik pradinė, pradėjus mokintis, jau aštuonmetė, po nepriklausomybės lyg ur dešimtmetė, man po 9 klasių išeinant jau vidurinė buvo. Tas sovietinis direktorius iškart po nepriklausomybės tapo švietimo skyriaus vadovu. Atsimenu, kad prasidūriau ausis, tai pasigavo jis mane tarpduryje ir pradėjo paskaitą aiškint, kad negalima mokyklose jokių papuošalų nešiot, oradėjau verkti ir pasakiau, kad čia dėl akių, į akių taškus įverti auskarai (tuo metu buvo tokios teorijos😃), nu ir viskas, leido toliau nešiot, tik nedidelius. Tai po to kai pasipylė visos " nedamatančios" 🤣
    Žodžiu, žinoma, nebuvo tiek laisvės, tiek informacijos, bet nebuvom laikomi kaip avinai už pavadėlių, ir pagal tą savo brandos lygį, man bent tada atrodė, kad esame pakankamai apšviesti.
    Ai, ir dar prisiminiau, kad tas direktorius buvo vyresnių klasių biologijos mokytojas.

2
  3. Persikutė 1 m. 7 mėn.
    Ežiukas 4 m. 5 mėn.

2019.06.12 08:41 (prieš 5 d.)

Nesekit čia pasakų, nieko iki vabalo nebuvo, buvo tik po. Kaip ir su drabužėliais, jei ji plika akim mato, kad švarūs, vasinasi švarūs, jokių ten mikroorganizmų ir chemikalų nėr. Taškas.

5
  4. Persikutė 1 m. 7 mėn.
    Ežiukas 4 m. 5 mėn.

2019.06.12 08:43 (prieš 5 d.)

5. Berniukas 6 m. 5 mėn.
    Berniukas 8 m. 5 mėn.
    Berniukas 15 m.

2019.06.12 08:49 (prieš 5 d.)

Šilo_uoga parašė:
    Na bet ir atmintis pas kai kurias aš pamenu per miglą, kad lyg ir buvo, bet nei kada, nei ką pasakojo neprisiminčiau net kankinama turbūt tiek ir rūpėjo :))…

Man auklėtoja prakeiksmu buvo keletą metus. O su tais paketais vienas iš jų, tai greit nepamirši ☺️

6. Berniukas 6 m. 5 mėn.
    Berniukas 8 m. 5 mėn.
    Berniukas 15 m.

2019.06.12 09:00 (prieš 5 d.)

Juditel3 parašė:
    Niekas nesako buvo tinkamas ar netinkamas, bet jis buvo.

Vilma ir biologija dėstė. Bent mums pirmais metais kol atėjo nauja biologijos mokytoja ir jos pasidalino matyt etatais. Jos vardo tai nepamenu Vilma mūsų auklėtoja buvo nuo 5 klasės, ji biologija mokino, o Kukutis istorija. Vilma istorija mūsų klasei tik nuo 10 klasės mokyti, kai ismaise mus pagal lygius, o vėliau pagal modulius. Tai ji mane istorijos mokė tik 12 klasėj, kai neapsikentusi kukučio nesąmonių perėjau pas ją.

7. 2019.06.12 10:09 (prieš 5 d.)

Lūšiukė parašė:
    Vilma ir biologija dėstė. Bent mums pirmais metais kol atėjo nauja biologijos mokytoja ir jos pasidalino matyt etatais. Jos vardo tai nepamenu Vilma mūsų auk…

A matai kaip? Man biologija 8 klasej prasidejo, tai jau deste kas priklauso, nes Vilma Istorija pedagoginiam baigus, tai as nesuveziau jos su biologija niekaip istorija mum Kukis deste, o veliau profiliniam jau, Kukiene

8. 2019.06.12 10:38 (prieš 5 d.)

Greit

Anaksunamun parašė:
    Dėve dėve duok mums visiems tiek stiprybės ir kantrybės kiek turi vabaliukas.
    🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

NI

Anaksunamun parašė:
    Dėve dėve duok mums visiems tiek stiprybės ir kantrybės kiek turi vabaliukas.
    🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Jau nebedaug iki gimdymo liko paskui dings ir nebebus nei kantrybes nieko 🤧🤧🤧 Rasis daug nauju temu iš jos puses. 😎

9. Berniukas 6 m. 5 mėn.
    Berniukas 8 m. 5 mėn.
    Berniukas 15 m.

2019.06.12 10:55 (prieš 5 d.)

Juditel3 parašė:
    A matai kaip? Man biologija 8 klasej prasidejo, tai jau deste kas priklauso, nes Vilma Istorija pedagoginiam baigus, tai as nesuveziau jos su biologija niekaip i…

Mums ji ir geografija dėstė. Poto kiulkis perėmė gal 10 klasėj pradžioj dažnai mes jos pamokas turėjom, tai biologija, tai geografija. O ji ant mūsų tik rekdavo, rekdavo... mes pirmi buvom jos auklėtiniai ir konkrečiai nemokėjo ji su mumis bendrauti. Knygas skaityti ir patikrinimus rašyti pas ją gerai buvo, bet auklėjimas, tai kazinau... Net nesigilindavo kas, kodėl. Tai su tais paketais tokį vėją pakėlė. Poto Rutele tokia papurciau, nes engti pradėjus buvo jauniausia brolį. Tai palinkėjo, net sunkių vaikų man net neklause dėl ko viskas įvyko. O netrukus sumušė ta geroji Rutele kitą pradinuka. Tai tokia nuoskaudą iki šiol turiu, kad sakiau norėčiau kada jos paklausti kaip ten su ta Rutele, ar visgi ji ta nuskriaustoji buvo. Ai juokinga atrodė, kai po to pokalbio su linkėjimais sunkių vaikų, po kelių mėnesių. Aš pastojau ir tada tokia jau maloni buvo. Tu tik nesijaudink, jei tik reikės tau padėsiu... Klausiau ir galvojau auklėtoja buvai kelis metus, niekada nesiklausei, tai ir db jau geros nevaidink

10. 2019.06.12 11:40 (prieš 5 d.)

Lūšiukė parašė:
    Mums ji ir geografija dėstė. Poto kiulkis perėmė gal 10 klasėj pradžioj dažnai mes jos pamokas turėjom, tai biologija, tai geografija. O ji ant mūsų tik rekdavo,…

Ji tokia visad labai idomi. Savo dukros neaugino. Savo mamai buvo numetus visalaik. Arba pas mus ta mergaite sededavo dienu dienas, bet vaidino super motina ir visiem patarimu negailejo. Mum ji dar politologija deste.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras