Forumo Medūzos (svarbu uždarų grupių adminams)

Komentuoti
  1. 2019.01.09 07:44 (prieš 1 mėn.)

Eikit atgal į savo temas ar susikurkit naujas arba pakelkit akis nuo ekrano ir susivokit, kad jūsų laido riterystė visiems nusispjaut. 944 uždarų grupių administratorės čia ir kiekvieną dieną pasijungę turim scrool'int per jūsų niekam neįdomias laido riterių kovas, kad nepraleist kokios aktualios šiai temai žinutės apie tikras medūzas. Negana to, kad tarpusavy susipešę, tai dar prie TD adminų kabinėjasi. Nepatinka - palikit TD.

26
  2. 2019.01.09 16:36 (prieš 1 mėn.)

Ringailiux parašė:
    Eikit atgal į savo temas ar susikurkit naujas arba pakelkit akis nuo ekrano ir susivokit, kad jūsų laido riterystė visiems nusispjaut. 944 uždarų grupių administrat…

aha. as skaitau... ir nic nieko nesuprantu bet viska perskaiciau, sakau gal liecia mane... realiai tai man tos meduzos net neaktualios, turim savo uzdara tema, visoj savos jau antrus metus, jokiu pykciu nera buve.. o jei kokia nauja prasosi i grupe-iskart atmetu.
    keistai ir juokingai atrodo cia paskaicius diskusija... neturi rimtesniu reikalu...isizeidineja... 🤷🤦

2
  3. 2019.01.31 11:35 (prieš 2 sav.)

4. 2019.01.31 15:12 (prieš 2 sav.)

Nerandu temūs "kažkas ne taip su forumu". Norėjau paklausti ar redaguojant postą čia tik man vienai veidukų iš td jau nebeleidžia uždėti?

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras