Forumas "Pasipykim" :) (Archyvas iki 2019.07.18)

1. 2019.07.11 21:31 (prieš 1 sav.)

Vabaliukas09 parašė:
    Tai ji antra testą jau neigiama meta ir sako aš nėščia tai nepikite atrodo jog ji dar jauna mergina kuri nežino kaip atrodo teigiamas nėštumo testas.Pasakiau jog la…

Kartojates....

4
  2. 2019.07.12 11:10 (prieš 1 sav.)

Loli Pop parašė:
    Pikciausia tai , kad ne pirmas kartas, viena nare isjuoke kad pilvuka uzsidejo, nes testai “tusti” buvo. Bet kai pasitvirtino, kazkaip net jokio nei tiesioginio, ne…

Aš kai pastojau, pasidariau nėštumo testą sekančią dieną kai nesulaukiau mėnesinių. Buvo nelabai ryškus teigiamas, man buvo aišku, kad aš laukiuosi, o daktarės vos ne išjuokė mane, maždaug iš kur tu žinai, kad laukies. Nes nu blyn, per 15 gyvenimo metų kiek sergu mėnesinėm, niekad nevėluodavo, plius testas teigiamas tai aišku, kad laukiuosi, man taip savaime suprantama tai atrodė ir jokių hcg nereikėjo :))

4
  3. 2019.07.12 11:15 (prieš 1 sav.)

Šilo_uoga parašė:
    Aš kai pastojau, pasidariau nėštumo testą sekančią dieną kai nesulaukiau mėnesinių. Buvo nelabai ryškus teigiamas, man buvo aišku, kad aš laukiuosi, o daktarės vos …

Aš ir jokiu hcg nedariau. Su pirmaja dvi dienos po mm nebuvimo,buvo labai ryškus testas. Su antraja mm diena dariaus,nes ju nebuvo,o taip kaip laikrodukas,atsikelus budavo. Buvo neryškus,taip visa savaite,tik po savaites parode ryšku. O kai nuejau paskaičiavus,tai buvo mažesnis neštumas,tiesiog velesnis pastojimas su antraja buvo ir testas ryškiai nerode

1
  4. 2019.07.12 11:18 (prieš 1 sav.)

Šilo_uoga parašė:
    Aš kai pastojau, pasidariau nėštumo testą sekančią dieną kai nesulaukiau mėnesinių. Buvo nelabai ryškus teigiamas, man buvo aišku, kad aš laukiuosi, o daktarės vos …

Kai pastojau su antru, atrodo, kad jau pirma implantacijos diena pajutau, kad laukiuos. Iskart pradejau gert foline rugsti, o testa darytis neskubejau. Neiskentus, neislaukus mm pasidariau ir buvo neigiamas, nors jauciau, kad laukiuos. Sugadinau dar du testus ir tik po poros savaiciu pasirode du bruksniukai

1
  5. Berniukas 6 m. 6 mėn.
    Berniukas 8 m. 6 mėn.
    Berniukas 15 m. 1 mėn.

2019.07.12 11:28 (prieš 1 sav.)

Juditel3 parašė:
    Kai pastojau su antru, atrodo, kad jau pirma implantacijos diena pajutau, kad laukiuos. Iskart pradejau gert foline rugsti, o testa darytis neskubejau. Neiskentus, …

Man su antru ir trečiu ilgai nerodė testai. Su trečiu jau kai parodė vos vos iziurima antrąjį bruksniuka buvo aišku, kad laukiuosi ir jokiu papildomai nedariau testų. Su mažąja dar iki mm jaučiau, kad gali būti. Pora dienų iki turėjusias būti mm pasidariau testą. Taip pat vos vos ėjo įžiūrėti. Vakare neistverus pasidariau elektroninį ir parodė 3-4sav nėštumą. Daugiau testų negadinau pamatyti ryškų atsakymą.
    Dažnai paskaitau apie melagius testus, kad tie vos iziurimi ar ilgiau pastoveje nieko nereiškia. Tačiau man niekada testai nemelavo. Jei nors šešėlis būna, jau galiu kraitelį ruost. Žinoma as nesu turejus persileidimu ar kitokių bėdų.

1
  6. 2019.07.12 11:36 (prieš 1 sav.)

Lūšiukė parašė:
    Man su antru ir trečiu ilgai nerodė testai. Su trečiu jau kai parodė vos vos iziurima antrąjį bruksniuka buvo aišku, kad laukiuosi ir jokiu papildomai nedariau test…

Tai va, aš kol neatsiradau šitam forume net neturėjau minties, kad testai meluot gali

7. 4 mėn. 3 sav.

2019.07.12 13:28 (prieš 1 sav.)

ka as cia veikiu?

8. 2019.07.12 16:16 (prieš 1 sav.)

Melisaa parašė:
    ka as cia veikiu?

O aš? 😁

9. 4 mėn. 3 sav.

2019.07.12 22:05 (prieš 1 sav.)

firtree69 parašė:
    O aš? 😁

nieko nesupratau bet man patiko

10. 1 m. 1 mėn.

2019.07.13 13:01 (prieš 1 sav.)

Priminė seną temą čia ☺️

10

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.