Forumas "Pasipykim" :)

Komentuoti
  1. 2019.06.13 07:47 (prieš 1 sav.)

Vabaliukas09 parašė:
    “Sava” turi būti savo, “tu” turi būti tų, “klaidu” turi būti klaidų ir dar kitos klaidos tai dar mokysi mane rašyti ar pirmiau ir pati pasimokysi rašyti ?…………

Vepla, skirk kas yra rasybos klaidos ir kas yra rasymas be lietuvisku raidziu 🙂
    Kabinekis kiek nori bet tavo bukumo ir rasymo “taisyklingumo” tikrai niekas niekas nepranoks.

Beto man galima su “klaidom” rasyt (kuriu praktiskai nera), nes as nesaukiu ant viso forumo, kokia as protinga, issimokslinus ir pan. O tamsta tiek baigus visko, tokia protinga, bet is rasybos matosi, kad truksta net pirmos klases ziniu 🙂

2. 2019.06.13 08:06 (prieš 1 sav.)

SweetDream parašė:
    Rašosi "nuomonė", ne "nuomuone", tundra tu. Šitam tavo ilgaaaam sakiny - 38 klaidos (priskaičiuojant skyrybą). Bet gal dar keletą būsiu praleidus. Bet nu labiausiai…

O tu melagė,kuri pamelavo jog jos pusbrolis ale apsišvietęs lytinio švietimo pamokose tave norėjo išnaudoti,tai kas geriau ?

4
  3. 2019.06.13 08:07 (prieš 1 sav.)

To_the_Moon parašė:

Pas tave suskaičiavau mažiausiai 10 klaidų jų yra ir daugiau tai kas vėpla?

4. 2019.06.13 08:10 (prieš 1 sav.)

To_the_Moon parašė:

Aš nebaksnoju kito žmogaus klaidų vėpla,jei jau taip nori prisipisti prie mano klaidų tai pati rašyk idealiai,tik įdomu kiek jų padarysi kai reiks visas raides taisyklingai surašyti😂Pas mane gramatikos klaidos ir aš neneigiu jog jas darau,o tu darai pirmos klasės klaidas,toks jausmas jog net lietuvių kalbos abėcėlės nemoki😂😂😂😂ir negana to bukai teisiniesi😂😂😂

5. 4 mėn. 3 sav.
    Smalsutė 2 m. 10 mėn.

2019.06.13 08:11 (prieš 1 sav.)

Bet, galvoju, dėl vieno dalyko tai ji tikrai turi "nuomuone". Rašys būtent taip ir viskas. Ir jos "nuomuones" nepakeisit.

7
  6. 4 mėn. 3 sav.
    Smalsutė 2 m. 10 mėn.

2019.06.13 08:17 (prieš 1 sav.)

Vabaliukas09 parašė:
    O tu melagė,kuri pamelavo jog jos pusbrolis ale apsišvietęs lytinio švietimo pamokose tave norėjo išnaudoti,tai kas geriau ?

Tu - fantazuotoja, kuriai ne tik su rašyba, bet ir su skaičiavimu blogai. Geriausias perlas buvo su taip 1982 metais. Daugiau nei dešimtmečiu pro šalį.
    Dėl pusbrolio - atsisuk diskusiją ir susirask, kur rašiau, kad tuo metu PROFESIONALAUS švietimo jis nebuvo praėjęs. Bet ai, tau be visų problemikių su skaitymu ir teksto suvokimu - ne kažką.

2
  7. 2019.06.13 08:24 (prieš 1 sav.)

SweetDream parašė:
    Tu - fantazuotoja, kuriai ne tik su rašyba, bet ir su skaičiavimu blogai. Geriausias perlas buvo su taip 1982 metais. Daugiau nei dešimtmečiu pro šalį.

Tai tu pati parašei jog tavo mokykloje lytinis švietimas buvo nuo 1990m,kai tau buvo 6 metai tavo pusbrolis lindo prie tavęs,nors aš rašiau jog dėl to jog tavo pusbrolis neturėjo normalios lytinio švietimo pamokos taip pasielgė,nes niekas jam nepaaiškino normaliai tu dalykų,dėl to tas dalykas ir nutiko,o tu sakei jog mokykloje buvo lytinis švietimas nuo 1990m ir ta pačia mokyklą lankė tavo pusbrolis,tas jei jis jau tuo metu gavo tas pamokas tai tada jis gavo profesionalias žinias ir tau negalėjo būti tais metais daugiau negu 6m😂pas tave toje istorijoje tiek daug kalbliuku jog pati be pasakodama pamiršai ką sakei😂

8. 4 mėn. 3 sav.
    Smalsutė 2 m. 10 mėn.

2019.06.13 08:26 (prieš 1 sav.)

Vabaliukas09 parašė:
    Tai tu pati parašei jog tavo mokykloje lytinis švietimas buvo nuo 1990m,kai tau buvo 6 metai tavo pusbrolis lindo prie tavęs,nors aš rašiau jog dėl to jog tavo pusb…

Dar kartelį kartoju: peržiūrėk susirašinėjimo istoriją. Ar sugebi šitą sakinį suvokt? Pasistenk.

9. 4 mėn. 3 sav.
    Smalsutė 2 m. 10 mėn.

2019.06.13 08:27 (prieš 1 sav.)

Žodžiu, su beždžionės protą turinčiu žmogum nepasiginčysi. Taupau nervus.

4
  10. ❤️❤️ 4 m. 9 mėn.
    ❤️❤️❤️ 7 m. 8 mėn.

2019.06.13 08:28 (prieš 1 sav.)

Ha ha haaa man tai ji tikrų tikriausia būsimoji pirmakartė...pamenu save prieš beveik 8 metus čia pešiojausi,aršiai gyniau savo ' nuomuonę' visais klausimais lyg turėčiau žūtbūt įrodyti,kad yra tik viena tiesa pati teisingiausia...ir ilgokai tokia buvau,kol metams bėgant supratau,kad nei reikia,nei kas prašo,nei pati labai jau čia protingai atrodau su savo tuo vienatiniu ' įsitikinimu' ir to įsitikinimo gynimu. Nes realiai tai turi įsitikinimą kažkokį,tai tylėk ir vadovaukis juo,o ne kitiems nurodinėk kaip kam ką daryti. Pasakai savo poziciją ir viskas,kam patinka tas pats paklaus daugiau,kam ne į temą,tas pasakys savo kitokią 'nuomuonę' ir viskas,pabaiga. Kaip bebūtų ir tiesos vienos niekada nebūna ir prasmės kažkam kažką įrodinėti nėra...tik reikia priaugti prie tokio momento...

2
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras